Klepseals en kering distibutie zijde vervangen regio Barneveld

Gestart door Gerbrand van Raaij, 16-03-2014 14:26:02

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Gerbrand van Raaij

Weet iemand waar ik het beste de Klepseals en kering distibutie zijde kan laten vervangen in de regio Barneveld tegen schappelijke prijs??


maruska

omgeving barneveld niet, maak er een dagje uit van, en rij naar maastricht. Thuurbo.nl, thuur hier op het forum, is handig in dat soort klussen. En gunsitg geprijsd.

(voor de andere forummers : nee geen aandelen, maar hoeveel zijn er die klepseals doen ?)
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

Hengeveld


stotteraar


martinint

Hoe is het afgelopen, en kon je dichtbij terecht?
Ik zit namelijk met een carter ontluchting en een distributie die vervangen moeten worden, maar geen tijd om zelf aan de slag te gaan.
De distibutie is, zoals ik heb kunnen lezen geen makkie dus ik zou er ook graag wat hulp bij hebben.
Woon zelf ook in Barneveld, dus vandaar benieuwd.

Gr Martin

Hengeveld


Gerbrand van Raaij

Klopt Ilja beetje erg druk de laatste maanden in Barneveld zijn er zat garages maar welke is goed????? Ik zal het niet weten het onderhoud wat ik nodig heb voor de r zoek toch echt iemand met kennis van de auto. Maar als het om de hoek is, is het allemaal wat makkelijker qua vervoer etc

Gerbrand van Raaij