Hoeveel benzine heb ik nog? Meter geeft alleen gas aan.

Gestart door sjors, 14-09-2005 13:59:07

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

sjors

Hallo,

In de 850 die ik vorige week gekocht heb, is de gasmeter aangesloten op waar normaal de benzine aangegeven wordt, gewoon links van de kilometerteller. Nu zie ik dus wel hoeveel gas ik heb, maar niet hoeveel benzine er nog in de tank zit. Ik zou denken dat wanneer je op het knopje drukt en je schakelt naar benzine, de meter dan de benzinestand aangeeft, maar dat is dus niet het geval.

Ik neem aan dat dat wel het geval hoort te zijn? Of moet je op een andere manier je benzine aflezen?

Groeten...

ed

De meter geeft wel de benzinestand aan, maar dat duurt even als je overschakelt van lpg naar benzine. De meter zakt of stijgt heel langzaam, tenzij je op benzine gestart hebt, dan heb je wel direct de juiste benzinestand.
850 2.5 10V => V70R => S60 D5 => V70n 2.4D nu: V70nn D5 en 850 2.5 20V silversand. Het gaat er dus weer op vooruit de laatste tijd!

sjors

heb benzine getankt, maar gebeurd niks. Ook als k start staat ie gelijk op gasstand, na t starten schakelt ie ook direct over he. Misschien elektronisch problemmpje? Of t moet echt heel lang duren dat aangeven van de benzine..

ed

Je moet dan echt op benzine overschakelen. Als je op benzine start en automatisch op gas overgaat geeft hij al de stand van het gas aan. Over op benzine dus. Volgende keer met starten geeft hij de benzine stand aan.
850 2.5 10V => V70R => S60 D5 => V70n 2.4D nu: V70nn D5 en 850 2.5 20V silversand. Het gaat er dus weer op vooruit de laatste tijd!

sjors

Allemaal geprobeerd, gebeurd helemaal niks, alleen gasstand. Even delaer vragen? Of is dat puur iets voor de gasboer?

Christiaan

Sjors,

Misschien nog even proberen:
Auto op contact, gasschakelaar 1x indrukken , rode lampje brandt en dan starten (rode lampje brandt nu nog steeds)
Als het goed is geeft hij dan de inhoud vd benzine tank weer.
Weet je trouwens wel of en hoeveel benzine erin zit?
Zoek anders even verder hier op: vlotter
Suc6,

Christiaan

ed

Als het truukje van Christiaan ook niet werkt lijkt er inderdaad wel iets stuk te zijn. Het vreemde is dat de meter helemaal niet reageert. Als de vlotter stuk zou zijn kan ik me voorstellen dat de meter een lege of volle tank aangeeft, maar jij geeft aan dat de meter niet van zijn plaats komt, ook niet na 10 minuten op benzine gereden te hebben.
850 2.5 10V => V70R => S60 D5 => V70n 2.4D nu: V70nn D5 en 850 2.5 20V silversand. Het gaat er dus weer op vooruit de laatste tijd!