V70 classic alarm blijft niet op alarm staan

Gestart door T5RRRR, 12-06-2016 22:07:52

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

T5RRRR

Hallo allemaal , ik heb al enorm veel gezocht maar nog niet echt iets gevonden, het volgende is er aan de hand:
Ik heb op mijn V70R uit 1997 (Deutscher) een nieuwe set koplampen met knipperlichten gemonteerd.
Na de inbouw allemaal prima verlopen alleen sindsdien blijft het alarm niet op alarm staan...

Vb: Ik schakel hem met de ab in en dan gaat ie bijv na 2 minuten staan knipperen. Soms duurt dat een half uur, een andere x weer 30 sec... zeg het maar..

Ik heb het volgende al gedaan:
Deuren harder dicht gedaan incl achterklep en motorkap, motorkap voorzien van nieuw slot met stekker (linkerzijde)
Auto voorzien van nieuwe (zwaardere) accu.
De sensoren in het interieur ontkoppeld.

Het mag allemaal niet baten... hij blijft afgaan na een willekeurige tijd....

Nu las ik dat het bij de V70N gebruikelijk is dat dit veroorzaakt wordt door de accu van het alarm zelf die achter de rechter wielkuip zit.

Is dit bij de V70 classic ook zo en daarbij dus ook een veel voorkomend/bekend probleem ?

Of heeft er iemand anders nog tips die ik kan testen ?
Heb hem net voor al dit gedoe met het alarm nog 1x uitgelezen en daar kwam een interieur temp sensor verkeerde waarde naar voren ( die reeds vervangen) en een verkeerd signaal glasbreuk sensor... die ook gewist , niks aan de glasbreuksensoren te zien... er is daar ook niks gebeurt. Heb ook niet het idee dat dit het probleem veroorzaakt aangezien deze foutcode ee al in stond voordat ik dit gezever met het alarm kreeg...

Kortom... alle tips zijn welkom , bvd !!
Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!

Sbv

toevallig het contact wat in de linker motorkapvergrendeling (bestuurderskant) beschadigd dan wel stekker losgehaald ?

T5RRRR

Stekker los gehaald , en slot los gehaald , maar verder niks speciaals. Heb er een nieuw slot in gezet voor de zekerheid incl nieuwe stekker , dat is het dus denk niet ?
Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!

Sbv

Citaat van: T5RRRR op 12-06-2016 22:55:36
Stekker los gehaald , en slot los gehaald , maar verder niks speciaals. Heb er een nieuw slot in gezet voor de zekerheid incl nieuwe stekker , dat is het dus denk niet ?
Zet de oude eens terug als het probleem dan weg is dan weet je dat het in het slot zit

T5RRRR

Met het oude slot had ie deze storing... mijn denkwijze was...ik ben daar bezig geweest en daarna heb ik dit probleem.. heb daarom dus het slot vernieuwd na de storing... maar de storing blijft... hij gaat feitelijk gewoon te pas en te onpas af... duurt maximaal 30min en dan staat ie wel weer te knipperen voor de deur...apart detail (althans dat denk ik) is dat de binnenverlichting aan gaat op het moment dat het alarm af gaat.... of is dat normaal ?
Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!

RoelNL

Als je de oude koplampen terug plaatst is het probleem dan over?

Is de alarm unit zelf nog goed?
V70 2.5 lpg 386dkm my 98 mei  10 tot dec 11 sold
V70R AWD 224dkm my 98 dec 11 tot jan 2022 sold
855 DOP T5R 241dkm (+128XXX) my 95 20-2-2014 Sold 4-2017
Honda VFR 800 Vtec my'14 owner since 2018
Honda VFR 750 my'86 owner since 2019
V70 2.5t summon 145dkm owner since 8-2023

T5RRRR

Oude koplpen terug is geen verschil...
Heb van de week een sirene besteld bij de dealer maar blijkt dat deze er bij mij niet eens in zit haha. Ik heb dus waarschijnlijk alleen maar de ultrasoon sensoren, glasbreuk sensoren , motorkap sensor oftewel slot met stekker  en de startonderbreker middels imobilizer.

Wat ik nu maar ga doen is zsm ff langs de dealer,auto uitlezen... kijken wat ie nu precies aan geeft. Ergens klopt er iets niet...maar wat...

Weet iemand of de glasbreuk sensoren aan de zijruiten achter apart te vervangen zijn?

Wellicht is er een breuk in de kofferbak kabel?  Daar is wat werk aan gedaan week of 2 geleden... pff zoeken zoeken
Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!

Sbv

er zal wel degelijk denk ik ergens een sirene zitten of is het de claxon die je af hoort gaan.
Glasbreuk sensor in de achterruit kan. het is een lus. Ik durf niet te zeggen of je deze zo kunt doorverbinden of dat er nog een weerstandje tussen moet

Marty__Mouse

#8
Als je binnenverlichting aangaat lijkt het me dat er een deursensor niet goed zit, anders zou de binnenverlichting gewoon uit moeten blijven toch?
Ik heb ook verschillende problemen gehad met mijn alarm en heb uiteindelijk de unit achter het spatbord vervangen voor een nieuwe.

Daarna waren de storingen bij mij over. Overigens is het 1 unit waar de sirene, aansturingsunit en de noodaccu bij elkaar inzitten.

edit: ploatje:

When standing on the edge of a cliff, a step forward is not progress...

V70 2.4T -> 2.3T V70NT5 blok, Fasttech getuned, 3" downpipe, LPI G3, R- en XC-bumper, 18" Pegs enz, enz..

T5RRRR

Mogguh , ja die alarm sirene wilde ik al gaan vervangen maar zit er bij mij niet in. Ik heb een immobelizer fabrieks alarm of hoe je dat kan of wil noeme,wel ultrasoon sensoren in B style en motorkapslot sensor. Maar geen kantelsensor bijv.
Wel glasbreuksensoren.
Heb de auto afgelopen zaterdag wederom uitgelezen en nu kwam daar eindelijk een foutcode uit. GLA 441 Alarmkabel achterramen signaal te hoog.

Heb uiteraard al eea opgezocht,maar wat is nu exact het probleem, wie heeft hier ooit mee te maken gehad en dit ook daadwerkelijk op weten te lossen ?
Zag iets op Engelse site over een groene en gele draad in de kofferbak laten aarde op de kofferklep? Lastig verhaal dit.

Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!

elianmars

Heb je wel een alarm-claxon onder de kap liggen?

T5RRRR

Yes die heb ik. Werkte niet lekker meer dus heb eergisteren een nieuwe tegen het schutboard aangemaakt. Doet het weer prima , maar dus ook spontaan wanneer je dat niet wil haha.
Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!

RoelNL

Heb je het spontaan afgaan van het alarm op @ random? Of alleen met mooi weer?
V70 2.5 lpg 386dkm my 98 mei  10 tot dec 11 sold
V70R AWD 224dkm my 98 dec 11 tot jan 2022 sold
855 DOP T5R 241dkm (+128XXX) my 95 20-2-2014 Sold 4-2017
Honda VFR 800 Vtec my'14 owner since 2018
Honda VFR 750 my'86 owner since 2019
V70 2.5t summon 145dkm owner since 8-2023

Sbv

mogelijk een draadbreuk in de sensor van achterraam. Even doormeten of de lus compleet is. Er staat me dat bij dat in de achterklep ook nog wat zit aan een lus

T5RRRR

Uhm @ random is lastig te zeggen... wat ik zelf (denk) te merken is dat als ik de achterklep echt hard dichtgooi , lijkt het wel of ie het weer even een dag doet zonder af te gaan... klinkt dat iemand als "logisch" in de oren? Ik doe hem altijd met veel beleid dicht, een monteur gooide hem letterlijk dicht,zo ben ik daarachter gekomen... dit  heeft dus naar mijn idee niks met het weer te maken..

Lussen...daar heb ik eerder over gelezen,ik zie nu alleen de "knoppen" op de zijruitenen ga er dus maar even vanuit dat de lus daaromheen of daaronder zit ?

In de klep ben ik niets tegen gekomen kwa lus... alleen maar een paar stekkers waarvan 1 op het slot..
Press the pedal on the right and money leaves your wallet.... Magic!!