Antenne en radio stoorzender...

Gestart door Arnaud, 25-10-2005 23:12:15

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Arnaud

De radio cassette combinatie (met externe volvo cd-wisselaar) in m'n 850 geeft een heerlijk geluid. Ook over de radio en dat terwijl de antenne ontbreekt. Wel heb ik met nagenoeg alle zenders, dat er om de zoveel minuten een andere zender ca.1 seconde vol doorheen komt. En dat terwijl het radiosignaal kraakhelder is.

Wellicht dat het ontbreken van de antenne de oorzaak is, maar misschien dat 1 van jullie dit euvel herkent.

Ik ben trouwens wel opzoek naar de ontbrekende antenne die zich midden achter op het dak van mijn 850 Estate 2.5 '96 bevind.

Wie?

Mijn dank is oorverdovend......

Hen3

Nou... ik denk dat je wel een antenne hebt, maar 'm niet ziet....
Kijk maar eens naar je zijruit linksachter (in bagageruimte). Daar zie je wat strepen lopen..... DAT is je antenne!  :)

thuur

Midden achter op je dak is van de carkit ;)


Gr 8)

Arnaud

Op het voetje van de dakantenne staat WALLEN ANTENNÆ. Daar wil ik natuurlijk wel een antenne op hebben en ik wil weten waar het signaal in de auto uit hoort te komen.

Iemand die die info heeft?

Peertje

Ik neem aan dat je wel een keer de radio naar voren hebt getrokken om te kijken of de antenne kabel aangesloten was?
Hé? Geen banner meer?

@®-

Heeft dit voetje schrofdraad, en zo ja welke maat, kijk ik even voor je of ik sprietje heb liggen.

Hen3

Citaat van: Stampard op 26-10-2005 17:31:09
Op het voetje van de dakantenne staat WALLEN ANTENNÆ.

't Is dus 'WEL EEN ANTENNE'  :P
bij mij kwam de kabel achter m'n dashboard uit.... in het doosje van de carkit..

Derks

Citaat van: Stampard op 26-10-2005 17:31:09
Op het voetje van de dakantenne staat WALLEN ANTENNÆ.

Iemand die die info heeft?

Komt iniedergeval hier vandaan.


gr derks