Van DOP S naar Saffron C Schade getaxeerd nu

Gestart door Blackfox, 16-06-2013 16:34:02

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Blackfox

Zo, ook maar is een blogje starten dan.De S70 heeft plaats gemaakt voor een C70 automaat.
Daar ben ik al langere tijd naar op zoek geweest.Maar ja dat is nou altijd lastig als je twijfelt over de kleur en het motortype.

Automaat moest het worden dat wist ik zeker.Dan een motor geschikt voor lpi vialle g3 want ik rij tussen de 40 en 50K per jaar.
Tja en stiekem heel stiekem was voor mij Saffron toch DE kleur  ;).Dan vraag je je zelf af wat is nou een goeie motor voor gasinbouw.2.4T 2,5T, of toch een T5.Dat zijn keuzes die je moet maken.Nu lees ik dagelijks veel op het forum en daar steek je heel veel nuttige informatie op.Uiteindelijk stond voor mij vast, het moest een T5 worden met een automaat.Ander motoren zijn ook wel geschikt denk ik maar dat vermogen en koppel staat me toch wel aan van een T5 ;-)

Tja een zilver exemplaar was toch ook wel mooi eigenlijk.Nog een NBP gezien tussendoor ... ook mooi,maar toch.. dat Saffron.
:P :P :P
Vorige week gewoon de knoop doorgehakt.Ben wezen kijken bij een Saffron,mee gereden en voelde goed aan.
Dan heb je ook nog een vriendin die een mening heeft  ;D ;D kortom lastige keuzes die je soms moet maken  ;)
Toch maar besloten om tot aanschaf over te gaan.Dus vrijdag stond die C70 T5 voor de deur.De S70 is afgelopen zaterdag ook verkocht
dus dat is ook weer een zorg minder.

De plannen,ja je kan genoeg doen aan een auto zowel optisch als technisch.

Gezien het aantal kilometers wat ik in de week rij moet er LPG worden ingebouwd.Dat ga ik dus laten doen ;)
Dat wordt bij Boertien gedaan in Wezep met het welbekende Vialle Lpi systeem.

De C70 heeft 3 ton gelopen en de kop is er nog afgeweest afgelopen januari ivm met een verbrande klep.
Wat daar de reden van is weet ik niet maar het hele spul is weer gemonteerd met nieuwe kleppen en een verse distributie.
Heb daar ook foto's van.
Als laatste vraag ik mezelf af ben ik wel goed bezig om een T5 op gas te zetten en veel kilometers te rijden en een blok wat reeds 3 ton heeft gelopen
Ach weet je,ik doe het gewoon en ik zie het wel.
Ben zoujuist benzine wezen tanken en dan denk je ook waar ben ik mee bezig  :o :o


Optisch kan ik ook nog genoeg aanpassingen plegen maar dat komt later.
De velgen van de S70 heb ik overgezet want die waren velen malen mooier (exvelgen van Stephan).Alleen de bandenmaat is nu 215 ipv 225 onder de C70.
Banden overzetten was geen optie want de banden onder de C70 bij aankoop waren aanmerkelijk minder.
Was trouwens beetje verbaasd dat die 225/45/17 paste onder de S70 met 40mm verlaging zonder aanlopen.
Conclusie eigenlijk zitten er de ''verkeerde'' maat banden onder de C70 nu maar ik laat dat even zo.
Nog 1 ding wat me opviel is de draaicirkel van zo'n C70..maarja je kan niet alles hebben.

Tot slot ik ben niet zo'n poster op het forum maar als ik wat nieuws te melden heb zet ik dat hier neer.

Eigenlijk voor nu genoeg gepraat vind ik dus hier wat foto's.













StefanCJ

Mooie C en bekende velgen ook  ;)

UserID6342

Mooie auto en die velgen doen 'm goed eronder !  :eusa_clap: :eusa_clap:

ray001

Heb er zelf ook 1 en het zijn hele mooie auto's,deze dus ook een mooie auto,veel plezier

)()()sT

Mooie wagen! Natuurlijk is het afwachten, maar voor hetzelfde geld rij je nog zomaar ff 1,5 ton op gas erbij. Enne... er kan altijd nog een andere motor in ;D

Gefeliciteerd!

Blackfox

Gisteren een kleine update.Auto even uit laten lijnen want het stuur stond scheef.
Vorige week trouwens een nieuwe accu geplaatst.De oude was in 1 keer dood.

De volgende update wordt de gasinbouw.Is best schrikken aan de pomp nu ;D.
Afgelopen week enorm veel positieve reacties gekregen op het werk ...zo'n mooie auto met een bijzondere kleur ;)
was over het algemeen het commentaar.

The Demon

Citaat van: koen.s op 23-06-2013 20:23:13
Citaat van: bassieS70 op 23-06-2013 20:14:56
Gisteren een kleine update.Auto even uit laten lijnen want het stuur stond scheef.
Vorige week trouwens een nieuwe accu geplaatst.De oude was in 1 keer dood.

De volgende update wordt de gasinbouw.Is best schrikken aan de pomp nu ;D.
Afgelopen week enorm veel positieve reacties gekregen op het werk ...zo'n mooie auto met een bijzondere kleur ;)
was over het algemeen het commentaar.

Dat was bij mij anders.
Bij mij was het toen ik de C70 nog had, waarom die kleur een zwarte is veel mooier  ???
Nu rij ik een blauwe stationcar, wat moet je in je eentje met zo´n bolderkar  :eusa_doh:
Dan weten ze nog niet dat je languit kan liggen in een estate  ;) :evil:

Groet,
The Demon.

Blackfox

Zo alweer 4 weken gereden met de C70 maar gisteren ging het mis.
Er reed een (nieuwe) BMW 116i achterop mijn Volvo :eusa_wall: :eusa_wall:.Ik moest flink in de remmen maar de BMW achter mij
kon dat niet meer halen.Gelukkig zag ik hem aankomen in mijn binnenspiegel dus je ben er enigszins op berekend dan.
Dan de schade,bumper naar beneden gedrukt,plastickapjes onder achterlichten afgebroken.De bumper is aan de buitenzijde
niet eens gescheurd maar de bevestiging is gescheurd.Gisteren bij m,n garage langsgereden en die zei dat is een beste klap geweest.Heb 2 cirkeltjes aangegeven op de foto en in het midden daarvan zitten 2 kleine knikjes.Ze zijn zo klein dat je ze op de foto niet eens ziet maar als je achter de auto staat en je kijkt erlangs zie je het duidelijk.De kofferklep mankeert niks aan en gaat gewoon goed open en dicht.Ben er in elk geval goed ziek van.Maar ja het belangrijkste is dat er geen slachtoffers zijn.Oh ja werd ook nog in mijn voorganger gedrukt dus die heeft een mooie afdruk van mijn kenteken in zijn bumper ;D.

Hier wat fotos dan.










)()()sT

Gadverdamme! :(
Sterkte, maar eh, die knikjes  :eusa_shifty:

Blackfox

Citaat van: )()()sT op 13-07-2013 11:17:10
Gadverdamme! :(
Sterkte, maar eh, die knikjes  :eusa_shifty:

Ja Joost die knikjes (hoe klein ze ook zijn).Ben er niet gerust op  :(

Blackfox

Citaat van: koen.s op 13-07-2013 11:26:15
Citaat van: )()()sT op 13-07-2013 11:17:10
Gadverdamme! :(
Sterkte, maar eh, die knikjes  :eusa_shifty:

Daar wordt je niet vrolijk van.
Nadat ik schade had gereden met de C70, hadden alle twee mn portieren een knikje.
Op het oog viel het mee, maar de auto was toch krom  :'(
Heeft er al een schade man, naar gekeken?


Nee, alleen mijn garageman heeft even snel gekeken (nog niet op de brug).Hij wees mij op die kleine knikjes.
Had het zelf nog niet gezien.Hij had het overigens over 3000€.
Volgende week wordt er goed naar gekeken en zal er ook een expert komen.
Heb overigens daarna nog 300 km gereden en voel eigenlijk niks byzonders.We gaan het zien.

Blackfox

Vanmiddag de ''boel'' is even nader bekeken.Zover ik kan zien zit er een stalen balk aan de bumper die bevestigd is
dmv beugels aan de chassisbalken.Die beugels zijn dus helemaal krom vandaar dat de bumper dus achterover hangt.
Aan de zijkant is de bumper  uit de plastic geleiding geschoten maar er is niks afgebroken.Er is dus niks aan de bumper gebroken behalve dat er een scheur zit in de onderkant.Zie verder geen verschil in naden tussen achterscherm en kofferklep.
Kofferbak gaat normaal open en dicht.voorportieren gaan gewoon op en dicht.

We gaan het allemaal zien.De kleine knikjes zou kunnen duiden dat de auto krom is.
Heb er weinig van gemerkt maar heb ook geen idee of je het zou voelen.Gisteren de 170 nog aangetikt maar
geen bijzondere dingen gemerkt/gevoeld.Als ik het stuur loslaat rijdt de auto netjes rechtuit.
Nou het beste maar hopen dan.Hier nog een foto hoever de bumper achterover hangt.


The Demon

Ik zou niet met die half loshangende delen 170 gaan rijden, beter nog helemaal niet rijden.
Verzekeringen hebben een allergie als het op betalen aankomt en zullen dus alles aangrijpen om dat niet te doen.
Voor je het weet gooien ze het erop dat (verborgen) schade onstaan is doordat er na het ongeval met de auto is gereden en dan hoeven zij dus niet uit te keren.

Succes met de afhandeling.

Groet,
The Demon.

Julian

Citaat van: The Demon op 13-07-2013 18:01:54
Ik zou niet met die half loshangende delen 170 gaan rijden, beter nog helemaal niet rijden.
Verzekeringen hebben een allergie als het op betalen aankomt en zullen dus alles aangrijpen om dat niet te doen.
Voor je het weet gooien ze het erop dat (verborgen) schade onstaan is doordat er na het ongeval met de auto is gereden en dan hoeven zij dus niet uit te keren.

Succes met de afhandeling.

Groet,
The Demon.

+ 1!
Volvo 850 R - Sedan - Handgeschakeld - 2.3 Liter - Rica Powered - Turquoise Pearl 422 - Maart 1996 - 257.000 KM

UserID6342

Speculeren dat de auto krom aan de hand van een klein knikje in de bumper is natuurlijk je reinste larie....  Bumper eraf halen, kijken hoever de steunen beschadigd zijn (kun je ook vaak van onderuit zien overigens) Als de binnenplaat naar binnen is gekomen, uitdeuken, nieuwe steunen erop, andere bumpert en gaan met die banaan.