Welke brandstof rij jij (voornamelijk) in je roffel?

Gestart door llinssen, 28-09-2006 12:22:38

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

JoopS

Tja........

Jan_D.

Altijd 98, laatst bij uitzondering een paar keer V-power omdat iemand een mini-Ferrari wilde hebben.
Inmiddels een forse tankwagen leeggereden.. :o  130000 km met de R op weg.

Hen3

Citaat van: Vertigo op 02-10-2006 12:32:59
Citaat van: Boba Fett op 02-10-2006 12:26:07
Nog steeds diesel ;)

Iets anders lust ze niet ;D
Wel eens geprobeerd haar iets anders te laten drinken? ;)

Ik wel... tenminste... ik had het voor haar ingeschonken en kwam er toen achter dat het geen diesel was....

Heb alles er weer uit moeten pompen, want ik was bang dat ze nogal overgevoelig zou reageren als ik het haar aan zou bieden..  :eusa_shifty:

Kris

Is het een vogel...?? Is het een vliegtuig...?? Nee het is een VOLVO!!

M_Bruinsma

Mijn tankgebuikt diesel olie!!!

rookgordijnen neerleggen waar James Bond jaloers op zou zijn 8) :evil:

GJ850T5

Euro 95
theoretisch zou 98 of andere hogere octaan benzine beter moeten werken, maar dat heb ik niet nodig om vervelende golfjes achter mij te laten!!!  :P
Volvo 440 '92 >>> Volvo 940 '94 >>> Volvo 850 T-5 '94

Hylco

#51
meestal 95, soms V-power en 98 met loodvervanger voor het vakantiemobiel. Nu vraag ik mij trouwens af in hoeverre ik betere prestaties uit mijn roffeltje zou moeten krijgen met 98, want ik merk er eigenlijk niets van. Iemand een idee van getalletjes rond prestatie van 95 vs 98?

edit: 11-10-06 13:58 Heb net een onderzoekje van TNO gelezen over "premium fuels." Blijkt volgens hen dat ze vooral voor zuiniger motoren van invloed zijn op het schoon (en daarmee zuinig en minder verontreinigend )houden van de motor. Sommige zouden zelfs verontreiniging van de verstuivers en in mindere mate, kleppen, kunnen verwijderen, waardoor een wat oudere motor weer beter loopt. Tevens zeggen ze dat, bij vuilere motoren, de compressie toeneemt (logisch, maar volgens mij nihil), waardoor het verstandig is een klopvastere brandstof te gebruiken. Kan me dit meer voorstellen bij die turbo monsters die hier rond rijden, maar die zullen door de hoge verbrandingstemperatuur en grote spoeling weer minder last van vervuiling hebben. Ook heb ik het idee dat zij niet zo'n last van vervuilde kat zullen hebben met die kat-loze sportuitlaten.

Al met al kan ik niet anders dan denken dat je met zo'n turbo monster beter gewone 98 kunt tanken, want dat scheelt in de portemonee, terwijl je dus idd met een modern, rustig rijdend autotje daadwerkelijk voordeel kunt behalen aan "premium fuels." Ben toch wel erg benieuwd of jullie dit ook denken.

llinssen

Laatste week voordat ik de stembus sluit ....

(om ruimte te geven aan die andere verkiezingen)


Peugeot 104 > 245 Van > 745 > 245 > 745 > 855 2.5 > 855 2.0 > C70conv 2.5LPT > 854 2.5 > 744 > V70 > C70 > XJ8> S500.

Antonie


Jipp


OMD


Rick.

Don't waste your time always searching for those wasted years.

Jeroentjuh

98....

net nog ff 50 liter getankt, 69 euro.... :eusa_shifty:

Rick.

Citaat van: Jeroentjuh op 19-10-2006 19:32:18
98....

net nog ff 50 liter getankt, 69 euro.... :eusa_shifty:

Dat laatste hoef je er niet bij te vertellen :eusa_shhh:
Don't waste your time always searching for those wasted years.

-D©©©L-

104...

net nog ff 50 liter getankt, € 21.25....  :eusa_clap: