B-blog Ocean Race sub

Gestart door Bouke, 03-08-2013 22:20:07

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

UserID6342

Zo..... Ze hebben je goed te pakken gehad Bouke, pfff.....  Nu snel weer zien te vergeten en goed te herstellen !

FrankvdAa

Citaat van: )()()sT op 11-02-2017 21:10:10
Mijn hemel, daar word je wel ff stil van. Heel veel sterkte man; zoals Ries al zei kan ik me voorstellen dat dit de zwaarste dag van je leven was.
We duimen met je mee!

+ 1

Heftig zeg! Heel veel sterkte
'21 Volvo V90 T8 AWD R-Design, Platinum Grey, B&W, niveauregeling
'03 Honda CB600F (Hornet)
'98 Volvo S70 R, Black Stone, 18T, groene 440cc injectoren, manual swap M59, 3" Ferrita 100cpi DP, 2.5" Ferrita catback, iPD RIP-kit, iPD swaybars, Schutten custom tuning
'96 Volvo 460 1.8i Luxury Line, '92 Volvo 440 GLT 1.7i
--
Weblog    Volvo x70 R-register

Vulk

Heftig! Hopelijk gaat je levenskwaliteit stevig vooruit op 23/2.
Hier duimen we mee van uit Belgiƫ!

classicT5

Sterkte Bouke, verwacht dat je het diepste punt hebt gehad en het vanaf nu bergopwaarts gaat.

Chris

Bouk: heel veel sterkte met het herstel!

Wat een verhaal....

mehn

Ziet er niet prettig uit Bouke, ik kan daar sowieso niet zo goed tegen ;D
Je moet maar zo denken: als de behandelmethode gaat werken ben je die zwaarste dag waarschijnlijk vrij snel weer "vergeten" ;)

Sterkte met het herstel!

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Walter

mooi om wat van jou zelf te lezen Bouk! En erg indrukwekkend om zo te lezen. Sterkte

Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

Marty__Mouse

Sodepiepers!! Heftig om te zien en lezen hoor!!
Gelukkig wel alles goed gegaan.. Nu hopelijk snel revalideren. Heel veel sterkte in elk geval!
When standing on the edge of a cliff, a step forward is not progress...

V70 2.4T -> 2.3T V70NT5 blok, Fasttech getuned, 3" downpipe, LPI G3, R- en XC-bumper, 18" Pegs enz, enz..

Bouke

Ondertussen is het iets meer dan een maand verder en het gaat eigenlijk  best goed. 23 feb is het kastje aangezet en gisteren weer iets beter afgesteld ism de medicatie. De medicatie is fors terug gegaan en word nu dus elektronisch opgelost. Ik kan weer veel meer( bijna alles) voel me veel beter , minder moe en kan mijn handen weer gebruiken zoals iedereen.
Voor zover missie geslaagd.

Vorige week kreeg ik een tip van Mark dat er een subwoofer voor een v/xc70 te koop stond voor een belachelijke lage prijs. Dus ik gelijk een bod gedaan maar helaas hij was al weer verkocht. 
Dus ik in ons appgroepje , dat ik te laat was. Wat bleek nu , Mars had hem al gekocht, maar omdat hij er al een had mocht ik hem voor het zelfde geld weer van hem overnemen , waarvoor dank.
Die heb ik gisteren gelijk opgepikt bij Mars en thuis gelijk maar er ingezet en getest  ;D

macfocus

Fijn om te lezen. Ik hoop voor je dat het zo blijft of nog beter wordt.
I started out with nothing and got most of it left (Seasick Steve)

maruska

graag gedaan bouke... pas je wel op met die bas voor je electronische glastra-vida ? ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

elianmars

Citaat van: Bouke op 14-03-2017 16:19:13
Vorige week kreeg ik een tip van Mark dat er een subwoofer voor een v/xc70 te koop stond voor een belachelijke lage prijs. Dus ik gelijk een bod gedaan maar helaas hij was al weer verkocht. 
Dus ik in ons appgroepje , dat ik te laat was. Wat bleek nu , Mars had hem al gekocht, maar omdat hij er al een had mocht ik hem voor het zelfde geld weer van hem overnemen , waarvoor dank.
Die heb ik gisteren gelijk opgepikt bij Mars en thuis gelijk maar er ingezet en getest  ;D

Tja.... wil ik eens wat extra's verdienen, gooi jij weer roet in het eten  :'( ;D
Ik gun 'm je van harte, Bouk ;)

knoertS70

Weten wat je zegt is vaak verstandiger dan zeggen wat je weet.

classicT5

Das goed nieuws Bouke, hoop dat je weer extra levensvreugde erbij krijgt met deze electronica aan boord

Bouke

En ja vandaag alweer een bericht in dit ondertussen stoffige blog.  ;D het rammelde licht op de vooras , dus ff de boel gisteren gecontroleerd en op de stabistokjes ( verdachte nr 1 ) zat vrij veel beweging. En vandaag maar ff die stokkies gewisseld en het was echt nodig :angel: