Cruise control defect

Gestart door thom-b, 27-11-2014 09:01:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

thom-b

Hee mensen,

De cruise control op me Alter I werkt niet goed, je merk als je het knopje ingedrukt houd dat de gaspedaal naar benden word getrokken (wel erg sloom, duurt tijdje) en wanneer die echt bijna op de juiste stand staat om de snelheid te behouden komt die weer terug alsof die ineens geen vacuum meer heeft.  ???

(Ik hoop dat het een beetje duidelijk is uitgelegt  ;D)

Wat zou dit kunnen zijn? De cruise control heeft nooit goed gewerkt sinds ik heb hem maar alle leidingen zien er goed uit.

Mvg thom

Sbv

lekkage vacuum systeem ? pomp defect ?

thom-b

De pomp lijkt mij niet defect want de pedaal word soort van naar beneden gedrukt ( duurt wel erg lang in vergelijking met m'n alter II) maar wanneer die op de juiste stand komt, komt die weer omhoog, dus het zou dan denk ik een vacuum lekje zijn, maar zover ik zie zijn alle leidingen goed en ook alle rubberen knietjes.

Ries van de Zilverschuit

Vervang anders de pedaalschakelaars eens. Die kosten je de kop niet bij de dealer, euro of vijftien. Volgens mij kunnen die ook voor vacuümlekkage zorgen.
Volvo V70 2.5T lpi, 1997, mt, mystic silver
Toyota Previa 2.4 Linea Sol, 2002, mt, grayish blue

Wouter1973

#4
Even gericht alle onderdelen (zoveel zijn dat er niet) onderzoeken. De pomp kan ook slecht werken, waardoor hij onvoldoende vacuum trekt. Een lekje in één van de knietjes in het vacuumcircuit wellicht. Als de rem-/koppelingsschakelaar niet werkt gebeurt er helemaal niets, dus ik zou het ergens anders zoeken.
Er staat op het forum een linkje naar een soort van test-procedure (via overbruggingen in de relaisvoet) waarmee je de werking van de pomp kan testen.

rolvio

Leuk kenteken heb je Thom  :) :) kijk maar eens naar de mijne...