Bovenste motorsteun V70

Gestart door Hans Duiven, 11-08-2002 19:03:34

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hans Duiven

De motorsteun van mijn nieuwe tweedehands V70 is gaar. Ik ontdekte dat de steun door iemand (geen namen) doorboord is en vervolgens met een parker is vastgeschroefd. Dit is mij niet medegedeeld door de garagehouder.
Dat lijkt me absoluut onverantwoordelijk Ik kan toch op zijn minst een nieuwe motorsteun eisen?
Wie heeft hier een antwoord op?

Alvast bedankt,

Hans

Johann

#1
Wat ik met mijn V70  heb gehad was dat na een koppeling wisseling na 15000(!) kilometer het motorblok een klakkend geluid maakte.
Het bleek de bevestiging van de bovenste steun op 't motorblok te zijn welke kon bewegen in 't slopgat in de arm die naar 't schutbord gaat.
Dit ding moest gewoon verschrikkelijk strak aangedraaid worden om de speling er uit te krijgen.
Het rubber zelf was gewoon nieuw, niets mis mee.
Misschien hebben ze er bij jouw auto wel voor gekozen om de ring van de bout te voorzien van een parker om de speling er uit te halen.
European tuning heeft wel zo'n mooi blauw PU rubber voor deze steun.


Aad

#2
Hans,
Ik weet niet precies waaneer jij je V70 hebt gekocht (ik wou da'k het geld ervoor had :-/) maar zoiets hoort er natuurlijk niet in te zitten. dit is een gebrek en als vaak mag je aannemen dat zoiets niet vanzelf komt maar door onjuist behandelen, gebruik of plaatsen. Ik zou de dealer in gebreken stellen en een nieuwe eisen.
Misschien kan je eens kontakt opnemen met de BOVAG en je probleem daar voorleggen waarschijlijk zeggen zij ook dat deze vernieuwd behoort te worden.
Het is toch van de zotte dat je daarvoor een mooie moet plaatsen, er hoort gewoon een degelijke motorsteun op (dacht ik zo).

Groeten en sterkte
Aad

Mellow_yellow

#3
Beste Aad, ik ben het helemaal met je eens dat de dealer dit hoort op te lossen. Die 'mooie' blauwe PU-bussen zijn overigens sterker en degelijker dan de originele motorsteunbus!

Rene

#4
He Marc,
Zijn die bussen makkelijk te vervangen??Voor een V70.

En Hans,
Probeer eerst met de dealer dit te regelen.Ik denk niet dat ze onwillend zijn om zo'n bus te vervangen.
De Bovag is iets als je er met de dealer er niet meer uitkomt en meestal is dan ook de relatie met de dealer ten gronde.

Frank

#5
Ik heb gisteren zelf mijn bovenste motorsteun gedemonteerd.
Daarna naar de Volvo dealer gegaan en ik heb daar een nieuw rubber er in laten persen.
Valt best wel mee om het zelf te doen, was ongeveer 2 uurtjes kwijt dit was inclusief het vervangen van mijn verdelerkap en rotor.

Kosten van rubber en er in laten persen ongeveer €20,-
Laten doen bij Volvo Dealer €70,-

Groetjes Frank

micha

#6
Heeft iemand een idee van wat het ongeveer kost om de onderste steun (of steunen, ik weet niet hoeveel er in zitten) te laten vervangen van een 850? Ik denk namelijk dat mijn blok kantelt. :-/ Ik heb er vooral last van bij het schakelen van 1 naar 2. De bovenste steun is reeds vervangen met een stugere steun. Mvg micha.

micha

#7
Dus er is gelukkig maar 1 onderste steun. :D Ik hoop dat het probleem daarna weg is, want ik verlies best veel tijd met optrekken, of je voelt echt een klap.(als ik snel schakel). Ik laat wel horen of het weg is na vervanging, maar dat duurt nog wel een week of twee.

Jjoost

hoe heb je dat kantelen opgelost? Ik zit met hetzelfde probleem (bovenste steun al vervangen)

Joost

mehn

Citaat van: Jjoost op 02-12-2006 13:46:37
hoe heb je dat kantelen opgelost? Ik zit met hetzelfde probleem (bovenste steun al vervangen)
Joost

Ik denk door een nieuwe steun te monteren, maar of je daar na 4 jaar nog antwoord op krijgt ::)

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD: