The Demon, Olijfje, Robbie en Puntmuts!

Gestart door The Demon, 01-03-2011 22:21:39

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

The Demon

Het is al een jaar (of langer) zo en ik heb nog steeds geen bron gevonden.
Ik heb praktisch geen olie verbruik, ook de stuurbekrachtiging blijft op peil en de bak schakelt goed en maakt geen rare geluiden.
Zeg het maar.............waar komt het vandaan?

Er liggen geen vlekken op de straat als Olijfje een weekend stil gestaan heeft dus het zal niet zo'n vaart lopen met dingen die stuk draaien, maar ik wil het wel weten.
Het kan een keer met een olie wissel gemorst zijn maar dat is speculatie.

Groet,
The Demon.

UserID6342

Citaat van: The Demon op 21-07-2013 19:36:19
Dan bel ik je wel of je me komt halen  ;D

Stap zo in de auto kerel, maar dat weet je wel ;D

grijzev70tdi

Citaat van: Dirk342 op 21-07-2013 19:48:09
Citaat van: The Demon op 21-07-2013 19:36:19
Dan bel ik je wel of je me komt halen  ;D

Stap zo in de auto kerel, maar dat weet je wel ;D

Och, jij bent al niks anders dan ik ben ;D
Grolsch, het klinkt al lekkerder

The Demon

Citaat van: Dirk342 op 21-07-2013 19:48:09
Citaat van: The Demon op 21-07-2013 19:36:19
Dan bel ik je wel of je me komt halen  ;D

Stap zo in de auto kerel, maar dat weet je wel ;D
Neem je dan wel Frits mee?
Kan die effe lekker rennen in de bossen  ;D

Groet,
The Demon.

razorx

Citaat van: Broabander op 21-07-2013 13:11:23
Citaat van: razorx op 21-07-2013 00:17:03
Geinig van da plaatje. Heeft me ooit eens heel wat zoekwerk bezorgd.
Bij mij klonk het niet als een fluit, maar wel naar Tja uit de buurt van de distributie.

Was, als we het over hetzelfde hebben, een metalen plaatje. Om /onder de krukaspoelie. Boutje zat niet helemaal vast.  :eusa_wall:
Ehh van dat plaatje, niet van de poelie. ;!

Zo Yits, had je er al een paar op? ;D
Nee heel raar.

Een probleem met mijn laptop. Na middernacht doen de toetsen wat vreemds:
Eerst wisselen ze heel voorzichtig van plaats. Een uur of wat later gaan ze draaien!
De morgen daarop is het allemaal weer normaal.

Ik denk dat Acer, HP en Samsung de zelfde toetsenborden gebruiken, want de aanschaf van een andere laptop bleek niet te helpen. De verkoper begreep er ook niets van.

The Volvoboy

Misschien moet je eens langs zo'n meneer gaan die 'opticien' heet, Yits. Geloof dat het tijd is voor een nachtbril ;D
'98 - Volvo V70 2.3 T5 SE - LPi - Garnet Red metallic - 17'' Comets - 702.000km
'00 - Volvo V70 2.4T AWD Nordic - LPG - Venetian Red metallic - 16" Helium - 418.000km
'95 - Volvo 850 2.3 T-5R Aut. - Black Stone Solid - 17" Titans - 392.000km
'96 - Volvo 960 2.5 24V aut. Oxford - Dark Olive Pearl - 16" Uranus - 356.000km

Jack v

Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

The Demon

Citaat van: Jack v op 21-07-2013 23:09:56
Ik weet de oplossing Yits
Amstel Radler :D
Dat doe je je ergste vijand nog niet aan Jack  :eusa_naughty:

Ik denk dat het cavia "wiens naam wij niet noemen" is die stiekem de laptop van Yits saboteert danwel iets in de versnaperingen van Yits verwekt.

Cavia Franz Joseph is op vakantie heb ik vernomen uit zeer onduidelijke bron  :eusa_think:

Groet,
The Demon.

Jack v

Nou Wallie als die Amstel goed koud is is het nog best te pruimen.
Maar er gaat natuurlijk niets boven een steenkoude echte fles lijnolie
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

The Demon

The demon houd het dan nog liever bij.......
.......dit

Groet,
The Demon.

Jack v

Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

razorx


The Demon

#732
Hallo allemaal vanuit een zonnig Italië.

We zijn aangekomen in het wonderschone Italië en nog op de plaats van bestemming ook  ;D
De reis ging zeer voorspoedig tot we in de buurt van de Gothard kwamen, door de enorme vakantie drukte liep het gewoon vast daar, ook omdat ze (de zwitsers) door regelmatig de tunnels ervoor stil te zetten de boel probeerde te reguleren.
Tot overmaat van ramp was er ook nog een pechgeval in de tunnel net toen wij erin reden met als gevolg dat we een uur stil hebben gestaan en daarna de resterende 18 kilomter in file erdoorheen gingen.
Al met al waren we 4 uur later op onze bestemming dan in de planning stond  >:( maar dat eerste koude pilsje smaakte wel heeeeel goed moet ik toegeven.

Onderweg maar 1 probleempje met Olijfje gehad, de temperatuur meter ging enorm vreemd gedrag vertonen  :o en daar houd The Demon niet van :eusa_naughty:

Op de duitse autobahn dook de meter naar beneden bij accelereren en bij gas los liep deze weer op en niet langzaam maar hij reageerde direkt, en als ik bij de baustelle 80 reed kreeg ik steeds een duwtje alsof je heel kort het gas intrapte.
Bij de eerstvolgende tankstop heb ik de stekker van de temperatuursensor los getrokken zodat in ieder geval de fan zou draaien mocht ik in de file terechtkomen.
Op deze foto kan je mooi zien dat de meter zakt op het moment dat ik Olijfje de sporen geef.

Okee ik weet het hij staat op zijn kant, maar dat heb je als je je vrouw een foto laat maken  :P

Wat ik mij nu afvraag is: Kan ik dit zo laten tot ik weer thuis ben of zal ik toch een andere sensor erin moeten gaan zetten?
Ik heb zo mijn twijfels of de fan het wel leuk gaat vinden om continu te draaien en dan vooral op de snelweg waar hij, naar mijn gevoel, door de rijwind harder zal gaan draaien dan dat het motortje hem kan aandrijven.
Als alternatief zou ik eventueel nog schakelaar kunnen knutselen om hem handmatig aan en uit te zetten.

Mochten jullie van mening zijn dat vervangen de beste optie is zou ik graag van één van jullie het onderdeelnummer ontvangen zodat ik bij de dealer in Turijn deze kan bestellen, of is het een Bosch sensor?
In dat laatste geval zit er hier vlakbij een Bosch service en met het juiste Boschnummer zou ik hem daar kunnen bestellen.

Als dit allemaal niet lukt moet ik toch op je aanbod ingaan Dirk  ;)
Citaat van: Dirk342 op 21-07-2013 19:48:09
Citaat van: The Demon op 21-07-2013 19:36:19
Dan bel ik je wel of je me komt halen  ;D

Stap zo in de auto kerel, maar dat weet je wel ;D

Ondertussen is het hier weer opgeklaard na een tropische regenbui die ons vanmorgen om 7:30 uur wakker maakte en voor lekkage zorgde in de badkamer en slaapkamer  >:(
Is wel weer hilarisch als je met z'n drieën met handoeken staat te dweilen in geboortekostuum en zonder koffie vooraf  ;D Neeeee, daar zijn geen foto's van.
De dakdekker was gelukkig snel ter plaatse en heeft het probleem (hopenlijk) opgelost, we kunnen er gelukkig weer om lachen.

Tot zover maar weer even, graag jullie reactie/mening over die temperatuursensor.

Groet,
The Demon.

mastertje

Klote is dat in die tunnel inderdaad ;) Thermostaat die open blijft staan? Op de snelweg koelt ie dan teveel.
Volg ons op www.project850.nl. Carbagerun 2013 --- Team 255 BLOG

The Demon

Nee dan zou hij niet zo snel op de lastwisseling reageren.
Op de foto begon hij net met duiken, hij dook vrij snel naar het laagste punt.

Groet,
The Demon.