Electronica experts gezocht!

Gestart door sjarrel2, 26-02-2014 23:03:34

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

sjarrel2

Ik ben bezig om mijn RTI te vervangen door een wat recentere PNA (zoals hier http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,56554.0.html). Ik ben mijn Garmin uit elkaar aan het halen om de boel passend te maken, maar nu kom ik deze connector tegen die het aanraakscherm met de printplaat verbindt. Mijn vraag; kan ik deze connector 'lostrekken', om hem later er weer in te 'schuiven'. Het donkerbruine deel zit zeg maar niet vast aan het zwarte 'balkje', maar als los 'vel' erin geschoven/geklemd. Ik hoop dat het een beetje duidelijk is.... :eusa_pray:





Thnx alvast!

hertogjan6

meestal/vaak zijn flatkabels altijd er in geschoven/geklikt ;) dus waarschijnlijk gewoon een losse stekker ;)
~ Volvo 855 2.5 10V      144pk      AUT      95    423: Autumn Gold

~ Volvo 854 2.3 T-5       300pk       MT       94    601: Red

~ Volvo 854 R                +300pk     MT       96    019: zwart

axelvr

Daar lijkt het verdacht veel op inderdaad!

Gewoon zachtjes proberen los te trekken.

-D©©©L-

Het zwarte deel van de connector lijkt de vergrendeling te zijn, die moet eerst los anders trek je de handel aan stukken.
Dit zwarte deel kan omhoog scharnieren en zit aan de zijkant in twee kleine haakjes vergrendeld. een tandenstoker doet wonderen en maakt nauwelijks schade al ie toch mocht wegschieten.

De beste foto die ik heb kunnen vinden op het internet is deze:



sjarrel2

#4
Ah ok, dank voor de reacties! Omhoog scharnieren waarschijnlijk dus. Ik ga het proberen.

Edit: nav Marco's post nog een plaatje gevonden. Dit is inderdaad de soort connector. Blijkt vaker gebruikt te worden voor het verbinden van (touch) screens.


w.rusman

Ik heb ooit zo'n ding los gehaald, maar daarna niet meer goed werkend in elkaar kunnen krijgen

En ik ben redelijk  gespecialiseerd in dat soort klein spul