Glimmerdeglimglim

Gestart door Reitse, 23-03-2003 16:59:07

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

maxmx5

#30
Vandaag de uitgelezen dag om je vlo in de was te zetten, niet te warm, niet te koud, geen zon en wat denk je...


... ben ik halverwege, gaat het REGENEN.

Morgen maar weer verder. Is het meteen een uurtje langer licht.

Raf

#31
effe opletten hier!
het is geen uurtje langer licht, slechts enkele minuten.
het wordt 's morgens een uur later licht ook! ;D

Raf
De gustibus non disputandum est!

Reitse

#32
Citeereffe opletten hier!
het is geen uurtje langer licht, slechts enkele minuten.
het wordt 's morgens een uur later licht ook! ;D

Raf
Hmmm... weet je dat wel zeker? Als het maar een paar minuten langer licht is, is het ook maar een paar minuten eerder licht... Waar komt dat uur ineens vandaan? :P

Overigens zijn mijn poetsinspanningen weer tenietgedaan... Een paar vogels konden de emotie niet aan  :o

maxmx5

#33
Citeereffe opletten hier!
het is geen uurtje langer licht, slechts enkele minuten.
het wordt 's morgens een uur later licht ook! ;D

Raf

Maar dat merk je in het week-end niet, toch?
en dat uurtje ''langer '' licht wel, toch?

veel plezier!

Zippo

#34
Euhhh Reitse.........ik heb nog steeds niets gezien!!!!!! ;)
Fotoooooo(wel gepoetst aub)! ;D

Zippo

Dreamer2

#35
Dank zij Bas Autowas in Zwolle is mijn 850 weer herkenbaar als een 850.

Was weer erg vermoeiend gisteren. Auto naar de wasstraat rijden, wachten in de lange rij en toen de beslissende keuze maken: Neem ik Hot-wax of super Hot-wax? Met of zonder bodemreiniger?

Afijn  € 10,95 lichter en 3 minuten later stond de roffel te blinken in het schrale zonnetje.
U wordt bedankt, u kunt wel gaan....

Roy_Heitzer

#36
WASSTRAAT!!!!!???????
Je doet je roffel toch niet door de wasstraat??









 ;)geintje ;D sorry

Joris_Scholte

#37
Mijne is lekker stoffig, binnen en buiten, van het verhuizen. Velgen zwart, strepen van de ruitensproeier op de voorruit, jummie!

Walter

#38
Wasstraat.... Brrr, blijf ik een stukkie vandaan. Hepput nie zo op die dingen. Na verloop van tijd ga je het toch wel zien, hele kleine krasjes.

Is hier de afgelopen dagen een beetje zand over het dorruppie gewaaid, was ie helemaal vies >:( Dus maar ff naar een wasplaats gereden en m ff gauw afgespoeld. Water klotste er lekker vanaf, dus heb ik m goed gepoetst  ;D Toen 'm ff drooggemaakt (dat Tropical zie je écht álles op  >:() en 'm tegelijk warm laten draaien. Bij mijn vertrek de aanwezige Beamers en CRXjes even getrakteerd op 6000 roffels per minuut  ;D ;D

Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

trap

#39
De laaste keer dat ik met de eigen handjes mn voiture poetste moet toch geweest zijn in...ff denken, 1981! Mn eerste eigen auto, die deed ik met de hand. Het werd me al snel teveel..lol.. en de wasstraat te gemakkelijk.
Dus,,mede met het oog op het milieu, en de handjes op de rug..WASSTRAAT RULES voor mijn auto's.
En ja, kleine krasjes...so be it :)
Het verstand komt samen met de Volvo! Met de jaren!

Reitse

#40
CiteerEuhhh Reitse.........ik heb nog steeds niets gezien!!!!!! ;)
Fotoooooo(wel gepoetst aub)! ;D

Zippo
Euhhhh Zippo, ik dach dat je langskwam? De koffie staat al vier dagen achtereen klaar, het begint al een beetje groen uit te slaan ;) En als jij digicam voor me regelt wil ik best foto's maken hoor :D

Reitse

Gister weer aan het poetsen geslagen. Dit keer een iets andere shampoo (Valma Wash and Shine) en andere was (Valma met Carnbaeuöjöeuweudingestoevoeging). Vooral die was heeft me toch een mooi effect op de auto zeg!  8)

Marc 0101.001

Carnaubawax. Beste middel om je auto mee te poetsen! Vraag ook maar aan Edwin  ;)  ;D

Reitse

#43
Die bedoel ik ja! Superspul! :D :D

Edit.
Een toevoeging. Om al m'n insecten van m'n auto af te poetsen, en dan vooral de kleverige types die zo lastig loslaten, heb ik het middeltje "Insectfree"  van Valma geprobeerd. Werkt prachtig! Even in laten weken en met een nat sponsje veeg je alles eraf. Alleen wel goed naspoelen met water (staat niet op de verpakking) want het laat wel wat vlekjes achter.
Alles doorlezend lijk ik bijna een reclame voor Valma te maken. Ze leveren tot nu toe goed spul, dus geen probleem maar er zijn meer spelers op de markt. European Tuning levert ook wasmiddelen ;) meet Carnaubawas, Edwin weet daar meer van, en Turtle schijnt ook goede was te leveren. Het probleem dat ik met Turtle heb is dat het niet op hete oppervlakten gebruikt mag worden. M'n auto staat regelmatig vol in de zon...

Voor de freaks ff een plaatje van een rode, glimmende 850  8)


denkweb

Roodheet van de zon? :-)