850 kopen in Duitsland?

Gestart door fraggle, 19-03-2003 22:51:02

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 3 gasten bekijken dit topic.

fraggle

Ik ben enorm toe aan een 850 estate, bij voorkeur een zwarte G3 met ongeveer 200.000km op de teller  ;D

Maar die optimale match zal ik wel niet kunnen vinden. Omdat ik ze hier in NL nog erg duur vind (dik 9000 euro voor een benzine met 250.000 km) heb ik in Duitsland gekeken en daar zijn ze echt veel goedkoper!

Zijn er mensen die ervaringen, tips of advies hebben? Betrouwbare betaalbare adressen ook in Nederland zijn zeer welkom!!

Jan

Dreamer2

#1
Veel goedkoper kan best wezen, maar even invoeren en dan nog gas G3 inbouwen heeft IMHO weinig voordeel. Voor zover ik weet rijden er weinig mensen LPG in Duitsland. Dan zou Italie meer voor de hand liggen. (althans ik meende dat LPG daar meer "common sense"is)
U wordt bedankt, u kunt wel gaan....

Guido_Smit

#2
In Duitsland vindt je echt geen 850 met lpg G3. Dat is zoeken als een speld in een hooiberg. Probeer eens bij onze 850 club of www.marktplaats.nl  deze onder "te koop gevraagd" te zetten en wacht dan je aanbiedingen af.

Gr: Guido

Paco

#3
Heb even gekeken of er duitse 850's zijn met lpg. Er staan er inderdaad bizarrr weinig te koop. Dus daar heb je niet veel keus in. Helaas...

Staan wel 700 850's te koop in duitsland op de volgende site.

www.mobile.de

succes met je zoektocht!

Boom

#4
kijk eens op een van de volgende websites:

www.autoonline.nl
www.autotrader.nl
www.autotrack.nl
Wie remt, verliest...
Liever dood dan tweede...

Zippo


Boogie

Ook ik ben op zoek naar een mooie estate op gas.
Ik wil ook nog graag een automaat, dus dat beperkt nog meer mijn keuze.
Een estate op gas met 200000 km ben ik nog niet tegengekomen.
Maar ik zoek zelf ook rustig verder. Ben stiekem ook aan het kijken voor een V70.
Dit kan misschien net met mijn budget.
Ik vind het ook een beetje tegenvallen in Nederland.

SUcces!

V70geRwin

#7
Goed plan, heb ik ook gedaan.
Volvo Estate's worden in NL wel op waarde geschat.

Ik zou een goede benzine kopen en hier op gas laten zetten.
Kun je er eerst een poosje in rijden zodat je weet dat hij echt goed is en dan een nieuwe lpg hier erin. Heb je gelijk garantie op de installatie. 850's met LPG in NL hebben meestal veel KM'ers, vandaar LPG.. Geen probleem hoor voor deze mooie auto's maar wel als je er nog een poosje mee wilt doen  ;D LPG in DLD zie je niet zoveel nl.

Scheelt je veel centen, ondanks de BPM die je nog moet betalen.
Invoeren is een makkie, kost je alleen tijd.

Handig om wel kennis van auto's te hebben omdat je de afkoop van garantie meestal inzet tegen fikse korting op de prijs.

www.mobile.de

Mijn verhaal vindt je hier:
http://www.volvo850forum.nl/index.php?topic=17470.0

meer info, PM gerust!


Racingbrick

Ja, altijd verstandig om daar iets te kopen.
Invoer is makkelijk, ik heb pas een motor gescoord daar, ook RDW/BPM de hele riedel.BPM viel trouwens mee, zeker met roffels heb je goede korting op de BPM.
Nu ook weer veel geld bespaard, volgende wagens ga ik ook daar  halen.


FGG

In Duitsland kopen heeft pas zin wanneer de aanschafwaarde van de auto relatief hoog ligt. Een lagere aanschafwaarde, zoals bijv. 2500,-, staat niet in verhouding tot de BPM die je moet bijbetalen (zo'n 800,- voor een Alter1). Ga je echter voor een R of een T-5R dan wordt 't uiteraard wel interessant. Voor een T-5R moet je rekenen met een BPM-heffing van zo'n 1200,-

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

V70geRwin

Citaat van: FGG op 19-06-2007 23:34:37
In Duitsland kopen heeft pas zin wanneer de aanschafwaarde van de auto relatief hoog ligt. Een lagere aanschafwaarde, zoals bijv. 2500,-, staat niet in verhouding tot de BPM die je moet bijbetalen (zo'n 800,- voor een Alter1). Ga je echter voor een R of een T-5R dan wordt 't uiteraard wel interessant. Voor een T-5R moet je rekenen met een BPM-heffing van zo'n 1200,-

Als de aanschafprijs + BPM lager is dan de bedragen die in NL gevraagd worden voor vergelijkbare modellen is het toch ook al interessant? Dat het aandeel BPM relatief steeds groter wordt klopt maar in het totaal kan het best interresant zijn. Vooral de 850 estate is in NL gewoon veel waard tov DLD.

Racingbrick

En je kan ze daar nog vinden met redelijke km standen....