Rood

Gestart door Gmid, 04-03-2007 14:31:47

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Vertigo

Citaat van: Gmid op 22-09-2007 13:01:33
Verheug me nu al op de foto van de Rode GLT, met daarachter een autoambulance met een iets kleinere Rode GLT erop.   :eusa_whistle:
Rood III?

ief

Je begint al echt zo'n scharrelaar te worden.... ;D
Volvo 850 Clublid
Voor de onwetende is alles mogelijk....
Bij het bord "U rijdt te snel" links af!...

M a r c

Teaser....  :)





Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Gmid

oooh..yummy......


Had m nog niet onder dat grote doek vandaan gezien. Lekker hoor.
Volvo C30 '12

wepster

he marc ik dacht dat dat jou jeugd sentiment was die mooie rooie weet je nog we hebben het er over gehad wat en welke uitvoeringen er toen der tijd zijn gebouwd .
je gaat me nu niet vertellen dat je hem toch verkocht hebt he  :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall:

ief

Volvo 850 Clublid
Voor de onwetende is alles mogelijk....
Bij het bord "U rijdt te snel" links af!...

Gmid

Citaat van: ief op 22-09-2007 23:05:48
:o :o :o

Jaja, zo heb je een drie keer overgespoten groene, en zo heb je 3 rooie glt's en een grijze boot.  ;D ;D
Volvo C30 '12

ief

Citaat van: Gmid op 22-09-2007 23:19:11
Citaat van: ief op 22-09-2007 23:05:48
:o :o :o

Jaja, zo heb je een drie keer overgespoten groene, en zo heb je 3 rooie glt's en een grijze boot.  ;D ;D
Vertel eens wat meer dan....
Volvo 850 Clublid
Voor de onwetende is alles mogelijk....
Bij het bord "U rijdt te snel" links af!...

M a r c

Citaat van: wepster op 22-09-2007 23:03:07
he marc ik dacht dat dat jou jeugd sentiment was die mooie rooie weet je nog we hebben het er over gehad wat en welke uitvoeringen er toen der tijd zijn gebouwd .
je gaat me nu niet vertellen dat je hem toch verkocht hebt he  :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall:

yep... heb er zelf geen tijd voor en Geert is een serieuze liefhebber die er tijd en moeite in gaat steken, met wat werk is het straks een hele mooie! Bij mij had ie hoogstwaarschijnlijk over 10 jaar nog zo gestaan... da's ook zonde :)  Geert weet wel dat ik eerste keus wil áls ie 'm ooit toch weg zou willen doen  :D
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Gmid

#129
Gisteren even op bezoek geweest bij Armin.



Moet zeggen, de vorige spoiler kleurde toch beter bij de bank.  ;D
Maar goed, ze zeggen wel eens "van ruilen komt huilen", maar dat gaat in dit geval echt niet op.  ;)

Voorlopig gaat de GLT spoiler er nog niet op, omdat binnen nu en 2 maanden er veel in één keer gespoten en bijgewerkt gaat worden. Een totaal klusje samen met m'n schadehersteller om de lak van de wagen weer in topstaat te brengen.

Ik ga zelf de wagen redelijk kaal maken, polijsten tot hoogglans en de te spuiten onderdelen schuren. Het sportpakket (soort 92er R bumper), de spoiler, de voor en achterbumper, de spiegelkappen, en de randen onder de koplampen zullen gespoten gaan worden. Hiervoor wordt niet het originele recept van de 601 kleur genomen, omdat deze toch wat afwijkt van de kleur van de auto op dit moment. Het scheelt heel erg weinig, maar het moet wel helemaal perfect zijn. Kleurverschil is in dit geval absoluut 'not done'.

Daarnaast zullen de aanwezige deukjes uitgedeukt worden, zoveel mogelijk op de uitdeuken-zonder-spuiten manier. Ook zal er op veel plekken spotrepair gedaan worden. Aanwezige krasjes, steen slag, losgelaten lak van alu delen, etc zullen bijgewerkt worden zonder hele delen over te spuiten. De schadehersteller doet voornamelijk restauraties, en weet hoe dit soort probleempjes op te lossen zonder geheel over te spuiten. Heb er dan ook alle vertrouwen in.

Als dit gedaan is, zal ik zelf, voor alles weergemonteerd gaat worden, de auto in z'n geheel polijsten en in samenwerking met de hersteller proberen te zorgen voor een 100% gladde lak. De behandeling na polijsten is nog niet geheel bekend, wellicht dat er toch een betere beschermlaag op gaat komen dan een eenvoudige waxlaag. Bijvoorbeeld Hardglans van eenzet wordt overwogen.

Als dit helemaal klaar is, zullen alle delen en onderdelen weer opnieuw gemonteerd worden. Zwarte bumperdelen zullen ook nieuw besteld worden en geplaatst worden, waardoor de wagen rondom weer helemaal in nieuwstaat is.

Dit is een traject van enkele maanden waarbij de wagen bij de schadehersteller binnen blijft staan, en de 940 voor het regelmatige vervoer zal zorgen. Ik zal proberen zo veel mogelijk foto's te plaatsen, en het traject hier te verslaan. Ben erg benieuwd of het resultaat straks echt is wat ik in gedachten heb.

Dat wat betreft Rood-I (850 GLT)

Rood-III (360 GLT) komt er ook aan, zoals al vermeld. De echte restauratie hiervan zal pas beginnen als Rood-I helemaal klaar is. Wat wel wordt gedaan is verdere roestvorming voorkomen en bestaande roest stopzetten. Het is niet heel veel, maar het is wel belangrijk om het hierbij te houden, en niet verder te laten groeien. Verder wordt de wagen meteen lopend en goed rijdend gemaakt. Zo snel mogelijk APK en kenteken erop. Dit omdat ik de wagen zonder problemen ook zo nu en dan langs de weg wil kunnen zetten.

De precieze plannen zullen gemaakt worden als de 360 uitgebreid bekeken en bereden is. Wat in ieder geval vaststaat is dat deze wagen ook helemaal in originele staat zal worden gebracht. Ook aan deze wagen zal niets 'getuned' of gewijzigd worden.
Volvo C30 '12

Dane

Misschien wat late reactie, maar ik wilde even zeggen dat ik dit een geweldig leuk topic vind! Echt gaaf. Geeft ook n btje aan welke werkzaamheden te verwachten zijn bij aanschaf van een 850.  :eusa_clap:

Dane

Eugene

Goed bezig Geert!


If it's not blown, it sucks...

fearless

Is dit niet wat voor jou ??

Rood IV




Neo Scale Models

Gmid

Weer even een uurtje bezig geweest. Zoek de verschillen.

Voor:


Na:
Volvo C30 '12

pwassink

Nieuw expansietankje..
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂