vacuum leiding 2.5 10v

Gestart door scania164, 08-11-2013 22:46:51

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

scania164

Hoi
Kan iemand vertellen wat voir slangetjes aan de 2 knietjes van rubber onder aan het gasklephuis  zitten moeten bij een 10v?



Mvg chris

petrolhead2.5

als ik me niet sterk vergis loopt één van deze twee naar het luchtfilterhuis, en dan bedoel ik de bovenste aansluiting op luchtfilterhuis, en die ander volgens mij naar je carterventilatie, op het 'huis' waar de vlamdover inzit zit een heel klein pijple waar deze op moet.

scania164

Ik zit met die 2 en nog met de dunne die tussen inlaat 1 en 2 zit..

petrolhead2.5

k zal morgenochtend ff kijken op mijn 10v, denk dat die tussen inlaat 1 en 2 linksboven op de 'kerstboom' zit maak morgen wel ff close up foto tje is iets makkelijker  ;)


petrolhead2.5

die twee onderaan gasklephuis lopen naar een potje in de linkerbumperhoek/ tegen binnen scherm en zuigen daar de dampen van de tankontluchting weg, helaas niet te fotograferen, maar heb toch ff de foto's erbij gedaan zodat je kunt zien hoe het op de kerstboom zit succes  ;)