[FORUM-MEETING] Welke klinkt het lekkerst?

Gestart door thuur, 05-06-2005 00:01:43

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

thuur

Beste forummers,


N.a.v. de introductie van MB (Marleen) wil ik in deze draad polsen of het zinvol is om een een Mini Meeting te organiseren om te bepalen welke 850/x70 het lekkerst klinkt 8)

Allereerst wil ik voorop stellen dat niets zo subjectief als gehoor is, dus we houden het vooral gezellig. En we kunnen zeker nog even debatteren over 'objectieve meetpunten'!

Daarbij zou ik graag zien dat iemand met fatsoenlijke opnameapparathuur aanwezig kon zijn, zeg maar voor het nageslacht. ;)


Interesse is er al:
Sbv6,
Mehn,
Mathh,
Ludo,
en thuur zei de gek

En een plek (onder voorbehoud) is ook al aangewezen: Het Business Park Stein te Elsloo (L).

Tijdstip is volledig onbekend, evenals de rest wat hier niet staat vermeldt :-X


Graag jullie reacties!


Gr 8)

[edit] Nathuurlijk willen we liefst alle types op een rij krijgen, graag nog even posten met welk 'wapen' je gaat deelnemen aan de strijd. Ik zet mijn MY93 2.0 20V in [/edit]

Sbv

#1
Ik zal er zijn, lokatie staat nog geheel open was zo even een ingeving van mij, daar ik daar bij regelmaat kom. Tijdstip ?? datum ?? a.s. zaterdag rond 14:00 ??


Eh correctie kwa datum. misschien dan de 25e juni ofzo

mathh

Citaat van: thuur op 05-06-2005 00:01:43
Beste forummers,
...............wil ik in deze draad polsen of het zinvol is om een een Mini Meeting te organiseren om te bepalen welke 850/x70 het lekkerst klinkt 8)............

Graag jullie reacties!

THUURLIJK IS DAT ZINVOL..  ::)
V70R awd 2000                Heico chip, Ferrita DP, K&N, Denso irridium Heico 8x18

Esveldt


Hen3

Is e.e.a. niet te combineren met de bosmeeting? Het meetinggehalte in zuidelijk NL wordt dan wel erg groot....

Trouwens, mag mijn dieseltje ook meedoen aan de competitie?  Of is dat misschien niet eerlijk.... met een benzinemotortje maak je dan geen kans meer natuurlijk.... :D

ruud

#5
Ikke ook, ( al zal ik niet winnen met mijn originele MY 200 roffel, die veel minder lekker klinkt dan de eerste GLT), want een dag zonder Roffel is een dag zonder grijns en dat is toch het begin van een goede dag, want een dag zonder lach is een dag niet geleefd!
Komende zaterdag is wel een probleempje voor mij, komen een hele horde familie enzo omdat ik weer een jaartje ouder wordt.
BTW 11 juni 1991 was dat ook zo, toen zag de pers de 850 GLT 2.5 20v voor het eerst officieel.............

Ruud

Sbv

Ook diesel mogen van mij meedoen. Kan er gelijk een diesel vergelijk bijkomen. Ik zal ook zeker niet winnen met een geheel standaard en originele "R".

@Hen3. Andere suggesties voor een lokatie zijn van harte welkom.

martijn.

#7
Noem maar een datum. (svp niet 12 juni want dan is er een Volvo happening op de Nordschleiffe :P).
Dan kijk ik of dat in de planning uitkomt.
En dan kom ik met mijn 850 T-5 motor met 18t turbo dp met racekat en orginele eindemper met 2 x rond eindstuk.
mvg

ps Elsloo vindt ik prima ;D

Zippo

Zal eens kijken of 't mij een beetje uitkomt! (Wanneer? Hoelaat?)
Ik heb nog van alles liggen in DAIKO-GARAGE om de uitlaat zo open mogelijk te maken!!!  ;D

Hier alvast een voorproefje! ;)

Zippo

PS misschien kan ik een Decibelmeter regelen! ::) ;D

Boeijke

Mooi man. :D

Ik doe mee. En Elsloo is voor mij ook niet zo ver.
Ik en mijn MY 1992 GLT zullen er zijn.
Roep maar een datum. Maar om het te combineren met een bosmeeting lijkt me niet zo'n goed idee. Om daar in een stukkie natuur een hoop herrie gaan staan te maken.


Willem

Sbv

Misschien dan de 25e juni ofzo, daar ik de week ervoor er niet ben.

Spin!


www.vm-parts.nl

Ingrid

Grappig idee, Knoet & ik komen ook als de datum het toe laat.
Volvo is a girls best friend...

Hen3

Citaat van: Boba Fett op 05-06-2005 17:52:46
Enne, om te voorkomen dat de meetings voornamelijk zuid NL worden gehouden zouden andere forummers die niet in zuid NL wonen natuurlijk ook meetings mogen houden  ;)

de zuiderlingen lijken wel wat fanatieker te zijn inderdaad...  :-\



M a r c

Zolang het niet op een zaterdag is probeer ik ook te komen!
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl