[VKB 2015] Volvo Klassieker Beurs Rosmalen 26 en 27 september 2015

Gestart door Volvo 850 Club Nederland, 31-08-2015 10:50:51

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

kevinkl

Was zondag rond een uur of 12 in Rosmalen, heb een paar edities mee gemaakt, vorig jaar Rosmalen helaas moeten overslaan dus was voor mij nu de eerste keer. Vond het jammer dat de parkeerplaatsen niet ingedeeld waren per type, ik stond uiteindelijk tussen een V70 type 3 en een C30 in geparkeerd.

Voorheen werden er bordjes geplaatst met welke types waar, maar die heb ik dit keer helemaal niet gezien. Erg jammer want dat wertke altijd wel goed, hooguit een enkel verdwaalde Volvo.

Bij vertrek rond de klok van 16 nog even dit plaatje weten te maken, weinig XC's gezien behalve de donkergroene die te koop stond in de hal.


tierrie

veel te weinig op de stand geweest dit weekend, maar echt top geregeld! Super al dat rood :)

de geneRaal

Rood?   Neuh man     meer geel op straat.
Rood is zoooooo 2014    ;D
Blackstone under construction

Martin-R

Ik ben toch echt met teveel thuis gekomen.. Had ik niet helemaal verwacht
was totaal ongepland.

Maar ag. Mooi groen is ook niet lelijk.
- steekt wel af bij saffron overigens.

t_w

Auto wel heel gebleven op de terugweg ;) ?

Tja, voor wat betreft de VKB, lees je hier best wel wisselende reacties...

Als je enkel en alleen geïnteresseerd bent in de 850 / x70, dan is het inderdaad niet de meest enerverende beurs / meeting.
Maar, als je ook enigszins geboeid wordt door andere (oudere) Volvo's is het volgens mij echt wel de moeite waard.

Voor mensen die nog nooit geweest zijn, ga gewoon een keer kijken... Die 9 euro entree vallen in het niet met de tank benzine die je toch al op rijdt voordat je er bent ;)
De inhoud van de beurs verandert niet zo veel door de jaren heen. Ik ben 1 keer in Utrecht geweest en nu een paar keer in Rosmalen, waarvan dit jaar de eerste keer op de zaterdag was.
Toch grote kans dat ik volgend jaar wel weer even kom buurten.
Even een rondje door de hallen, verbazen over mooie auto's, dure auto's, betaalbare auto's en de waanzinnige diversiteit aan onderdelen en de wisselende staat daarvan. Daarnaast natuurlijk een rond'je' over de parking.
Meestal gepaard met het (weer)zien van oude bekenden en nieuwe gezichten bij 'bekende' auto's.

Genoeg geluld, nog een paar foto's...

Door een late aankomst (14:00 uur) en de gezelligheid over het algemeen, pas laat begonnen met een 'fotorondje'.  Dus het ziet er een beetje leeg uit, maar het was ondertussen ook al weer rond half 5...






















Het 'vandaag is rood' paviljoen...
Vond het lastig om de 3 auto's mooi op 1 plaat te krijgen. Stand zag er mooi uit!
3 indrukwekkende auto's ook.











Ooit komt er nog zo'n ding ;)






Toen ik tegen kwart voor vijf over de parking liep was het al redelijk leeg...
Toch nog een paar plaatjes:









En tot slot, een mooie combi van Saffron bij elkaar!
Ik had Martin binnen al gevonden. Bij toeval liepen we tegen nog een saffron aan op de parking, waarvan de eigenaar (Harco) ook toevallig net kwam aanlopen!
Een appje naar Adriaan zorgde er uiteindelijk voor dat er 4 stonden ;)

Onder het motto: een stukje zelfbevlekking moet af en toe ook kunnen:  ;D :angel:











En met nummer 4:











Robster480

Je foto's zijn zoals gewoonlijk om te smullen Thijs! :)
1997, 417 Nautic Blue Pearl S70R
1995, 318 Paris Blue 480 GT <Sold>
1994, 235 Red 480 S <Sold>

Martin-R

Heel Mooi Thijs!

En ja 0 problemen met geen enkele auto

- overigens heeft de Amazon 3 "collega" auto's gered die zondag vertrokken. Haha dat ding blijft ook gewoon lopen en doen in welke staat hij ook verkeerd ;)


Ryque

Wij zijn ook op de VKB geweest, toen we over de parking liepen wel gezien dat er een s/v/c 70 rij was maar ja we wouden ook nog binnen kijken dus we hebben maar genoten van het uitzicht. Ook de stands waren heel leuk, ook nog een paar mannen gesproken, o.a. andor en Gerard Mulder. Weer een paar mooie ervaringen en ideeën opgedaan dus voor ons in ieder geval wel het tripje waard. Oh ja had ook nog een paar foto's:

















Bedankt henry, Gefixt
Volvo 944 1997 LPT Mystic silver metallic 426
&
Volvo 855 1995 2.0 T5 Silversand Metallic 419

henry classic v70

#158
foto's niet zichtbaar

..nu wel  :)
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

jeroen74


cornelis-b

Even voor de personen die foto's plaatsen zet tussen de fotolink een spatie dat maakt het zoveel mooier dan al die aan elkaar geplakte foto's.

Ik bedoel dus:

foto url

foto url

foto url

ipv  

foto url
foto url
foto url

Verder weer mooooooie plaatjes ;D
Voor ABS controller revisie kan je me een PB sturen, twee jaar garantie op een revisie.

Zeg maar Henk tegen mij


Voorlopig is het water nog diep genoeg om te roeien

t_w


Hiker

"There is no way to happiness. Happiness is the way."
"Success is not the key to happiness. Happiness is the key to success. If you love what you are doing, you will be successful."― The Buddha

cornelis-b

Helemaal top Thijs en Ryque zo komen de foto's veel beter tot hun recht, het maakt het echt veel mooier :eusa_clap: :eusa_clap:
Voor ABS controller revisie kan je me een PB sturen, twee jaar garantie op een revisie.

Zeg maar Henk tegen mij


Voorlopig is het water nog diep genoeg om te roeien

Volvo 850 Club Nederland

#164
Citaat van: kevinkl op 28-09-2015 11:31:29
Vond het jammer dat de parkeerplaatsen niet ingedeeld waren per type, ik stond uiteindelijk tussen een V70 type 3 en een C30 in geparkeerd.

Voorheen werden er bordjes geplaatst met welke types waar, maar die heb ik dit keer helemaal niet gezien. Erg jammer want dat wertke altijd wel goed, hooguit een enkel verdwaalde Volvo.


http://www.flex-it.net/volvo300/txjj38/v70xcvkb.jpg

Jammer dat je zondag niet met je XC tussen de 850's en de 70's hebt kunnen parkeren.

Marinus en Fokke zijn tot een uur of één bezig geweest de auto's netjes op een rij in het voor de clubauto's gereserveerde vak te krijgen. En iedereen is welkom geheten namens de club en heeft de nieuwe strooifolder van de club in handen gedrukt gekregen. Alles netjes geparkeerd, 850's aan ene kant, c/s/v/xc70 aan de overkant. Totdat de rij vol was.

Er stonden ca. 25 850's en 40 s/v/c/xc70s in het vak. We zijn benieuwd naar de foto's, ook voor het clubblad natuurlijk. Er zijn er al heel wat verschenen in de Facebookgroep van de club.



Bordjes zoals in Utrecht waren er niet, die zijn vervangen door grote beachvlaggen met typeaanduiding.



Met dank aan Marinus voor de foto's. Volgend jaar wordt het nog weer beter geregeld. Kwestie van genoeg mankracht inzetten. Dat is nog best ingewikkeld.