StefanCJ's nieuwe blog :) -> Freude am fahren

Gestart door StefanCJ, 29-03-2013 22:57:32

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

StefanCJ

Tja, verder weinig spannends met de N. Remblokken achter zijn wat slecht aan het worden dus gelijk maar blokken, schijven en handremvoeringen besteld bij Mrauto (ATE schijven en de rest Bosch). Direct ook filters besteld voor de beurt over 5dkm.

Ik heb de V70 nu meer dan een jaar en ik stap telkens met plezier in de auto. Hij bevalt erg goed en is merkbaar jonger dan een 850 of *70 classic. Afgelopen jaar 35dkm gereden, qua onderhoud is er het nodige gedaan en dat mag gezien de leeftijd ook best.

StefanCJ

Gisteren is mijn nieuwe knutselproject aangekomen. Het wordt wel steeds sjieker, deze auto is gewoon voor de deur afgeleverd  :eusa_clap:. Veel verder kwam de auto overigens ook niet  ;D.

Van een kennis van Bouke een V70N 2001 op lpg over mogen nemen. Leren licht interieur, houten stuur, HU met navigatie, Yatour, rolhoes, 16 inch stalen velgen, automaat, 340dkm, blauw non-metalic lak. De eigenaar was de storingen zat en wilde snel van de auto af. Ik eerste instantie wilde ik de auto uit elkaar trekken maar gisteravond eerst eens gekeken naar de veroorzaker van de storingen. Laadspanning circa 11.7volt, zowel op de accu als op de dynamo. Vermoedelijk is de dynamo overleden met als gevolg lage accuspanning en diverse storingen door de hele auto. Ik heb een sloopdynamo besteld, ik hoop dat de laadspanning met deze dynamo weer ok is.

Als de auto verder in orde is willen mijn ouders hem wel hebben. Ze rijden nu in de Boemel maar mogen straks de binnenstad van Utrecht niet meer in (diesel). Een leuke N op lpg is dan een goed alternatief. Ik wil de boemel dan liefst als geheel verkopen (eventueel zonder R-bumper) want hij is eigenlijk te goed om te slopen. Eerst van het weekend maar de dynamo monteren en een weekje in de V70 rijden om te kijken of er verder gekke dingen zijn.





:)

Sbv

Ben benieuwd of dat het probleem is inderdaad. Hopelijk wel, dan even met deze rijden.

Niets voor Marit als auto goed rijdt?

elianmars

Schiet eens op met die dynamo. Je hebt 'm al in huis  :eusa_snooty:

maruska

steef is al aan het rondkarren ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

elianmars

Citaat van: maruska op 12-12-2014 21:51:54
steef is al aan het rondkarren ;D

Oh. Heb ik wat gemist?  ;D

LouisXIV

Citaat van: elianmars op 12-12-2014 21:53:55
Citaat van: maruska op 12-12-2014 21:51:54
steef is al aan het rondkarren ;D

Oh. Heb ik wat gemist?  ;D
Ben je al terug Stefan? Ik ben benieuwd of het is gelukt.

Bouke

Net nog langs IJsselstein gereden en zag een blauwe N rondjes scheuren ;D

elianmars

Dan heeft hij het snel voor elkaar, aangezien hij tot 21:30 uur moest werken  :P

StefanCJ

Jaja, testrit geslaagd! Ik kon vandaag wat eerder naar huis en ben direct de dynamo gaan monteren. Alles lag al los dus met een uurtje was het klaar. Starten, spanning meten en netjes 14.2 volt aan de dynamo aan de accu. Motor loopt heel erg mooi op benzine en gas. Meteen een klein stukje gereden en de N rijdt heel erg prettig. Marit heeft er ook al een stukje mee gereden en ervan onder de indruk.

Nu even wat tv kijken en slapen, morgen om 5.20 gaat de wekker weer.

elianmars

Dus toch  ;D

Heb je al kunnen uitlezen?

StefanCJ

Heb wel een dice maar geen laptop met vida. Foutmeldingen waren woensdag zichtbaar in de klokkenwinkel, na resetten door Maartendeb niet meer terug gekomen.

Bouke

Was het nog een beetje vlot :eusa_think: ;)

StefanCJ

Valt me niet tegen, je komt prima mee met het verkeer maar het is geen strepentrekker.

maruska

prima vrouwen auto dus ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R