Probleem? Software update!!

Gestart door Johann, 30-07-2003 17:55:01

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Johann

Tijden veranderen. Monteurs hebben bijna geen gereedschap meer nodig maar een dikke computer.

Ik was vanaf de eerste dag dat ik mijn V70R 2004 heb gekregen niet echt happy met de wiel ophanging.
Ik begreep niet waarom er nou zo'n hype was over dat 4C gebeuren. Schijnbaar had ik de S60 toch wel erg goed voor elkaar.
Ook de motor viel een beetje tegen en de sportiviteit liet wat te wensen over.

Daarbij kwam nog dat de achteras allemaal bijgeluiden produceerde. Dit laatste heb ik gelijk de volgende dag de dealer al te kennen gegeven. Het was net alsof de schokbrekers er los in zaten.

Nu na 6500 kilometer begin ik toch wat meer aan de auto te wennen. Ik heb mijn rijstijl maar een beetje aan de auto aangepast en er valt mee te leven. ;)

Afgelopen Zondag via Swedespeed vernomen dat Volvo een software update voor het 4C wielophanging systeem had.
Maandag gelijk contact op genomen met de dealer maar er was nog niets bekend. Gisteren belde de dealer mij dat er nu inderdaad een update beschikbaar was en vandaag gelijk maar de update laten installeren.
Al met al 5 minuten download vanaf Volvo en 2 minuten download naar de auto. Even de wielophanging hercalibreren via vadis en dat was ook met 30 seconden gepiept, zelfs geen tijd voor een bak koffie!  ;D

Affijn, onvoorstelbaar!
Weg rammels, veel betere balns in de auto en minder doordringende schokbreker bewegingen. Zelfs de voorheen nagenoeg onbruikbare en plankharde Advanced sport setting is nu te gebruiken op de snelwegen in de buurt.

Rammel? Hebben we wel een software updateje voor meneer  :P

Entuscan

Des te beter

tja eigenlijk wel raar ja ... rammel oplossen door software update. Eigenlijk best goed dat het zo "simpel" op te lossen valt. Als er stukken waren leek het me toch minder :(
Who needs RyanAir when you can fly Volvo R ....
--------------------------------------------------------------

micdee

Ohhhhh jeee..Johann.. volgende week weer langs bij de volvo dealer want er bleek een virus in de software te zitten... er moet dus ook nog een virusscanner geinstalleerd worden. En daarna blijken er nog security leaks in de software te zitten dus weer terug naar de dealer voor nog meer update. (ongeveer 3 keer per week).. oftewel... Volvo GOES windows....uhm nieuwe naam wellicht Vol-dows? ;D

Maar een flink aantal jaren terug was het al zo, dat als je zei dat er een rammeltje was, dat ze eerst de computer gingen uitlezen....en dan nog het liefst zeiden :" niks aan de hand mijnheer, de computer geeft geen rammel aan"

Marc 0101.001

En als je een storing hebt laat je gewoon iedereen uitstappen, je sluit alles af en start opnieuw..... Als de vensters blauw blijven is het echt fout!

rogier

Ik hoop niet dat Microsoft de software geschreven heeft, want dan kun je elke week een nieuw service pack installeren. Of misschien kun je wel zelf je auto updaten via http://volvoupdate.microsoft.com ;D

Johann

Ik heb mijn bedenkingen.
De update was maar 120K.
Als het M$ was geweest dan was ie wel 732 MB tot 35 GB geweest en had de auto 6 keer geherstart moeten worden...

Reitse

voor de sleutelaar blijft er weinig lol meer over zo.

Over 15 jaar bij de V70clubnederland zijn er mensen met problemen waarop als enig antwoord gegeven kan worden "kijk es in de downloadsectie"... ;)

PieT111

Citaat van: Johann op 30-07-2003 17:55:01
Gisteren belde de dealer mij dat er nu inderdaad een update beschikbaar was en vandaag gelijk maar de update laten installeren.
Al met al 5 minuten download vanaf Volvo en 2 minuten download naar de auto. Even de wielophanging hercalibreren via vadis en dat was ook met 30 seconden gepiept, zelfs geen tijd voor een bak koffie!  ;D

Wauw! :o Dit vind ik nou een mooi stuk technologie. De autoindustrie doet momenteel waanzinnige dingen. Wat bijvoorbeeld te denken van het AFS stuursysteem van BMW? Ik heb er nog niet mee gereden maar dit moet ook revolutionair zijn.  :P
Busje komt zo!

Aswin

#8
Wauw,

Dit biedt ongekende mogelijkheden voor tuning.
Stel je voor dat je je ophanging zo programmeert dat de achterkant omhoog komt als je stil staat en gas geeft. Dat moet een mooi gezicht zijn bij het rode stoplicht voor de passagiers van de GTI naast je wanneer je even pompend gas geeft.