Inhouden 2,5 10v 3000 toeren

Gestart door MartijnV70, 05-03-2015 18:46:08

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

UserID6342

Citaat van: WhizzMan op 09-03-2015 14:59:52
Het grotere onderdeel waar het knietje ongeveer tegenaan zit is je inlaatspruitstuk. De aansluiting van de carterventilatie  zit aan de zijkant van je spruitstuk, min of meer onzichtbaar, als je voor de auto staat aan de linkerkant (officieel heet dat rechts, omdat je altijd vanuit de bestuurdersstoel hoort te kijken).
Hij kan zoeken totdat tie een ons weegt naar dit slangetje want gaat tie never, nooit niet vinden !  Het is een 10V en die hebben dat slangetje niet !!  Alleen de turbo modellen !!

MartijnV70

#16
Plaatje brengt misschien wat duidelijkheid, ik had het over deze die ik voor de zomer had vervangen, die lag in 2-en 8)


En zonet vier rubber verbindingen vervangen. Je merkt pas hoe slecht ze zijn als je ze in je handen hebt. :P


Bosch bobine is ook besteld.

V70geRwin

Goed bezig en niet raar na al die jaren natuurlijk  :eusa_clap:

UserID6342

Citaat van: MartijnV70 op 10-03-2015 10:48:49
Plaatje brengt misschien wat duidelijkheid, ik had het over deze die ik voor de zomer had vervangen, die lag in 2-en 8)
http://i1082.photobucket.com/albums/j379/hornix1/DSC_7989_zpsx14muh3v.jpg

En zonet vier rubber verbindingen vervangen. Je merkt pas hoe slecht ze zijn als je ze in je handen hebt. :P
http://i1082.photobucket.com/albums/j379/hornix1/DSC_7991_zpszaqcrngl.jpg
Ik moet mijn uitspraak even corrigeren want zie dat je een '99 hebt met penbobines en etm (?)... Idd zit dat slangetje daar wel, maar bij de oudere type's niet dus.

MartijnV70

Hoi Dirk,
Idd een '99 maar nog wel gewoon 1 bobine. Misschien een overgangsmodel oid?

henry classic v70

Zijn de laatste modellen met een 2.5 10V maar al wel met canbus 
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

MartijnV70

Die hickup waar ik het topic voor startte is nooit weggeweest. Ondanks een compleet nieuwe originele ontsteking. Echt urgent vond ik het ook niet want ik rij vrij rustig en de automaat schakelt rond de 2800rpm al op. Alleen bij een sportieve inhaalactie of planken op een snelwegoprit merk ik het, zij het niet altijd. Rij inmiddels 40k km tevreden op gas. Vandaag was ik bij de lpg inbouwer (niet degene die de installatie geplaatst heeft!) voor een nieuw gasfilter en een stempel in het onderhoudsboekje. Toch nog even dat inhouden aangestipt. Hij heeft alles eens goed uitgelezen. Wederom geen foutmeldingen maar wat wel erg vreemd is, is dat het Eurogas uitleesprogramma aangaf dat het om een v70 Turbo handelt terwijl het een ongeblazen 10v is. Opzijn minst apart! Vooropgesteld, ik ga in het nieuwe jaar wederom een keer langs om 1 en ander uit te laten zoeken (door drukte was dit niet direct mogelijk) maar zou dit in theorie een oorzaak kunnen zijn. Dat er "verkeerde software" inzit? Mijn lpg kennis schiet tekort wat dat betreft :eusa_shifty: