Mini aanrijding zonder gevolgen

Gestart door The Saint, 05-08-2006 17:31:34

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

The Saint

Vandaag van Noord-Holland naar Rheden (Arnhem) gereden om de 850 T-5R van 850idol naar Dennis850, de clutch doctor, de koning van de koppeling te brengen  ;D ;)

Staan we op de terugweg vlakbij het Alkmaardermeer voor een stoplicht te w88, hoorden we opeens een knal en mijn auto schoot een stukje vooruit. Gelukkig had ik genoeg afstand tot mijn voorganger zodat ik daar niet op botste. Eerst d88 we nog dat mijn automaat kuren had gekregen, je weet wel, net als bij Marco Bakker en Ron Brandsteder  ;)

Een fractie van een seconde later hadden we pas door dat we waren aangereden.
Stond er een smoezelige Hyundai Excel 8er ons. Wij eruit, kijken, maar nix gelukkig. De bestuurder van de Hyundai vertelde hakkelend iets over zijn zoontje en bood diverse keren zijn excuses aan.

Ik vroeg me nog wel af wat R gebeurd zou zijn als ik de automaat in P had ipv N, of mijn handrem had aangetrokken. Maar gelukkig was dit nu niet het geval.

The Saint, die every bit of the way heeft genoten  :D 8)
No shirt no shoes, no pinball

marcelV70R

ik hoop dat je wel de gegevens van de bestuurder hebt
ik had ook eens iets dergelijks, en later bleek ik toch schade te hebben
de steunen aan de binnenkant van de bumper waren af gebroken.
dus zou de auto zeker ff goed(laten) checken

Marcel

Turbobiker

Ik heb het zelf een keer andersom gehad, een duitser die heel hard optrok nadat hij een gat had laten vallen bij een groen stoplicht en bij oranje vol op zijn rem ging staan. Zijn remmen waren gewoon beter en hij haalde precies de stopstreep. Ik ook, maar daar stond dus een duitser (VW Passat W8). Ik hield inderdaad niet genoeg afstand omdat ik op zo een actie niet rekende... . Hij had gelukkig zijn rem ook los en schoot een stukje door, niemand had schade.

Goed dat jullie er ook netjes mee weg zijn gekomen :)
De Tussenpaus

DD

die verhalen ken ik ook. Mijn collega had ook zo'n klapje gehad, niets te zien zelfs de bumper had geen krasje.
Later tilt die in de kofferklep zijn bekleding op is de hele vloer vervormt. bumper had mee gegeven (niet meegespoten) en was weer turug geklapt.

Taranis

Juist ;) Bij de vorige V70 op de veerboot Travemunde-Trelleborg gehad dat er 1 of andere halve gare Zweed z'n 850 achterop de V70 parkeerde... was weinig aan te zien. Later bleek het een 'ontzette achtersteven' a 780 euro te zijn  :o

The Saint

Zou natuurlijk heel vervelend zijn, maar ik denk niet dat er bij mij schade is ontstaan. Ik denk dat de botsing daarvoor gelukkig niet hard genoeg was.

Binnenkort moet ik voor de APK, zal ik R meteen ff naar laten kijken.
No shirt no shoes, no pinball