Alarm ontkoppelen zodat centrale deurvergrendeling intact blijft. Mogelijk ?

Gestart door wbeetje, 07-07-2022 22:09:04

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

wbeetje

Goede avond heren (en misschien dames),

Weten jullie of en hoe je het alarm (Guard 1) kunt scheiden van de centrale deurvergrendeling ? Sinds kort ben ik weer in het bezit van een mooie 850. De eigenaar vóór de vorige eigenaar, heeft bij schijnbaar problemen met het alarm, dit uitgeschakeld door een zekering te verwijderen is mij verteld. Nu werkt de cv. én het alarm dus niet. Is er een mogelijkheid om dit op te lossen?

Het liefst zou ik alleen de cv. aan de praat krijgen (alarm heb ik toch niet nodig) zodat ik met de sleutel alle portieren kan openen en sluiten. Evt. in de toekomst kan ik dan een aftermarket afstandsbediening (laten) monteren op het huidige cv. systeem.

Graag jullie input !

Alvast bedankt,

Gr.Bart

The Demon

Zekering 6 terug steken en combi-relais 210/211 vervangen door een enkel relais 210, dan zou alles moeten werken zoals jij wil.
Even de zoekfunctie gebruiken op dit forum.

wbeetje


wbeetje

inmiddels zo'n relais gekocht. Tenminste hoop ik dat het de goede is, er staat namelijk "C 210" op, ik weet niet waar de C voor staat. Aangezien ik niet meer zo mobiel ben, laat ik het mijn (avond)monteur maar doen, want ik heb het relais die eruit moet zien zitten, ik krijg deze niet goed "gepakt", er zit van alles voor namelijk. Later meer als het gelukt is.

Rudd

Mijn centrale deurvergrendeling werkt goed enkel nu krijg ik mijn deurtje van de benzinevulling niet meer open...??Is dit soms een aparte zekering?

volvobug

Citaat van: Rudd op 14-03-2025 20:46:54Mijn centrale deurvergrendeling werkt goed enkel nu krijg ik mijn deurtje van de benzinevulling niet meer open...??Is dit soms een aparte zekering?
Ik denk niet dat het apart afgezekerd is. De actuator zal wel vast zitten door vuil, of kapot. Maar de zekeringen staan benoemd in het boekje of anders binnenzijde deksel van het zekeringkastje in de motorruimte.
Handtekening? 85011806 en Saffronie.

Rudd

Hoi Volvobug,

Dankjewel voor je feedback/goeie wil!
Ik neem aan dat zo'n "actuator" achter dat deurtje zit dat ik niet open krijg? Lijkt me dan niet gemakkelijk om te vervangen..?

JohanR

zit ook een handel in de kofferbak om het te ontgrendelen, staat in de handleiding, ergens achter bekleding kofferruimte.
Volvo V90 T5 savile grey, Fendt Farmer 102 S, Volvo 855 R black stone sold, Volvo S60 T4 vibrant copper sold, Volvo 850 champagne sold, Suzuki GSX 750 F sold, Opel Tigra sold, Ford Escort sold.

Rudd

Hallo JohanR,

Thanks voor de info/goodwill.
Volgens een andere volvo-old-timer-owner in de buurt is er een motortje kapot (ondertussen besteld, max. 2 weken)
Wanneer ik echter nu die handel zou gebruiken kan ik het deurtje echter niet meer sluiten.. Heb ook geen garage hier.. Ga dus gewoon wachten op dat motertje.


Maestro12

Heb het ook ooit gehad, op vakantie, tank leeg en auto vol, dus de ontgrendeling niet te bereiken (gezien de weersomstandigheden was de auto uitladen geen optie). Toen gewoon maar stevig aan de klep getrokken, dan breekt het tankklep clipje en kun je er toch bij, dat clipje (driehoekje) is eenvoudig weer te vervangen.
De ergernis over de slechte kwaliteit duurt langer dan de vreugde over de lage prijs!
V70, 1999, 481481km
7700 pk en 300.000 nm, is dat wat?

Jelle_v_E

Citaat van: Rudd op 15-03-2025 15:45:44Hallo JohanR,

Thanks voor de info/goodwill.
Volgens een andere volvo-old-timer-owner in de buurt is er een motortje kapot (ondertussen besteld, max. 2 weken)
Wanneer ik echter nu die handel zou gebruiken kan ik het deurtje echter niet meer sluiten.. Heb ook geen garage hier.. Ga dus gewoon wachten op dat motertje.



Waar heb je dat motortje vandaan? Die van mij is ook kaduuk maar dan gelukkig wel in de 'open' positie.

Rudd

Hoi Jelle, Dankjewel vr de feedback. Iemand uit het Antwerpse gaat het bestellen. Geloof van Bosch-makelij.. Als ik het heb zal ik alle details hier doorgeven. Alvast afgelopen week nog niks gehoord. Ondertussen wel die veer gevonden achter de rechts bekleding (ring is wel grote dan die van een gordijn +-1,6cm).Heeft iemand hier die al ooit gebruikt? En kan je dan nog het dekseltje terug dicht doen? (heb hier geen garage.. )

Rudd


Rudd

Blijkbaar is een afsluitbare tankdop van een 400 of 700 serie compatible?! Iemand zoiets nog liggen?

Rudd

Jelle,
Michel heeft nog een motortje te pakken kunnen krijgen en heeft dit op 10 min.prima vervangen!
Ik mocht zijn emailadres overmaken : Michel_vdb@hotmail.com