Wie o wie, kan me helpen...

Gestart door Sterre, 11-10-2006 18:38:50

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Sterre

Hallo allemaal,

Ik kom eens even hier kijken of er mensen zijn die me kunnen helpen!!!
Al een tijdje ben ik op zoek naar een schaalmodel van een C70 cabrio, (het oude, dus mooiere model). Het liefst turqoiseblauw, anders zwart met donkere bekleding.

Inmiddels ben ik al wezen kijken op Marktplaats en alle andere veiling sites, Bij VOLVO garages, VOLVO Nederland en Zweden, modelbouw zaken..... Maar helaas pindakaas, niemand kan me tot nu toe helpen.
Wel andere kleuren, groen en zilvergrijs, maar niet in de kleur die ik graag wil.

Heeft een van jullie misschien een idee??????

Alvast heel hartelijk bedankt,

Sterre  ;D
Ah joh, vlieg op en pluk sterre...

Freulig

Use the Google, Luke, Use the Google...

C70 1998

Freulig

Maar de kleur staat er nu al niet meer bij, sorry...

Als je een beetje handig bent, spuit je hem zelf.. Kun je zelfs de originele lak gebruiken...Modellen van kwaliteit zijn eigenlijk altijd demonteerbaar..

Sterre

Bedankt!!:eusa_clap:

Ik zal eens kijken of ik eventueel zelf kan gaan spuiten.. ;D ;)
Daar ben ik geen ster(re) in....

Sterre
Ah joh, vlieg op en pluk sterre...

Turbobiker

In Bussum zit een speelgoedwinkel (Den Uyl, meen ik) met heeeeeel veel modelauto's en er zijn ook nog een paar gespecialiseerde modelauto zaken in Nederland. Nogmaals google-en, of even door een autotijdschrift heen bladeren, die hebben meestal wel een modelautorubriek ergens middenin het blad dat aangeleverd wordt door zo een speciaalzaak.
De Tussenpaus

Bart GLT

Of kom naar de VKB (Volvo-Klassiekers Beurs) in de Veemarkt te Utrecht (21 en 22 oktober 2006). Daar zijn veel Volvo-modelletjes te koop. De beurs is ook om allerlei andere redenen erg leuk.
Volvo forever!

Sterre

Mag ik jullie alvast hartelijk bedanken voor alle goede raad en ideen!!
Ik denk dat ik in ieder geval contact opneem met de winkel in Bussum en wie weet ga ik wel naar de beurs....  :-*
Ah joh, vlieg op en pluk sterre...

The Saint

Citaat van: Sterre op 11-10-2006 18:38:50
Al een tijdje ben ik op zoek naar een schaalmodel van een C70 cabrio, (het oude, dus mooiere model).

Heerlijk leesvoer!

:eusa_clap:
No shirt no shoes, no pinball

RRRRR_Ramon

Citaat van: Turbobiker op 11-10-2006 19:45:49
In Bussum zit een speelgoedwinkel (Den Uyl, meen ik) met heeeeeel veel modelauto's en er zijn ook nog een paar gespecialiseerde modelauto zaken in Nederland. Nogmaals google-en, of even door een autotijdschrift heen bladeren, die hebben meestal wel een modelautorubriek ergens middenin het blad dat aangeleverd wordt door zo een speciaalzaak.

Den Uyl inderdaad, de broer van politicus Joop den Uyl vanouds. Inmiddels is het een Intertoys, maar ze hebben boven inderdaad veel modelauto's en treinen etc. Nassaulaan/hoek Veldweg in Bussum.

🇸🇪 Volvo FMX 6x6 460 Lastbil 🇸🇪
🇸🇪 Volvo V70 T4 AT Ocean Race Herrgårdsvagn 🇸🇪

850 T5 Freak

#9
misschien www.wilpac.nl ?

suc6 met je zoektocht!  ;)

Gr Dave

gevonden  ;D http://www.wilpac.nl/shop/product_info.php?cPath=3_18&products_id=980 dit is hem tog die je bedoeld?
Volvo 850 T5-R - Volvo XC90 V8 AWD - Yamaha YZF R6 Replica

theovh

http://www.wentinkhobby.nl/

Heeft voor mij ooit eens iets gezocht en gevonden

Zit in Arnhem

en heeft echt heel veel.

je weet maar nooit.

sucses!

Theo






Wat heb je aan  veel paardekrachten als er een ezel achter het stuur zit.

Sterre

Wow, dit had ik niet verwacht!! SUPER!!!! ;D ;D 

@ Dave: dit is inderdaad de goeie kleur, 
Ik ga proberen of ze dit model nog hebben!!

@ Theo: Daar had ik het ook al geprobeerd,  :-[  maar harstikke bedankt.
Hou jullie op de hoogte..    :eusa_dance:
Ah joh, vlieg op en pluk sterre...

Sterre

HOERA!! :eusa_dance:

Ze hebben hem nog, EN...hij is al in bestelling!!

Dave nogmaals bedankt :-* :-*

Tot een volgende keer
Ah joh, vlieg op en pluk sterre...

FelixB

Citaat van: Sterre op 13-10-2006 10:43:36
HOERA!! :eusa_dance:

Ze hebben hem nog, EN...hij is al in bestelling!!

Dave nogmaals bedankt :-* :-*

Tot een volgende keer

Waar heb je welke besteld? Een model in Turqoise (kleur 422) met zwart interieur wil ik ook wel omdat ik dit model ook al in 1:1 heb  ;D

Samen bestellen is korting (en wat wil Linssen?)?
855R & C70 T5 cabrio automaat

GeertG

Geweldig zo'n forum !  :eusa_clap:

(en dat denk ik wel vaker   :eusa_dance:)
LPG voorkomt hoge reparatiekosten !
(wijlen 855 2.5i-10v, Vialle G3)
(wijlen NBP V70R LPi)