Centerspeaker gescheurd

Gestart door Hans V70, 25-04-2006 14:16:12

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

FrankvdAa

Citaat van: ed op 03-05-2006 19:52:42
Vreemd bericht wordt dit. Roger zaait nogal wat verwarring. Hij geeft nl aan dat de door hem bedoelde info is bedoeld voor het nieuwe model V/S/C 70. Het nieuwe model is er alleen maar in V dussss.

Voor een auto uit 98 (zoals die dus ook op de foto staat) geld de beschreven procudure van mij: schroevedraaier eronder en wrikken maar.
Dank u! Ik ga het er komend weekend maar eens op wagen denk ik...
'21 Volvo V90 T8 AWD R-Design, Platinum Grey, B&W, niveauregeling
'03 Honda CB600F (Hornet)
'98 Volvo S70 R, Black Stone, 18T, groene 440cc injectoren, manual swap M59, 3" Ferrita 100cpi DP, 2.5" Ferrita catback, iPD RIP-kit, iPD swaybars, Schutten custom tuning
'96 Volvo 460 1.8i Luxury Line, '92 Volvo 440 GLT 1.7i
--
Weblog    Volvo x70 R-register

Roger B.

#31
ik heb nergens over s/c/v 70 gesproken enkel over s/c/v ongeacht welk getal en bij mijn weten rijden er NIEUWE model s-series rond (60, 80), C-series (80, ??) en V-series (70,??)

Met nieuwe model bedoel ik het model NA de v- en s- serie die (vrijwel) hetzelfde uit ziet als de 850, het model met de zijwaartse knik net onder de ramen

Dus ik begrijp niet welke verwarring ik gestrooid heb.

mehn

Citaat van: Roger B. op 04-05-2006 00:58:40
ik heb nergens over s/c/v 70 gesproken enkel over s/c/v ongeacht welk getal en bij mijn weten rijden er NIEUWE model s-series rond (60, 80), C-series (80, ??) en V-series (70,??)

C80  ???

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Roger B.

niet? oke, mijn fout viel me van de week ook al op dat het model dat ik dacht dat nieuw was, toch stiekum gewoon de classic was.

maar S en V toch zeker wel in nieuwe carrosserievariant!

Jeff

Citaat van: Hans V70 op 25-04-2006 20:07:53
Zit inderdaad dolby pro-logic systeem in de auto. Is ''slechts'' een 2.5 10V.
Verder wel van alle gemakken voorzien. Misschien rijd ik er al lang mee rond. De magneet bovenop zit los (je kunt hem er afpakken). Hoort dit zo of ook kaduuk? ???

Dan is de speaker echt kaduuk... atans hij is meer als de helft dood :P miss kan je de speaker eruit halen en kijken of er info op de achterkant staat soms is het wel zo ;)
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

Jeff

En al weer een nieuwe ingebouwd?
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

Hans V70

Hoi Jeff,

Nog steeds geen nieuwe ingebouwd. Ga ik binnenkort wel doen, heb het echter even gelaten voor wat het is. De radio staat nu "gewoon"op stereo om de versterker verder niet te belasten op het centerkanaal. Ik ga proberen om een niet originele speaker te krijgen aangezien die van Volvo belachelijk duur zijn. T.z.t. zal ik laten weten of het gelukt is.

Hans

Jeff

Oke ik snap wat je bedoelt... mocht je toch de dolby willen gebruiken misschien twee tips  8)

1. Trek je center speaker kabel eruit uit je versterker... je versterker geeft dan geen signaal daar naar toe dus gaat altijd goed, of dit klinkt is een twee maar test het is..  ;)

2. Bel even paar audio zaken op (goeie zoals b.v. Correct rotterdam) en vraag naar een prijs voor een vervangende speaker, zei kunnen je echter wel verder helpen en ik weet haast bijna wel zeker dat dit ruim onder het volvobudget zit... Jammer dat ze dat nou weer zo duur maken maar ja..  :eusa_shhh:
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

Hans V70

zoals beloofd het resultaat van het vervangen van de centerspeaker: Aangezien een nieuwe originele speaker belachelijk duur is moest er dus een vervangende komen. Alleen de grote speaker was kaduuk, de kleine kon ik laten zitten. Het probleem is de inbouwdiepte. Geen enkele car-audio speciaalzaak kon mij voorzien van een speaker. Op internet verder gezocht en uiteindelijk bij Halfords!!! terecht gekomen. Zij hebben een setje Ultradrive inbouwspeakers van diam. 13 cm met inbouwdiepte 41 mm. Prijs € 29,95 voor 2 stuks, dus de moeite van het proberen waard. Die 41 mm is net iets te veel, echter als je de speaker vastzet met de schroeven, drukt hij zich vanzelf iets naar beneden.
Kapje erop.........grrr, past net niet: het tweetertje in de nieuwe speaker steek net iets boven de speakerrand uit. Oplossing: De pootjes waarmee het kapje vastzit moeten zó strak in het dashboard zitten dat hij niet meer omhoog kan veren. En het geluid............prima.