Gratis uitlaat

Gestart door Ben, 18-07-2003 20:56:57

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Ben

deze topic vond ik op het prikbord van de volvo startpagina

http://beta.prikpagina.nl/read.php?f=785&i=5438&t=5369#reply_5438

Ik kan er niks mee maar misschien heeft hier iemand belangstelling voor? ???

Adri

Past ook op een 850?

Rudi

Die heb ik ook nog liggen,raak je niet kwijt omdat een volvo uitlaat haast niet doorroest :)
Dr.Go-Fast...

rogier

Ik heb er wel belangstelling voor. Huidige uitlaat bleek zo'n Kwikfit ding te zijn, dus heb graag de originele eronder. Past ie op een 850?

Rudi

Rogier,je mag die van mij wel hebben,heb zelfs  de eindpijp van een V70 erop zitten.Maar volgens mij zei Mark in een ander topic dat het niet past,die van mij is van ,94 T5,kan dat topic niet meer vinden...
Dr.Go-Fast...

Rudi

Dr.Go-Fast...

Marc 0101.001


rogier

Ik heb net met die gast afgesproken om morgen die uitlaat op te komen halen. Ik heb geen T5, wat dus wil zeggen dat de uitlaat niet past op mijn auto?

Rudi

Rogier,wie bedoel je nou?Die andere gast of mij ;D nee volgens Mark past die van mij niet op die van jou ;D Ik gooi ,m wel een keer bij het oud ijzer :o 8) ;)
Dr.Go-Fast...

rogier

Met die gast van prikpagina off course :D.

Maaruh, het gaat om het stuk vanaf de kat en volgens mij is dat gedeelte hetzelfde bij de 850/70's.

Marc 0101.001

Citaat van: Rogier © op 19-07-2003 17:10:03
Ik heb net met die gast afgesproken om morgen die uitlaat op te komen halen. Ik heb geen T5, wat dus wil zeggen dat de uitlaat niet past op mijn auto?

Aansluiting aan de flens van de voorste pijp (met de katalysator) is anders bij een non-turbo. Mijn advies: laat die uitlaat dan liggen voor iemand anders bij wie hij wel past. Wat moet je er anders mee?

rogier

OK, dan laat ik de uitlaat idd liggen.

micdee

Citaat van: Rogier © op 20-07-2003 14:20:43
OK, dan laat ik de uitlaat idd liggen.

Hehehe ik heb zo nu en dan het idee dat er op dit forum langs elkaar heen gepost wordt....

1 marc heeft het volgens mij nu over de gehele uitlaat (vanaf de turbo)
2 Rogier heeft het volgens mij weer over het gedeelte vanaf de kat naar achteren...

Wellicht dat jullie na het lezen hiervan even aansluiting naar elkaar kunnen vinden  ;)

Marc 0101.001

Nee, ik heb het over het gedeelte wat NA de katalysator komt. De diameter van de voorste pijp is anders als die van een turbo en derhalve zit er dus ook een kleiner aansluitstuk aan. De vorm e.d. is wel hetzelfde, alleen de aansluiting van het voorste gedeelte op het achterste gedeelte is anders.

micdee

ok nou dan heb ik het blijkbaar niet begrepen  :-\ :-[