Datum, tijd en verzamelplaats bekend: LBP & Saffron meeting 24 juni !!!

Gestart door The Saint, 24-04-2007 21:52:42

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Esveldt


M a r c

Tja... wassen  :eusa_think:

Eer dat ik daar ben is ie toch weer vies  ;D

Tot straks!
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Emiel


big ben

Ik wil iedereen die naar deze meeting gaat heel veel plezier wensen!! :eusa_dance: en een goede reis!!.
Helaas ook al is het zo dicht bij :-X, ik heb andere bezigheden, dwz de grote optocht in Goor :D, het jaarlijkse school en volksfeest.
http://goorsnieuws.nl/schoolfeest

Groeten Ben

haRtV70R

Veel plezier jongens! En ik wil veel foto's van die ene lbp! :P
[move][/move]

FGG

Het is hier de hele dag al droog, zonnetje erbij. Net de sedan gewassen om de laatste resten van de poetsmachine weg te krijgen. Even douchen nu, aankleden en wegwezen!

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

Emiel

Citaat van: FGG op 24-06-2007 10:28:15
Het is hier de hele dag al droog, zonnetje erbij. Net de sedan gewassen om de laatste resten van de poetsmachine weg te krijgen. Even douchen nu, aankleden en wegwezen!

:eusa_think:

Eerst auto wassen en dan aankleden...arme buurt... :eusa_wall:

Vertigo

Ik ga een poging wagen, eens kijken hoever ik kom, mijn auto is eigenlijk kapot

De motor van de 850 gooit de olie er sinds gisteravond met bakken tegelijk uit :'(

Anyway ik heb het oliepeil weer bijgevuld en hoop dat ik nog een gezellige meeting mee kan maken.

Morgenochtend 8:00 direct maar naar de garage...

Zippo


Marc O.

...The Nile isn't just a river in Africa...

FGG

Het eerste deel van de meeting was bijzonder geslaagd! Helaas maar één LBP maar wel genoeg Saffrons. Weer lekker veel handjes kunnen schudden en babbeltjes gemaakt. Paul (Esveld) nog zover kunnen krijgen om even een shoot te maken van onze nieuwe sedan.

Rayman, bedankt voor de organisatie en het heerlijke gebak! Was helemaal top. Helaas voor mij kon ik er maar tot half 1 bij zijn, ik hoop dat e.e.a. verder net zo lekker loopt als vanmorgen.

Foto's volgen...

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

matRRR

 vanochtend 8:00 uur:.......:eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall:

9:00 uur:..... :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall:

:-[ :-X :-\ ::) :P >:( :( :eusa_sick: :eusa_silenced: :eusa_pray: :-\ dit is zo ongeveer hoe ik me voel...

VEEL PLEZIER IEDEREEN!!!!!!! :'( :'( :'(
855R black, manual, 18T, 395 cc injectors, CDA, big alu IC, rev. IC piping, 3"DP, remus catback, MTE custom software

Johann

Weer even terug van de meeting. Vanmorgen bakkie gedaan in Beckum. Mooie opkomst Saffron, De LBP's was een aanfluiting. Alleen LBP held van het eerste uur Rudi was aanwezig...

Na bakkie achterlangs richting Thom de Jong gereden. Thom Jr. heeft speciaal voor de gelegenheid de 240 rally uit de schuur getrokken en is samen met Marc nog even over bospaden wezen vliegen. Die bak die klinkt wel super en hij wou ook wel vooruit!  :eusa_clap:

Ga zo nog even bij Frans op de bult kijken, rit doe ik niet aan mee.

Esveldt

Mooi meeting!

Lekker bakkie koffie MET gebak! Waarvoor dank Raymond!

Nu ff snel een paar foto's later volgen er meer!




En de jongste telg, pakt wel meteen de meeste interessante Volvo.
Die zag er inderdaad een bijtring in!
















matRRR

 :eusa_clap:

Mooie foto's paul!!
Jammer alleen van de LBP's,
Misschien zijn op deze zondag alle kappers geopend, en konden ze daarom niet komen  :evil:  :evil:
855R black, manual, 18T, 395 cc injectors, CDA, big alu IC, rev. IC piping, 3"DP, remus catback, MTE custom software