Volvo Verkerk International R & Polestar Event

Gestart door Silver_R, 07-01-2015 12:25:39

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hengeveld


Silver_R

#61
Na een lange tijd van radio stilte van onze kant wordt het tijd voor een update. Jullie hebben lang niets van ons gehoord, niet omdat we niets doen maar gewoon omdat het erg druk is. Zowel privé als qua organisatie.Verder waren we nog aan het wachten op een aantal toezeggingen en leek het ons beter om even af te wachten.

Maar eerst eens de stand van zaken. Het blijkt dat we nog meer internationale bekendheid hebben gekregen, want we hebben aanvragen gekregen uit Engeland, Zweden en Noorwegen. Een leuke aanvulling lijkt ons zo.
We hebben onze sponsor Duineveld Drukkerij weten te strikken om een 'wrap' demo te komen geven. Hiervoor zoeken wij een vrijwilliger die in overleg met Duineveld zijn auto wil laten wrappen. Dit kan in de tijd die beschikbaar is niet in zijn geheel maar de motorkap en dak bv moet te doen zijn. Helaas wel weer een tegenvaller, Paul Duineveld heeft zijn vinger verbrijzeld. Maakt wrappen wat lastig. Hij gaat er echter wel van uit dat hij op 9 mei aanwezig zal zijn en te kunnen wrappen. Dus nog onder voorbehoud, maar de vrijwilliger zoeken we dus in ieder geval wel. Er heeft zicht net via dit forum een vrijwilliger gemeld, we zijn dus voorzien.

Marinus, van Passie voor Glans zal de jury voor zijn rekening nemen betreft de mooist gepoetste auto. Tevens stelt Marinus voor de mooist gepoetste auto een prijs pakket ter beschikking.

De deadline voor de ingestuurde artikelen voor VolvoDrive is ondertussen geweest en in het komende nummer kunnen we gaan lezen over het ontstaan van ons R event en een aantal door jullie ingestuurde verhalen.
Verder is de toertocht bijna klaar en hebben we een adres gevonden waar we welkom zijn om, onder het genot van een hapje en een drankje, 9 mei en de afgelopen 5 jaren af te sluiten.
Dit is voor ieders eigen rekening helaas, (ons budget staat ons niet toe om jullie uit te nodigen) maar de kosten incl 2 drankjes zullen rond de €25 zijn.
Dit is het restaurant en locatie. 5 minuten rijden vanaf Verkerk.
De toertocht die dus bijna klaar is, zal zo'n 90 km bedragen en duurt ong. 1.5 uur, zal ons voeren door de landelijke gedeelten van Utrecht en een stukje om de Loosdrechtse Plassen. En zoals jullie van ons gewend zijn en ondertussen kunnen verwachten, een stukje tunnel hoort er natuurlijk ook bij.  :D

Het aandenken dat jullie van ons als organisatie krijgen is ook klaar en licht op jullie te wachten als je een lunch pakket koopt. Hierbij ook nog steeds de kans om een CFE te winnen. Het is wel op=op.
We zijn er ontzettend trots op dat we het event gratis toegankelijk kunnen houden voor iedereen en dat we nog steeds een flinke donatie kunnen doen aan de Stichting Hoogvliegers.

Natuurlijk zijn er weer fantastische prijzen te winnen in verschillende categorieën, zoals jullie van ons gewend zijn, en worden er weer uitgebreidt foto's gemaakt en zal er worden gefilmd. DVD's zijn na het event te bestellen
En verder hopen we dat de plannen die nog in de pijplijn zitten ook uitgevoerd kunnen worden, dat zou een mooie aanvulling zijn voor het event. Maar daarover houden we jullie op de hoogte als eea bekend is.

Het is een hele lap tekst geworden maar dat komt ervan als het een tijdje stil is van onze kant.
Het is al bijna 9 mei en wij hebben nog genoeg te doen. Daar gaan we dan ook direct mee aan de slag en we hopen jullie te zien op 9 mei.

Tot dan,
De organisatie

Unexist

Ik baal echt dat ik er niet kan zijn  >:(
Volvo C70 T5 Garrett GT2876R - Siemens 630cc Injectors - 3'' Downpipe - 3'' Catback - 60mm Intercooler - Fasttech Powered - 400+ PK
Volvo 855 R 350+ PK    (Sold)
Volvo 855 GLE (Sold)
Volvo S60 2.4 (Sold)

portlock

'06 V70R AWD Black Sapphire GT6     12-'16 / Heden
'98 V70R AWD Saffron AUT4             11-'13 / 12-'16
'94 855 T-5R Cream Yellow Handbak   10-'14 / Heden
'95 854 2.5 10v Wit Handbak            08-'15 / 10-'15

Sseventy


dielie850

Heb me afgelopen week definitief aangemeld :eusa_dance:

Silver_R

De laatste update: VolvoDrive zal een speciale event aanbieding doen als je op 9 mei bij ons een jaarabonnement afsluit.

Ook willen we jullie ons idee van een marktplaats nog een keer onder de aandacht brengen.
Heb je gebruikte onderdelen en zijn die nog in een goede staat om te verkopen, neem ze mee op 9 mei en wij bieden je de mogelijkheid om eea daar te verkopen. Het enige wat wij vragen is dat er 10% van de verkoopprijs gedoneerd wordt aan de Stichting Hoogvliegers.

Silver_R

#67
Route beschrijving om bij Verkerk te komen.

Op de A2 vanuit Amsterdam, neem je afslag 6 t/m 8. Daarna rechts aanhouden op afslag 6.
Bij de verkeerslichten rechts af en volg bordjes 'Verkerk'.

Op de A2 vanuit Utrecht knoopuit Oudenrijn, hou je Maarssen aan (parallel baan), en dan neem je afslag 6. Bij de verkeerslichten links af en volg de bordjes 'Verkerk'.



jas


marcelV70R

wij komen dit jaar jammer genoeg niet
gisteren een vakantie geboekt en ben pas de 11e terug
wens iedereen heel veel plezier.

Marcel & Yolanda

t_w


bertilv70


t_w

Lijkt me prima plan! 'k Wou Jos nog even mailen, zal ik morgen wel even doen ;)

bertilv70

Citaat van: t_w op 21-04-2015 23:03:02
Lijkt me prima plan! 'k Wou Jos nog even mailen, zal ik morgen wel even doen ;)
Jos kan niet dit jaar. Kan er iemand anders in de prijzen vallen...😊😁😂

leons850

Citaat van: t_w op 21-04-2015 23:03:02
Lijkt me prima plan! 'k Wou Jos nog even mailen, zal ik morgen wel even doen ;)

Komt dat treintje. ;D

I'm in, eerste pomp op de A1 bij Apeldoorn vanaf de A50.
of gewoon de mac zoals vorig jaar bij apeldoorn zuid.
"Any intelligent fool can make things bigger and more complex... It takes a touch of genius – and a lot of courage to move in the opposite direction." ~Einstein