Hoe zal ik eens beginnen, wel heel simpel:

Gestart door cornelis-b, 14-08-2016 23:32:37

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

cornelis-b

Het gezeur begon in mijn blog toen er een spontane actie in gang werd gezet om een gasinstallatie in te bouwen in mijn wagen. De actie was heel spontaan maar op een gegeven moment liep er een dikke zwarte streep door omdat er een paar forumleden het nodig vonden om met bagger te gooien. Dit waren zelfs forumleden die ik belangeloos had geholpen. Gelukkig waren er ook heel veel positieve reacties en privé berichten.

Daarna werd er een topic geopend waar ik de grootste oplichter van het forum werd genoemd, waar dit op gebaseerd was is mij nooit duidelijk geworden. Ook in dit topic kreeg ik emmers stront over me heem maar ik had gelukkig water en zeep genoeg. Ik had in het AvL genoeg meegemaakt dus dit kon er ook nog wel bij. Kreten als, als de ware aard van Cornelis-b naar boven komt werden geuit, ik zie die persoon hier nog zitten aan de koffie, soms meerdere keren per week. Wat er mee bedoeld werd, geen idee. Als hier iemand reageerde die wel achter mij stond dan werd er geroepen: Kijk daar is een volgeling van goeroe Henk. Gewoon zielig dat volwassen mensen zo reageren.

Ook hadden we het topic over ABS controllers, daar werd geroepen dat ik commercieel was en dat mijn posts richting prullenbak moesten. Natuurlijk ben ik "commercieel" ik reken een vergoeding voor mijn materiaal. Soldeerbout  gebruikt stroom, zilverflux kost geld net als de glasvezelschijfjes en de polymeerkit. Net zoals de reparatie van een R bumper, ook hiervoor maak ik kosten, ik moet immers epoxyharsen en koolstofband kopen en die laat ik de persoon betalen. Zelfs de bon van de materialen lever ik er bij alleen arbeidsloon heb ik niet. Het is een hobby om te zorgen dat we allemaal onze auto kunnen rijden en het is gewoon leuk om te doen. De kosten van de slechtste bumper die ik ooit heb gerepareerd: 51 euro. Maar volgens sommigen is het commercieel?

Het meest smerige wat mij ik te horen kreeg was dat er in een één of andere Whatsapp groep was gezegd dat ik helemaal geen kanker heb gehad en dat dit puur was om goedkoop aan een gasinstallatie te komen. Toen ik dit hoorde was ik er op gebrand te weten van wie deze woorden afkomstig waren maar dat werd angstvallig afgeschermd. Ik was op dat moment in staat om mijn volledige medische geschiedenis in mijn blog te plaatsen maar een aantal forumleden hebben mij daar van weerhouden. Achteraf verstandig.

Toen kwam de volgende, ik zou iemand gebeld en bedreigd hebben? Ik werd door deze persoon gebeld met de mededeling "je hebt mij gebeld en waarom bedreig je mij"? Laat ik voorop stellen dat ik de persoon niet ken, nooit gezien heb en ook geen telefoonnummer van deze persoon heb en ook niet heb gebeld. Verder kan ik iedereen verzekeren dat ik die hele middag samen met Anton en de buurman buiten aan de caravan heb gewerkt, er moesten nieuwe glijlagerbussen in de oplooprem worden geplaatst, hij moest intern worden schoongemaakt na een paar dagen Douzy en hij moest op zijn stallingsplaats worden gezet. Dus neen ik heb niemand gebeld en zie daar ook het nut niet van in. In dit topic werd een opmerking gemaakt door een forumlid waarop ik een oprechte PB heb gestuurd en deze persoon stuurde mij terug  "Ik heb gehoord wat voor mannetje jij bent en genoeg gezien op het forum wat voor een profiteur jij bent" Ik vind het jammer dat personen die ik nooit heb ontmoet afgaan op woorden van een ander die schijnbaar als een sneeuwbal aangroeien. Mag ik zeggen dat ik dit diep triest vind.

Er werd weer een topic geopend waarvan ik dacht wat is dit nou weer. Dat de naam van deze persoon genoemd werd in het andere topic en dat hij wilde duidelijk maken dat hij NIET de persoon was , prima maar dan toch weer even na trappen met de woorden: Hij repareert alle scheuren, van bumpers tot het vertrouwen hier op het forum. Dit slaat werkelijk nergens op.

Nu was er weer een forumlid die via een privé bericht had afgesproken mij te bellen om een en ander uit te praten maar zojuist kreeg ik een privé bericht met de woorden kijk in het verheugd topic, en daar lees ik dat hij in eens niet meer wil bellen met de woorden: "Ik zou wel erg hypocriet tegenover anderen zijn geweest als ik dat gedaan had. dus dat doe ik niet."  Hieruit blijkt dat het niet iets is tussen de betreffende persoon en mij maar dat deze door andere geleid wordt.

Dat je op een forum met zoveel leden niet met iedereen omgaat / wil omgaan geen probleem en ik ben blij dat heel veel forumleden hier graag langs komen voor een bakkie en een babbel. Verder zou ik het zeer op prijs stellen als sommige personen stoppen met stront gooien en eerst eens even voor de spiegel gaan staan want het gaat echt nergens over. Dat er personen zijn die zo laag zijn gezakt om allerlei praatjes de wereld in te sturen is gewoon te ziek voor woorden.

Ik weet niet wat ik hier verder aan moet toevoegen maar zoals altijd iedereen is hier welkom en kan ik ergens mee helpen dan doe ik dat graag.


Voor ABS controller revisie kan je me een PB sturen, twee jaar garantie op een revisie.

Zeg maar Henk tegen mij


Voorlopig is het water nog diep genoeg om te roeien

V70R^2


Hans Duiven

Ik begrijp niet goed waarom je zoveel 'ruis' om je heen hebt Henk en dat begon al eerder dan de LPG installatie actie.

Ik denk wel dat hoe harder je blijft roepen dat je onrecht wordt aangedaan, het des te meer tegen je gaat werken want uiteindelijk gaan
je belagers hier op het forum geen uitleg geven.

Sterkte in de strijd.

Hans

cornelis-b

Citaat van: Hans Duiven op 15-08-2016 00:08:40
Ik begrijp niet goed waarom je zoveel 'ruis' om je heen hebt Henk en dat begon al eerder dan de LPG installatie actie.

Ik denk wel dat hoe harder je blijft roepen dat je onrecht wordt aangedaan, het des te meer tegen je gaat werken want uiteindelijk gaan
je belagers hier op het forum geen uitleg geven.

Sterkte in de strijd.

Hans

Geen strijd Hans maar puur mijn gevoel en daar voer ik geen strijd over.
Voor ABS controller revisie kan je me een PB sturen, twee jaar garantie op een revisie.

Zeg maar Henk tegen mij


Voorlopig is het water nog diep genoeg om te roeien

UserID6342

#4
Snap niet helemaal wat je hiermee wilt bereiken Henk ?  Ja, en ik weet hoe vreselijk irritant sommige forummers zijn.... ;D.  Maar is het niet het beste / beter deze gewoon te negeren ipv er een heel topic over aan te maken ?  Lukt mij overigens ook niet altijd hoor :(

FGG

Zonder ook maar iemand aan te spreken, aan te wijzen of welke persoonlijke benadering dan ook:
Het valt mij op dat de afgelopen jaren, en ik loop al wat jaartjes mee hier, steeds vaker gedoe en gezeik is tussen personen. Onderlinge vetes en ruzies worden online uitgevochten, er wordt met modder en drek gegooid, noem maar op. Ik vraag me af waar dat nu aan ligt. Door de jaren heen komen en gaan er mensen en langzamerhand krijgt het Forum een ander publiek: 'onze' auto's worden goedkoper, vinden andere (groepen) kopers, en ik zou dan bijna gaan denken dat door de verschuiving van belangstellenden ook de mentaliteit is veranderd. In de beginjaren waren er zelden dergelijke activiteiten en áls ze er waren werd er af en toe een ban tegenaan gegooid en dat was het dan.
Daarnaast kun je je afvragen of de aanleiding de moddergooier is of degene die modder in ontvangst mag nemen. Oftewel, is de veranderende mentaliteit het kortere lontje of het veelvuldig uitlokken. Ik laat de waarheid even in het midden liggen.
Er zijn er nog genoeg hier van de oude garde, ga ff geen namen noemen, maar die zullen het toch met mij eens zijn dat het toch wel ff wat minder kan. Trek je niet alles aan, laat anderen in hun waarde, laat het verschil merken tussen een mening en een oordeel.

My two cents (for now)...

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

heutink

 :D
Florian, ik ben het helemaal met je eens
:eusa_clap:
Beter 299 paarden onder de kap, dan de lucht van 10

Bouke


Walter


Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

Lunadust

Titel wijzigen in "Lieve Mona"?

wat een gezever zeg.
Techneut, geen dichter.

konniekip

rot voor je henk dat je zoveel gedoe hebt gehad.
ik ken je als iemand die altijd klaar staat/meedenkt en wil helpen, waar vind je dat nou nog?

jkV70

Citaat van: Lunadust op 15-08-2016 14:12:21
Titel wijzigen in "Lieve Mona"?

wat een gezever zeg.

Goede titel voor een nieuwe rubriek hier, 'Lieve Mona'!
Dat houdt het forum leesbaar.
Land Rover Discovery 300 Tdi (1997) 340.000 km, Skoda Octavia Combi 1.6 Tdi 110pk DSG7 (2017)

Vroeger: 245 GLE AT (1978) , 245 GLi AT lpg (1984), 244 2.3 AT (1987), 945 TD AT (1990)
en ook: Mini 850 & 1000, VW Golf 1.3 Mk.I, VW Passat 1.6D Estate Mk.II, Land Rover Discovery 200 Tdi, Range Rover Classic TD->300 Tdi, Citroën Xsara Coupe HDi 90pk, Citroën C3 HDi 60pk, Citroën AX 1.1i, Citroën C5 HDi 110pk Break ph.1, BMW 520i E34, Peugeot 205 Cabrio 1.1i, Citroën Xantia 1.9TD Break, Citroën Xantia HDi 90pk Break, Land Rover Discovery 300 Tdi Commercial

knoertS70

Ik denk dat Hans (Duiven) de keutel bij het schone end pakt. Waarom toch iedere keer weer Henk?
Weten wat je zegt is vaak verstandiger dan zeggen wat je weet.

Boeijke

Ach...John is ook weer wakker als het over Henk gaat. Nooit hoor je hem meer en nu heeft hij weer voer gevonden. Nog ff en Julian meld zich ook weer  :eusa_naughty:
Zijn wel heel toevallig iedere keer dezelfde die zich er ineens mee denken te moeten bemoeien als ze Henk even in een kwaad daglicht denken te kunnen zetten. Kinderachter gedoe.
Dat is net zo toevallig als dat het iedere keer Henk is.


Voor de rest ben ik het helemaal eens met Florian.

knoertS70

Citaat van: FGG op 15-08-2016 12:44:59
.
Daarnaast kun je je afvragen of de aanleiding de moddergooier is of degene die modder in ontvangst mag nemen. Oftewel, is de veranderende mentaliteit het kortere lontje of het veelvuldig uitlokken.

Dit gedeelte bedoel je?
Weten wat je zegt is vaak verstandiger dan zeggen wat je weet.