Hey Hallo

Gestart door Sacco, 20-08-2007 18:25:17

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Sacco

Zo, ff voorstellen dan..

Mijn naam is Sacco, ik ben 24 en ben op mijn 18e begonnen met oldtimers waar ik daarna kortstondig mijn werk van heb gemaakt.
Omdat ik financieel in de prak zat ooit mijn kevers en opel rekord (allen van voor 1969) de deur uit gedaan en uiteindelijk een volvo 440 gekocht.

Dat dit gedeeltelijk een daf en tevens een renault was was te merken en
een jaar later heb ik dan eindelijk mijn eerste echte Volvo gekocht.

Een zwarte 850 sedan, 2.5 20V uit 1993 was al een stuk meer auto dan een 440 en na mijn eerste week erin ben ik er helemaal gek van, en inderdaad.......die roffel als je soepeltjes langs een schreeuwende "halfords" gepimpte Seat glijd....geweldig :eusa_dance:

Ik heb al aardig wat dingetjes gerepareerd en heb ook nog zat kleine dingetjes te doen..Nu eerst een uitvinden welke OBD (?) Ik heb en vervolgens deze uit leren lezen want dat digitale gebeuren is geheel nieuw voor mij.

Jeroentjuh

Je heb OBD-I en die kun je zelf uitlezen, zijn heel wat topics over te vinden waar alles wordt uitgelegd..........

Maare welkom hier......

Turbobiker

Welkom op het forum.

En hier zien we graag foto's van je auto ::)


Ga je weer opnieuw oldtimers verzamelen?
De Tussenpaus

Marc O.

Welkom Sacco! Zoals Turbofietser hierboven al zegt zijn we altijd erg nieuwsgierig naar de foto's ;D
...The Nile isn't just a river in Africa...

Chris

Welkom op het forum. Zien zien zien ;D Wil graag weten waar ik je veel plezier mee ga wensen ;)

Groet

FGG

Welkom op 't Forum, Sacco.

FGG

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

Bastiean

Gefeliciteerd met je aankoop!

breakman

welkom op het forum ! ben benieuwd naar foto's

veel rijplezier !  8)

Volvo comfort

Hallo  Sacco,

Welkom op het forum..

Ik zal niet gaan zeuren om de foto's
(staan ze er al???schiet nou eens op!!)

Veel veilige km toegewenst

Sacco


Hey mensen en bedankt voor het warme onthaal!

Nu hopen dat het plaatje werkt  ;D




mehn

Een zwarte?   :o

Geloof niet dat ik dat ooit eerder heb gezien :eusa_think:

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Gmid

Mooi hoor. Erg sjiek!
Volvo C30 '12

killerbee

Dat wordt veel poetsen  ;D ;D
Maar wel mooi voor speciale gelegenheden  :eusa_silenced:

Gmid

Haha. Clau, you can eat your heart out today.
Volvo C30 '12

Sacco

Citaat van: Turbobiker op 20-08-2007 18:41:06
Welkom op het forum.

En hier zien we graag foto's van je auto ::)


Ga je weer opnieuw oldtimers verzamelen?

Nou ik ben zeker van plan weer aan de oudjes te beginnen.. Zodra er een sleutelruimte beschikbaar komt en dat is in de randstad niet altijd even makkelijk.
Voor mn 850 ook wel handig trouwens, want ik ben van plan een aantal zaken toch echt zelf te gaan doen.

Ik heb wel afgelopen winter een helemaal weg gerotte Honda CB550 (motortje) gerestaureerd naar jaren 70 caferacer...het begin is er!

Hij is zwart op het kenteken uit 93' en derhalve origineel
Wat erg leuk is dat er bij mijn werk altijd een identieke maar dan estate staat met zelfde blok, velgen etc..


Ik ben nog op zoek naar 17" velgen om hem helemaal af te maken... (geen "R" velgen..vind ze heel mooi maar ze horen op een R..)