Even voorstellen, me + V70

Gestart door Henk-Jan, 26-03-2007 11:18:08

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Henk-Jan

Hello Allen,

Nou, het heeft even geduurd, maar ze is dan eindelijk in bezit. Gekocht met 175.000 erop, hier en daar dingen veranderd, wat (gefixte) koppelingsperikelen en (straks) een up-tuning en we zijn klaar. Och, en wellicht nog heldere koplampen en wat interne styling dingen. De R van Respect... (toch? ;) ).

Heb d'r met veel werk even gepoetst... (5x, schoonmaken, antivet, was fase 1, was fase 2, uitwrijven... goed voor de spieren en goed voor de auto);

Voorkant;



en iets omhoog;



en even het kontje;



en het velgje;



dus,... :)

MarcoV

#1
Ziet er goed uit hoor, welkom hier en veel plezier met het opleuken van je auto.
Genoeg ideen op te doen hier  ;D

MarcoV

V70geRwin

Welkom met je zilveren turbo...
Genoeg ideeen....

gr,
Gerwin

FGG

Welkom op 't Forum, Henk-Jan.

FGG

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

rifwachter

mooie auto, geniet er van !
Volvo S70 2.5, Volvo 850R, Volvo S60R, Volvo V70 D5, Volvo S60 D5, Volvo C70 D5 en een citroën CX 2500 prestige turbo

Niek

Welkom! Schitterende roffel zeg, mooie kleur en die velgen zie je ook niet zo vaak (tenminste, ik vind ze wel apart).

Veel plezier Rmee! ;)
And through it all she offers me protection
                      VOLVO C70

The Saint

Verdiend in de jury van Idols?  ;)

Welkom Henk-Jan, hele mooie wagen, ik vind zelf je wielen niet zo mooi (klein?).

Veel plezier ermee!!
No shirt no shoes, no pinball

Henk-Jan

thx, wielen zater er onder... is 16" velg, welke precies weet ik niet. Je ziet ze niet vaak op dit type. Ik vroeg me overigens nog af hoe ik officieel lid wordt hiero?

Henk-Jan

#8
Nou, airco gefixt, spoiler laten monteren, antennering vervangen, koppeling en price-as gedaan... hijs fijn  :eusa_dance:. Nu alleen de pook nog, want die voelt soms wat stroef aan... nognie echt ontdekt waar dat zit  :eusa_think:.

Project wordt voorgezet met een RICA chiptune en sport luchtfilter, ik heb geen turbo dus dat wordt max een 180pk, wellicht dat Vpower nog wat goed maakt ;). Zit ik in iedergeval binnen de mechanische grenzen...  ::)

Daarna ga ik optisch nog wat doen;

Set heldere koplampen voor (Classic Black met XENON en H7 Philips BLue voor groot licht). Knippers ook natuurlijk.

Ik twijfel nog even tussen zilver en zwart, maar neig erg naar zwart. De grill moet dan ook zwart natuurlijk met een chromen randje (xc70 grill, origineel). Heeft wel stijl, maar je moet er erg aan wennen denk ik. De onderrand wil ik van zilverblauw laten opkomen naar metalliczilver (slechts een cm of 4), lijkt me een mooie touch? Als het logo er maar wel in staat...  :police:

Binnen heb ik alles al gedaan, behoudens de aluminium tellerringen.  :eusa_drool:

Ik kan nie wachten tot ik hiermee klaar ben...

S. Brouwer

Citaat van: Henk-Jan op 03-06-2007 15:45:14


Daarna ga ik optisch nog wat doen;

Set heldere koplampen voor (Classic Black met XENON en H7 Philips BLue voor groot licht). Knippers ook natuurlijk.

Ik twijfel nog even tussen zilver en zwart, maar neig erg naar zwart. De grill moet dan ook zwart natuurlijk met een chromen randje (xc70 grill, origineel). Heeft wel stijl, maar je moet er erg aan wennen denk ik. De onderrand wil ik van zilverblauw laten opkomen naar metalliczilver (slechts een cm of 4), lijkt me een mooie touch? Als het logo er maar wel in staat...  :police:


Ik heb vanuit de groupsbuy een set zwarte heldere lampen besteld voor in mijn zilvere s70.

Ik ben ook van plan om m'n gril muv chrome rand en dwarsbalk zwart te spuiten.

Dus als je even geduld hebt kan je zien hoe de combinatie eruit ziet.

Henk-Jan

Ik zag het, we gaan voor zwart (zoals oa de sports special uitvoering van de V40, oogt mooi bij zilver). Bij XENON is een wiswas installatie en hoogtestelling verplicht, gelukkig heb ik dat dus dat scheelt.

MOCHT ik eerder zijn, dan plaats ik wel pics! :)

De auto is inmiddels getuned door RICA, met nieuw filter, je merkt wel degelijk dat de motor rustiger is en dat hij +/- 2000 minder toeren maakt als de wijzer op de 130 staat (voorheen 3100 rpm, nu 2800). Ik heb de gelopen 10k gemeten en zal de komende 10k ook meten of het bezine verbruik e.d. zakt.

In het hogere deel heb je veel vermogen er bij, maar zuipt hij zeker een stuk meer. Dus alleen gebruiken als het moet... ;).


Eugene


If it's not blown, it sucks...

Marc O.

Wat ik niet begrijp is dat je motor 2000/3000 toeren minder maakt bij dezelfde snelheid....
...The Nile isn't just a river in Africa...

Henk-Jan

#13
Hoi Marc,

Ik heb daar niet veel kijk op, maar tis echt zo (ok, misschien zit ik er 750 of 1000 naast... kijkfout zeg maar, maar het scheelt wel op de naald). Wellicht door het hogere koppel en de efficiënte afstelling, zie curve van rica (ik heb de 20 klepper odb2, waar ze meer mee kunnen schijnt).

Je merkt het wel overigens... laatst op nat wegdek was een nieuwe D5 (180 pk?) zo sportief even mee op te trekken, hij kon niet meekomen. Ik sloeg wel in de limitor  :eusa_whistle: en had direct aquaplaning :eusa_shifty: nadat ik sterk voorliep... (leve STC  :eusa_clap: )maar dat even terzijde :)

Ik heb nu ook een gemiddelde over 2000 km op 8.8/100 ipv 9/100, bij vrijwel gelijk gebruik (maar ik moet nog verder meten om echt een vergelijking te krijgen).

Keep u posted.

Eugene

Citaat van: Henk-Jan op 07-06-2007 14:54:27
en dat hij +/- 2000 minder toeren maakt als de wijzer op de 130 staat (voorheen 3100 rpm, nu 2800).

Lijkt me sterk.... tenzij je een andere versnellingsbak erin hebt laten hangen in diezelfde periode.

If it's not blown, it sucks...