Alarm S70 gaat spontaan af zonder sirene

Gestart door StefanCJ, 17-03-2013 10:54:35

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

StefanCJ

Ik heb een paar jaar geleden bij mijn S70 de accu van de sirene vervangen omdat 'ie het niet deed. Vervolgens deed de sirene zelf het niet meer dus heb ik de sirene vervangen voor een tweedehands werkend exemplaar. Dit werkte allemaal prima, alleen nu niet meer.

Het volgende: de sirene werkt niet. Het alarm gaat regelmatig spontaan af, alleen de lichten knipperen dan dus. Bij uitlezen krijg ik de foutmelding 'GLA-311 Siren, Faulty signal'. Ik weet niet of het er mee te maken kan hebben maar heel soms als ik de auto afsluit met de CV knippert de verlichting niet, meestal wel maar soms niet.
De lampjes in het midden van het dashboard knipperen soms snel achter elkaar nadat het alarm is af gegaan maar vaak ook niet.

Wat zou dit kunnen zijn? Is het ook mogelijk het alarm an sich helemaal uit te schakelen (de CV moet uiteraard wel blijven werken)?

:)

The Volvoboy

Relais 210/211 eruit trekken en een relais 210 voor terugplaatsen lijkt mij?
'98 - Volvo V70 2.3 T5 SE - LPi - Garnet Red metallic - 17'' Comets - 702.000km
'00 - Volvo V70 2.4T AWD Nordic - LPG - Venetian Red metallic - 16" Helium - 418.000km
'95 - Volvo 850 2.3 T-5R Aut. - Black Stone Solid - 17" Titans - 392.000km
'96 - Volvo 960 2.5 24V aut. Oxford - Dark Olive Pearl - 16" Uranus - 356.000km

peteRRR

Accu pool/polen er al een keer afgehad Stefan,misschien reset het zich dan?

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

pwassink

#3
Citaat van: peteRRR op 17-03-2013 11:01:19
Accu pool/polen er al een keer afgehad Stefan,misschien reset het zich dan?

Groet.

Als t goed is zou de sirene en de alarminstallatie daartegen (voertuigaccu weghalen) moeten kunnen.

Ooit lang gelee verdwenen er onder andere veel jaguars, ondanks hele dure alarminstallaties die erinzaten,
toen ze er eindelijk een onderschepten net na een diefstal bleek dat de bende in kwestie naast dealerinfo
(naw gegevens van kopers nieuwe wagens) ook een simpele doch doeltreffende sabotagemogelijkheid hadden gevonden.
Ze boorden met een ietwat verlengde boor een paar gaatjes onderin de accubak met een acuuboormachine
boordspanning was dus vertrokken, en ca 1,5 uur later werd de auto opgehaald, muisstil was hij dan ..
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

RRRRR_Ramon

Een enkele keer (vooral bij koud weer onder nul graden) gaan bij mijn V70 de deuren wel dicht met de afstansbediening van de CV zonder het knipperen van de richtingaanwijzers. Wat ik dan doe is alle deuren en de achterklep een keer iets harder dichtgooien en dan werkt alles weer.

Ik vermoed dat het te maken heeft met een microswitch in 1 van de sloten.

De knippercodes ken ik niet en of je het alarm kunt uitschakelen, zonder je CV functie te verliezen, weet ik niet.  :-\
🇸🇪 Volvo FMX 6x6 460 Lastbil 🇸🇪
🇸🇪 Volvo V70 T4 AT Ocean Race Herrgårdsvagn 🇸🇪