Ze stonden daar zo mooi....

Gestart door Emiel, 29-04-2006 17:12:23

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Emiel

Vandaag samen met Remond een bezoek gebracht aan de voormalige wagenwerkplaats van de Nederlandse Spoorwegen..leverde leuke plaatjes op:

























Veel meer staat op http://emielr.mijnalbums.nl/ straks ook de orginele ongeresizede versie

Met dank een Erik van Zuijlen voor het beschikbaar stellen van enige veiligheidsitems


Emiel... 8)

Turbobiker

Gave platen!

En het is niet Ivo die ze gemaakt heeft ??? (Ik geloof dat hier veel fotografisch talent rondloopt, dat ook nog eens een zeer goede smaak heeft wat auto's betreft ;D )
De Tussenpaus

oldostofjas

Mooie plaatjes hoor! Wat voor toestel?  ;D
There is no place like 127.0.0.1

SIPS Master

Zitten een paar mooie foto's bij!
Up the Irons!

Geert-Jan

Mooie pics.

Jammer dat ik maar 1 850 ter beschikking heb kan je heele mooie composities mee maken, dat blijkt wel.

Volvo850Club lidnr.0504409

Esveldt


)()()sT

#6
Citaat van: Geert-Jan (voorheen GP64) op 29-04-2006 18:26:36
Mooie pics.

Jammer dat ik maar 1 850 ter beschikking heb kan je heele mooie composities mee maken, dat blijkt wel.

Very nice indeed!

Meestal was ik de mijne en pa's roffel samen om vervolgens een paar pics te schieten... Ondanks dat het twee oudere auto's zijn vind ik het (en de buren ook  ;D) altijd best indrukwekkend, 2 van die 850's.

;)

fearless

#7
Een erg mooie locatie, 2 erg mooie volvo's dus wat krijg je dan...erg mooie foto's.  ;D

als jullie nog eens gaan moet je me waarschuwen, dan ga ik mee.  ;D

The Saint

Mooi gedaan. Leuk daggie gehad zo te zien  :D

Mocht het allemaal zomaar? Ik d8 dat ik Nederland kende (grote hekken met waarschuwingsborden om zulke locaties heen ivm veiligheid)?
No shirt no shoes, no pinball

Emiel

Citaat van: The Saint op 29-04-2006 20:05:48
Mooi gedaan. Leuk daggie gehad zo te zien  :D

Mocht het allemaal zomaar? Ik d8 dat ik Nederland kende (grote hekken met waarschuwingsborden om zulke locaties heen ivm veiligheid)?

Een paar jaar geleden heeft de NS het terrein verlaten, nu zitten er spoorwegaannemers, opleidingcentra, krakers, Polen etc etc.. Normaal hoort het terrein afgesloten te zijn, maar ze zijn druk bezig met de wegen daar, dus het grote hek was ook open. Er is nog wel enige spoorse activiteit daar, daarom liepen wij er ook rond met van die opvallende hesjes, just in case.
Mooie oude -vergane- glorie, jammer dat er niet meer van die mooie plekjes zijn....gemeente Amerfoort gooit te graag dit soort lokaties plat voor hoogbouw :-[.

Emiel... 8)

Chris S.D.

#10
Industrieel erfgoed  :D

Zeer mooie plaatjes geschoten !

elianmars


Rudy-M

Citaat van: elianmars op 29-04-2006 23:43:06
Één ding:  :o :o 8)

Ik tel er toch 3 hoor! Maar ik kan alleen maar hetzelfde zeggen, heel gaaf 8)

Joris_Scholte

Inderdaad, heel erg mooie foto's!  :o  :o

FGG

Die witte is ook erg mooi ;D

(uiteindelijk willen ze allemaal een witte ;))

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think: