lucht interieur 850

Gestart door T-5Rwin, 04-02-2007 11:40:18

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

T-5Rwin

Ik ben gisteren wezen kijken naar een 850 T-5 :). Auto had 220d km en had bovenop cilinderblok wat olie zitten, stond op standaard velgen, automaat en leder. De technische staat zal wel in orde te maken zijn. ( hij remde slecht, maar stond al een tijd stil en het is een bekend verschijnsel van de 850 las ik op het forum, automaat schokte niet, waarschijnlijk wel een stabilisatorstang kapot, voortrein maakte een geluid rechtsvoor toen ik met maximale stuuruitslag over kleine drempel ging).

Maar waar mijn vraag over gaat is het volgende: de auto was niet schoon gemaakt en de vorige eigenaar is niet zuinig geweest op de auto. zo zaten er achter in de bak allerlei kringen en was er in de auto intensief gerookt. De garagehouder zegt dat deze geur er door een ozonreiniger eruit te krijgen is. Klopt dat of is dat slechts tijdelijk? En zijn de vlekken ( incl de hemel )weer helemaal schoon te krijgen?

FrankvdAa

Ik heb destijds ook zo'n ozonbehandeling uit laten voeren (+ reiniging v/d airco) en ik moet zeggen dat ik er eigenlijk niets meer van ruik.

Pas vroeg er iemand of 't een nieuwe auto was, want hij rook zo nieuw... en ik heb geen wunderbaum o.i.d. erin hangen :)
'21 Volvo V90 T8 AWD R-Design, Platinum Grey, B&W, niveauregeling
'03 Honda CB600F (Hornet)
'98 Volvo S70 R, Black Stone, 18T, groene 440cc injectoren, manual swap M59, 3" Ferrita 100cpi DP, 2.5" Ferrita catback, iPD RIP-kit, iPD swaybars, Schutten custom tuning
'96 Volvo 460 1.8i Luxury Line, '92 Volvo 440 GLT 1.7i
--
Weblog    Volvo x70 R-register

pwassink

Die olie OP t blok hoeft geen probleem te zijn.

Dit is vaak afskomstig van een slecht rubber van de vuldop of iemand die wat slordig olie bijgoot, kan namelijk nergens heen daar.

En dat ozonverhaal is best effectief ..
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

Nunki

Is het de blauwe in Sprang Kapelle? Die stonk inderdaad behoorlijk. (mengsel van ouwe sigarenlucht en natte hondenlucht) Ook een raar brandluchtje vanuit de bak (?) toen de garagehouder hem startte.
Ik heb er toen helaas niet in gereden omdat de banden bijna plat stonden en de garagehouder ze niet opgepompt kreeg... Het blok zag er wel netjes uit, toen. Boekjes had hij er niet bij.

Succes ermee!

T-5Rwin

Nee, hij stond in Geldermalsen. Ik heb nog verder op het forum over de annanas actie gelezen, maar om nu met een bio-bak rond te rijden.... De verhalen over de ozonreiniger klinken beter. Daarnaast is de hemel waarschijnlijk met een stoomreiniger schoon te krijgen. Verder wil ik komende week naar Voorburg, daar staat nog een T-5R, met alles er op en aan. ( incl 2 airbags). Wie nog andere weet te staan , laat maar weten.

Niek

Heb je het advertentietopic op dit forum al bekeken? ;)
And through it all she offers me protection
                      VOLVO C70

T-5Rwin


memmo

Staan laten, iemand die zo met een auto omgaat.....zal wel meer achterstallig onderhoud hebben. alleen tanken en rijden,roken en een stinkhond erin is killing....