poe ff een beurtje

Gestart door roelandt5, 16-11-2006 22:31:03

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

roelandt5

zo vandaag maa eens aan de roffel begonnen (staat pas 4 maanden stilĀ  ::))

even beurt spulletjes gehaald bij de volvo bijna 400 euro maargoed is voor en goed doel,daarna naar nijkerk gereden waar de auto nu nog staat

aangezien de km stand tegen de 240.000 aanzit maar begonnen met de db-riem,netjes de rollen en de waterpomp meevervangen , duurde trouwens erg lang voor dat die spanner weer helemaal terug gesteld was (had gelukkig via dit forum al gevonden hoe en dat je er rustig de tijd voor moest nemen)

daarna de rest van de filters en bougies vervangen

helaas was de radiateur nog niet binnen ,dus heb niet met de wagen kunnen rijden
verder nog even nagekeken maarja het is en volvo he dus niets bijzonders te vinden

volgende keer dus de radiateur vervangen remblokjes achter en de wissers en nog een paar kleine dingen maar die zijn bijzaak;)

zal morgen wel ff een paar foto's plaatsen (ben helaas van de riem vervangen vergeten te schieten had achteraf misschien wel handig geweest voor mensen hier)

grt
roeland