Nou Razorx-Fijne Hokken: LV-NJ

Gestart door razorx, 29-03-2008 19:58:03

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

The Demon

Gewoon volhouden Yits, en als je te veel last krijgt even stoppen om de rug te ontlasten.
Ik weet wat je voelt, ik heb vandaag de draagarmen van Olijfje gedaan en dat ik ook geen pretje met een half rotte rug en een nekhernia die op dat soort momenten weer even laat weten dat hij er ook nog is.
Een langslopende buurman vroeg nog: "Hoe is het met je nek?" Ik antwoorde met: "Hij zit er nog, ik voel het!"  ;D

UserID6342

Rustig an kerel en probeer idd je rug te ontzien.  Je staat zo al in een ronduit k*thouding te werken want de auto staat eigenlijk net te laag voor je rug...

KIM

Wees zuinig op je rug Yits; ik heb er al twee keer een paar maanden mee thuis gezeten...
Dat inlaatspruitstuk zou niet lastig moeten zijn hoor; onthou dat de bovenste boutjes er helemaal uit moeten en de onderste alleen los. Gebruik een klein rateltje met verlengstuk en eventueel een knietje.
Als de injectoren van LPi je in de weg zitten kun je natuurlijk ook heel snel deze loshalen door de klemmetjes los te nemen en de injectoren met leiding en al opzij te leggen.

Sterkte en succes!

UserID6342

Inlaatspruitstuk was er al vanaf Kornelis ;D

KIM


V70geRwin

Ai, lees dit nu pas maar had je graag geassisteerd hoor...
Sterkte met de rug!

razorx

Komt wel weer goed. ;) Gisteren was zo een dag dat ik tegen beter weten doorging.

razorx

#9367
Citaat van: razorx op 16-04-2011 17:06:42
Fred, bijna 400dkm, slave cilinder van de koppeling vervangen
..
Dat was toen nog met de sedan. Nu zit Nrfh ook bijna aan de vier ton en heeft het zelfde euvel.
Gelukkig heb ik nu een power bleeder wat wat fijner werkt dan de eezybleeder van toen.

We reden vanavond terug vanaf de Jordaan. Ik voelde al dat het niet goed was. Ik moest de koppeling steeds dieper intrappen.
Bij de Droogbak hoek Prins Hendrikkade ging het schakelen niet meer. Twee agenten hielpen ons de stoep op.
Na enige tijd kwam een aardige man van de ANWB ons helpen. Hij had het vak nog op een 850 geleerd notabene.

Met de goede werklamp was de dader snel ontdekt: De slave cilinder van de koppeling. Hij vulde het reservoir wat bij zodat we de weg naar huis af konden maken. Bij het laatste stoplicht vlak voor huis ging het weer bijna niet meer. Na ieder intrappen van de koppeling moest ik het pedaal met mijn voet terug trekken. Dan weet je dat je nog hooguit een paar keer kan schakelen.

Nu gaat het wel, maar dat komt door een blond biertje. ;)
Morgenochtend Svala maar even bellen voor een nieuwe hulp cilinder.

-edit- Onderdeel nummer 9181017

razorx

#9368
En dan moet ik zo vlak voor het slapen nog één ding kwijt:
Wat heb ik een heerlijk wijf!

Zo al wachtende op de ANWB zij ze het volgende: Als het te lang duurt gaan we gewoon ergens een biertje drinken! Auto gewoon ergens op een pleintje achterlatend. :eusa_clap:  Natuurlijk doen we dat niet, maar zo een opmerking houdt je die anderhalve uur wachten op de been. En ach twee glazen ergens halen als het echt te erg werd had ook gekund.

Gedurende dat anderhalve uur wachten in het centrum van Amsterdam komt er van alles voorbij. De junks zijn verdrongen door Engelsen die niets begrijpen van een bier dat meer alcohol heeft dan 3,8%. Enfin, een bezopen Engelsman begon ons lastig te vallen. Agressief of niet, ik weet het niet. Ik liep naar hem toe en begon uiterst vriendelijk een verhaal over de oliekoers te vertellen in het Nederlands. Het is grappig hoe dit een totale systeemcrash veroorzaakt bij die dronken Anglosaks. Zijn centrale zenuwstelsel vertelde hem dat hij bij mij bij het verkeerde adres was. Op dat moment heeft de dronken Engelsman een redding. Het mieren systeem. Dat is wegwezen van mogelijk gevaar, de omgeving aftasten en gebruiken. Met redelijk succes paste de arme man zijn gedrag aan om ondanks zijn telkens verslechterende geestestoestand toch ergens te komen. Zijn toch al wankele koers veranderde in een loopstrategie waarbij hij hoopte ieder volgend verticaal voorwerp als landing te kunnen gebruiken.

Even wat anders: Heel veel forumleden doen momenteel een beroep op mij.
Zij moeten even wachten.
Het is allemaal geen ramp, helemaal niet meer. Maar ik kom uit een burn out, heb twee niet rijdende wagens. De buitenkant van het huis wordt geschilderd, er moet nog wat aan de bestrating hersteld worden, de WC wordt opnieuw betegeld, we krijgen een nieuwe badkamer, de ventilatie van de kruipruimte klopt niet en er moeten nog wat kozijnen vervangen worden. En we hebben de centen eigenlijk niet.

Gaat allemaal prima, zover ben ik nu gelukkig en geniet ook van het leven. Maar ik kies nu even voor mijzelf en de mij dierbaren. Niets anders. In het verleden liet ik mij gek maken, nu geniet ik van de eenvoud.
Dus lieve mensen: Als ik geen zin of tijd heb om te helpen: Er zijn anderen die ook kunnen helpen.  

de Boeing

Het zit ook niet mee, gelukkig kijk je er zo positief tegen aan!

Een wijsheid als een koe: zorg eerst voor jezelf, pas als dat goed is kan je voor andere zorgen (iets waar ik me ook af en toe aan moet herinneren).

Ben ook ooit gestrand met een S70 waarvan de koppelingscilinder lekte (wist ik toen nog niet, heb dan ook weinig kennis van DHZ-bakken ;D), maar geen fijn gevoel als je in het verkeer zit en ineens geen versnelling meer kan kiezen.

T5-4life

Wijze woorden Yits. Eerst goed voor jezelf + omgeving zorgen, de rest komt wel weer.
C70 T5 coupe LPI 1998 413 dkm
C70 T5 cabrio 2000 236 dkm
S80 D5 2005 325 dkm

arjenT5R

Als je t weer eens hebt gewoon starten in 2e of 3e versnelling kom je iig altijd thuis. Hok hok hok en je rolt weer ;D
Liquid propane, knock free, ice cold " go fast fuel "!!

NinaPaul

Citaat van: arjenT5R op 17-10-2017 09:14:06
Als je t weer eens hebt gewoon starten in 2e of 3e versnelling kom je iig altijd thuis. Hok hok hok en je rolt weer ;D

Schakelen kan zonder koppeling, maar het wegrijden na stilstaan zal op de startmotor moeten.
"There are also two kinds of truths: truth of reasoning and truths of fact. Truths of reasoning are necessary and their opposite is impossible; those of fact are contingent and their opposite is possible."
-Gottfried Leibniz

Snellebaksteen

Dat gaat wel maar het is niet erg comfi.
Ik heb het met de motor ook wel eens gehad. Bokke-irritant.
Nomore Kliko Koereur, Nomore Dark D5 Driver, D6 Hybrid is the future.
Saaie Silver S40 on the Side.

Paulsson

Wijze woorden Yits! Kick back and relax :D


Volvo V70 2.4 170 pk NA MT DOP 'Pablo'
Lees de blog over Pablo hier