Een gegeven paard....

Gestart door grijzev70tdi, 19-03-2012 21:38:15

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Broabander

:eusa_clap: Fraai! Meer mijn smaak dan de 240 om heel eerlijk te zijn ;D
EX: 1995 Volvo 854 2.5 10V LPG

Eindstand (07-03-2013): 650.000

Nu: '04 VW Polo 1.4 Aut.

grijzev70tdi

Mijne ook. Maar de 240 was gewoon erg goedkoop, ook na het vervangen van de motor.
De 240 blijft ook voorlopig ook wel even, heb nu alleen een back-up als ie niet meer wil ;D
Grolsch, het klinkt al lekkerder

MVeldhuis

Citaat van: grijzev70tdi op 03-10-2013 23:41:00
Heb ik nog niet op de laptop staan.

Ik laat hem volgende week ofzo toch even goed afstellen bij Thom de Jong, kan ik daar gelijk wel even kijken.

Zelf afstellen joh, kost je een dag kutten maar is wel leuk en erg leerzaam.

grijzev70tdi

Klopt, maar heb er liever wel iemand bij staan die het al vaker gedaan heeft. Plus dat ik thuis geen Co kast heb staan
Grolsch, het klinkt al lekkerder

UserID6342

Kun je makkelijk zien of het een ZF bak is (verwacht van niet want is geen turbo of diesel), heeft de pook de volgende standen; P,R,N,D,3,2,1 is het een ZF bak en als hij andere standen heeft is het een AW70/71 bak.  Heerlijke auto's om zelf aan te werken en de bak / kickdown afstellen is een eitje bij die dingen.  Je eigen even inlezen op het V700V want daar staat praktisch alles al beschreven, zeker van de benzineblokjes.

Leuk ding en in principe onverwoestbaar.

grijzev70tdi

Dan is het geen ZF bak, ik heb P,R,N,D,2,1. Ik weet dat het qua teller gebeuren bagger is bij die dingen, zal me nog wel even aanmelden daarzo
Grolsch, het klinkt al lekkerder

grijzev70tdi

Vandaag al even bezig geweest,

Brandstofpomp vervangen (kwam er achter dat ie lekte...)
Accu vervangen, wou gisteravond al niet meer starten
Andere V-snaren erop gelegd, wat erop zat waren net te lang. Waardoor ze niet strak konden.
Thermostaat vervangen, had nog een nieuwe liggen van de 240

Het blok is een B230K, en de bak een AW70/71

Ook de 240 weer opgehaald bij me kameraad waar hij nog stond van afgelopen woensdag. Hij blaast LPG in het koelsysteem, vandaar de hoge druk. Even verdamper tussenweg gehaald en zo goed als het wil op benzine naar huis gereden. Verdamper dus kapot...

Grolsch, het klinkt al lekkerder

Marc O.

Leuke auto, maarreehh....ligt er al sneeuw bij jullie? ;D
...The Nile isn't just a river in Africa...

grijzev70tdi

Sneeuw? Was het maar zo'n feest ;D

Heb samen met me ouders besloten dat de 240 toch maar weg gaat/moet. De 240 is gevoelsmatig niet mijn auto, ook niet als ik hem verder zou aanpassen. Ik heb er ook geen zin om er verder geld in te pompen.
Grolsch, het klinkt al lekkerder

MVeldhuis

Bouwjaar? vraagprijs?

Mag per pb.

grijzev70tdi

Ik heb er al iemand voor, mocht dat niet doorgaan meld ik mij
Grolsch, het klinkt al lekkerder

grijzev70tdi

Morgen gaat ie weg als het goed is.
Grolsch, het klinkt al lekkerder

jgvdv

hydras onder de 740 denk ik  :eusa_whistle:
760 2.3 FB 1986 Turbo Amerikaan

grijzev70tdi

Nah, 2 banden zijn glad en liggen nu 4 hele goede op 740, blijft dus voorlopig zo ;)

De 240 is weg, gisteravond hebben ze hem opgehaald. Hebben vanmiddag de lampen en de velgen eraf gehaald.

Ook de 740 vol gegooit met benzine, zat schijnbaar nog behoorlijk wat in, kon maar 28 euro bij in. Toen retourtje Lochem-Markelo-Oeken-Lochem gemaakt (79,2 km) en net weer getankt. Kon 7,49 liter in. Dus 1 op 10,5 wat mij zeker niet tegen valt. Gewoon 135 op de snelweg gereden, verder gewoon normaal. Met de 850 zat ik ook op zoiets met rustig rijden.

Morgen krijgt ie een beurtje, nieuwe olie en filter. Bakolie ook maar gelijk doen, nieuwe bougies, kabels denk ik ook maar. Van de week kleppen even stellen, kan ik niet thuis.
Valt me ook op hoe stil hij eigelijk is, ook als je gewoon 130 rijd. Wat je vooral hoort is windgeruis. Radio zit er nog niet in, morgen even verloopjes halen.

Gisteren hem een beetje schoon gemaakt en op de gevoelige plaat gezet:











De laatste keer naast elkaar



En de begin stand



Daar blijft ie ook nog wel even op staan, moet nog uitvinden waarom die het niet doet en wat ik eraan kan doen.

Grolsch, het klinkt al lekkerder

rogerV701998