Inhouden bij hoge belasting.

Gestart door Powermike, 21-06-2007 21:19:45

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Powermike


Ik ben in het bezit van een Volvo 850 2.3 T-5 uit 1996, met 321000 km. Een ex-KLPD auto. De auto rijdt prima,
alleen in de vierde en vijfde versnelling onder volle belasting houdt hij heel even in. Het rare is dat dit in de eerste 3 versnellingen niet gebeurd. De auto is gechipt bij Rica door de vorige eigenaar naar 275 pk. Zelf heb ik
het idee dat hij op dat moment niet voldoende brandstof krijgt, maar wie weet kent een van jullie het verschijnsel. Ik ben benieuwd naar jullie reacties.

reneetje

Onsteking.

Begin eerst maar eens de bougies te vervangen door een paar nieuwe orginele.
Mocht dit niet baten dan verder kijken in de onsteking (rotor,kabels)
_________
(_l_|_,\____\,_
{----__---_(olllllllo)
()_)"""""()_)--"--)_)

Powermike

De kabels zijn al vervangen in 2005 door Magnecor Compettition KV85 kabels. Zouden die dan nu al weer aan de beurt zijn ??

M a r c

nee

en de bougies? bobine? verdeelkap? rotor?

maar wellicht ook even de zoekfuntie gebruiken, dit probleem is namelijk al zeker 10 keer eerder besproken alhier....
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Powermike

#4
Bedankt...doe ik. Nu las ik ergens dat Euro 98 of Shell Pura een verschil maakt. Klopt dat ??

M a r c

Luister nou even. Tis je ontsteking, bekend probleem, zeker wanneer de wagen getuned is moet je onsteking gewoon tip-top in orde zijn. Doe er eerst nu maar eens een nieuwe rotor, verdeelkap en bougies in. Je zult zien dat het dan weg is. Overigens is wel aan te raden om altijd 98 te tanken wanneer ie gechipt is.
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Powermike

Bedankt voor de tip !!! Ga morgen gelijk de benodigde onderdelen bestellen !! Thanks.

Wout309t

Heb het pas ook gedaan. Zelfde probleem, hup, alles vervangen en rijdt weer als nieuw!
Bougies waren de electrodes flink van ingebrand, kabels waren nog 1e montage. Rotor ook gaar.
Nu kan hij weer 10 jaar... ;)
2011 V70 2.0T R-Design MT

Powermike

Haal je al je spullen bij de dealer ??

V70geRwin

#9
Ff rijden naar Hooftman www.hooftman.nl (Volvo dealer met diverse vestigingen) krijg je als clublid in ieder geval 10% korting op de onderdelen, zie www.volvo850club.nl

Je weet dus dat het de kabels niet zijn. Ik zou beginnen met de bougies...
Daarna verdeler en roter (deze 2 tegelijk doen he  ;)).

Suc6 en plezier met je mooie witte!
(stond op marktplaats voor ong. 5 mille toch?)


M a r c

joh, pak die rotor en verdeelkap meteen mee, dan heb je er zelf het langste plezier van, zal allemaal wel oud en versleten zijn  :)
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Taranis

Citaat van: M a r c op 22-06-2007 13:27:20
joh, pak die rotor en verdeelkap meteen mee, dan heb je er zelf het langste plezier van, zal allemaal wel oud en versleten zijn  :)

Precies, voor die 30 euro die zo'n rotor+verdelerkap kost hoef je het écht niet te laten. En je merkt het direct...

Enno

mee eens ;)....auto loopt erg lekker met rotor & verdeelkap nieuw....elke 100000 km wisselen is wel een aanrader....

M a r c

Citaat van: Enno op 22-06-2007 16:24:18
mee eens ;)....auto loopt erg lekker met rotor & verdeelkap nieuw....elke 100000 km wisselen is wel een aanrader....

oh, dan kan ik er nog 33 jaar tegen  ;D  ;D
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Powermike

Bedankt allemaal !! Heb de rotor en verdeelkap vervangen. Rotor was helemaal verbrandt. Jeetje wat gaat mijn auto nu af zeg....In zijn vijf is de trekkracht ongelofelijk ! Bedenakt voor al jullie input. Vandaag zijn de bougies aan de beurt.