carterontluchting/ventilatie

Gestart door grootmcde, 25-03-2014 23:30:53

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

grootmcde

Hallo, ik lees allerlei berichten over de carter ontluchting en dat deze vol drap komt te zitten. Bij mij was het ook zo. Nu rijdt ik ook een oude Triumhp motorfiets en daar is de carter ontluchting gewoon een slang die langs het achterspatbord loopt, kan de evt olie zo de weg op.
Is die hele carter ontluchting met alle tekeningen en olie afscheiders die ik op het forum zie noodzakelijk of alleen een milieu maatregel? Met andere woorden wat gebeurt er wanneer ik de hele carter ontluchting vervang door een slang zonder poespas. En op de tekening zie ik dat er boven een ontluchting zit, zit er dan onder ook nog een zodat i.d.d. het hele inlaatspruitstuk gedemonteerd moet worden?

mvg Koos de Groot
TR 5 cream yellow

stotteraar


twotone

De carterventilatie van onze roffels werkt met onderdruk, de carterdampen worden als het ware afgezogen door het vacuum van je inlaattraject. Ik raad je aan om gewoon het originele systeem in ere te houden, werkt het beste en scheelt je een hoop vette bende onder de kap.
Het oneindige alter 1 project, wie begint daar nou toch aan.. :P

Robinjo

Sterker nog, losse carterontluchting is apk afkeur.......

twotone

Citaat van: Robinjo op 26-03-2014 17:29:02
Sterker nog, losse carterontluchting is apk afkeur.......

Ha Rob, dat wou ik er ook nog bij vermelden maar ik wist het niet zeker ;D
Het oneindige alter 1 project, wie begint daar nou toch aan.. :P

olaf ovlov

#5
goede morgen, mijn carterventilatie zat  >:(  baggervol, de gaatjes zaten helemaal vol en met een schroevedraaier eruit  :'( moeten lepelen!!!!!!! Ook veel doekjes met  ;D remmenreiniger gebruikt. pot kan in  het ronde archief was niet :eusa_wall:  te tillen zo vol!! Maandag maar even naar de dealert voor een paar slangetjes (verpulverden) :eusa_doh:  en een potje..... Stink een uur  :eusa_whistle: in de wind van de oude vuile olie...Zal blij zijn als het weer goed is en de verse olie met filter erin zit. Klein  :eusa_think:  filter trouwens ?  Oja, het benzine filter is a piece of cake ;D  om te doen. Gelukkig een zoon die lekker heeft geholpen, was wel nodig Volgens mij de 1e keer in 300.000km dat hij er helemaal van af is gehaald!!!!