VENTILATIE BLAAST GEEN LUCHT MEER

Gestart door 850 MASTER, 10-09-2003 18:43:32

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

850 MASTER

me ventilatie laat het afweten, sinds een paar dagen doen de blazers het niet meer!? heel apart weet iemand ook waar dat an kan liggen! kheb de voorkand van het dashbord er afgehaald om te kijken of de stekkers er wel goed in zaten en die zaten er ook goed in! tis een beetje kloten dat hij geen lucht meer blaast, nu gaat het wel maar het had geen maand eerder moeten gebeuren met 35graden en hij blaast geen kouwe airco lucht!
NIX IS ZO FIJN ALS SAMEN MET MIJN VOLVO ZIJN!

Blackstone

als je bij de stekkers kunt, is het misschien ook mogelijk te meten of er spanning (en aarde) op de kabels staat, en als er spanning op staat en je motor weigert, is ws je motor defect. wellicht dat er nog een relais tussen zit, is mij onbekend.

rogier

Volgende keer svp je caps lock uitzetten ;)

Zippo

Citaat van: 850 MASTER op 10-09-2003 18:43:32
"me ventilatie laat het afweten, sinds een paar dagen doen de blazers het niet meer!?"                                  "en hij blaast geen kouwe airco lucht!"

Nu snap ik 't niet meer!!! ???
Doet jou ventilator 't wel of niet??

Zippo

Zippo


850 MASTER

hij doet het niet meer! hij blaast helemaal geen lucht meer! tis klote vooral s'ochtends als de ramen beslagen zijn! en die CAPS LOCK HEB IK AAN OMDAT IK BLIND BEN?? ??? ??? 8) :P
NIX IS ZO FIJN ALS SAMEN MET MIJN VOLVO ZIJN!

s70

te proberen : haal zekering 31 eruit start de auto en steek de zekering terug met draaiende motor .
het zou kunnen werken ( heb ik regelmatig )
groetjes Daniel