[MINI-MEETING] 27/12/2005: 19.00-21.00 uur IJsselstein, Kerstboommeeting

Gestart door Ben, 30-10-2005 20:54:28

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Walter

Citaat van: Claudia op 13-12-2005 14:19:59

Komt alleen als iemand een terras-verwarmer meeneemt:

Johann


Kunnen we niet een of andere Duitse auto ritueel verbanden? Lekker warm. Robin is er ook bij, dus de brandweer kan niet komen <lol>

Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

R.Bijl

Citaat van: VolvoMafia op 13-12-2005 14:31:14
Citaat van: Claudia op 13-12-2005 14:19:59

Komt alleen als iemand een terras-verwarmer meeneemt:

Johann


Kunnen we niet een of andere Duitse auto ritueel verbanden? Lekker warm. Robin is er ook bij, dus de brandweer kan niet komen <lol>

dan zorg ik wel dat ik heel nodig moet P......... ;D
alleen de klank is zijn geld al dubbel en dwars waard.....

Edwin

Citaat van: Ben XC70 op 13-12-2005 14:15:06
Ik zet gewoon m'n standkachel aan  ;D

Goed idee, kunnen we allemaal even afwisselend in jouw auto opwarmen als we het koud krijgen.  ;D

gr. Edwin.  8)

RonnieDuck

Citaat van: ineke op 13-12-2005 14:18:54
Citaat van: Turbobiker op 13-12-2005 13:55:13
Ronnie is een gezonde hollandse jongen... die heeft het warm genoeg voor twee ;)

Ah, als het me lukt ook even langs te komen, weet ik bij wie ik me kan melden  ;)

ineke

Dames altijd welkom,...ik was er vorig jaar zeker bij,...als enige met muts weleens waar!!
VolvoKV-lid, Volvo240-260register-lid

850blues

Citaat van: Boba Fett op 13-12-2005 13:00:55
Citaat van: Joris_Scholte op 12-12-2005 11:40:31
Vwb de navragen bij de Nozema lijkt me idd geen slecht idee. Iemand connecties? Desnoods even kenbaar maken bij de gemeente?

Geen slecht idee!
Iemand al actie ondernomen?


Dit verantwoordelijkheidsbesef kan ik erg waarderen en herken het ook (maar dat had ik eigenlijk ook niet anders verwacht van Volvo-rijders :) 8))

Wat is wijsheid in dezen.... als mij dat zou zijn gevraagd had ik mij misschien een advocaat van de duivel kunnen indenken die het volgende zou redeneren: "als je het officieel gaat aanvragen kan de ambtenaar of burgemeester misschien wel gaan denken: auto's= hangjongeren= straatrace = .....etc.  Vervolgens zal er gedacht kunnen worden: wie is daar voor verantwoordelijk als het klachten oplevert (openbare orde), wat als het mis gaat (veiligheid) en als ik dit toe sta wat betekent dat voor de toekomst.... (***-rijders:cwm8:)
Bovendien, als de activiteit kan worden aangeduid als evenement (veel publiek, vuurkorven, snert? en mogelijk zelfs een terrasverwarmer) dan zal dat bijv. in strijd met het bestemmingsplan kunnen zijn, als alleen parkeren is toegestaan. Je hebt dan al een tijdelijke vrijstelling nodig voor dat andere gebruik."

Off topic
Weleens gehoord van de uitdrukking: Als je in de stront gaat roeren, gaat het stinken.....
On topic

Of ik aanwezig ben weet ik nog niet, eerst maar eens kijken of ik tegen die tijd weer veilig uit mijn schuttersputje kan komen (zie ander topic)
2016 => ....         | V70 2.5 10v classic '98 | 218dkm --> ....
2004 => 2016 | 854 2.5 10v '96                  | 118dkm --> 249dkm

hanszelf

Ik heb connecties bij Nozema (wij zijn grote klant :)). Moet ik ff bellen? Heeft volgens mij alleen zin als we (ik weet niet eens of ik zelf wel kan) vlakbij de toren komen. Ik ken de omgeving daar niet zo goed dus weet niet precies wat de bedoeling is.

Anders kan misschien iemand met connecties bij McD ff regelen dat we koffie krijgen :D

Hans
Tot voor kort: 854 2.5 10V AUT. '94
Necam LPG-injectie, Deltamil airco, Xenon

Ben

Precies zoals 850blues zegt. Gewoon gaan.

Het is een parkeerterrein buiten de hekken.
Is er iemand die daar in de buurt woont en 'voor het geval dat' een alternatieve lokatie kan bedenken. Wel in het zicht van de grote kerstboom natuurlijk  :P

Liquid Force (00)

ik heb ook alleen geopperd om het via het informele circuit eens te polsen, niets officieels, niets burgemeester ed. Via het ons kent ons circuit regel ik normaliter de beste zaken, dus vandaar dat ik het voorstelde.

maar als anderen er geen heil in zien ... mij best: ik rij er maar 1000km voor om te komen :) die 10km om een andere plek te vinden kunnen er dan ook nog wel bij :)
#50
S60 2.5T AWD Momentum Inscription Toscane iPod

sidecarracing

Ik woon in de buurt en weet misschien nog wel een paar alternatieven, ligt er een beetje aan hoeveel roffels er komen, zal er eens over nadenken.

groeT
John

RonnieDuck

Nu wordt het toch even helemaal te gek!! Ik mag toch wel even mijn auto parkeren op een parkeerplaats die gewoon openbare weg is,..waar ik genoeg wegenbelasting voor betaal!! Kijk als deze parkeerplaats uit veiligheids overwegingen afgesloten is, dan wordt het een ander verhaal, maar dat lijkt mij toch echt niet het geval! Zowel,..vinden we daar vanzelf wel een beter plekje!!!

Gewoon gaan mensen, we zijn toch niet van de KHK ofzo??

VolvoKV-lid, Volvo240-260register-lid

Ben

Citaat van: RonnieDuck op 14-12-2005 09:56:59
Kijk als deze parkeerplaats uit veiligheids overwegingen afgesloten is, dan wordt het een ander verhaal, maar dat lijkt mij toch echt niet het geval! Zowel,..vinden we daar vanzelf wel een beter plekje!!!

Dat bedoel ik. En dan is het handig als we vantevoren even weten waar die plek is want niet iedereen komt tegelijk.

RonnieDuck

Kijk om je heen,..ruik de benzine dampen voel de gezelligheid,..voel de warmte en ga daar op af!!!
VolvoKV-lid, Volvo240-260register-lid

Frans Harkema


Liquid Force (00)

Citaat van: RonnieDuck op 14-12-2005 14:07:23
Kijk om je heen,..ruik de benzine dampen voel de gezelligheid,..voel de warmte en ga daar op af!!!

de lokale gokart baan?
#50
S60 2.5T AWD Momentum Inscription Toscane iPod

Gmid

Als alle roffels uit het lijstje aanwezig zullen zijn, zal het niet op die parkeerpaats passen. Ik ben er gisteren eventjes langs gereden, heb geen parkeerplaatsten geteld, maar eerste indruk is toch maximaal 18 - 20 roffels.
Volvo C30 '12