motorrubber, stabilisator etc etc.

Gestart door Jerry, 29-09-2003 14:54:30

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jerry

Hey Guys (and girls), ik heb van de week mijn auto naar de garage gebracht in verband met het, naar mijn idee, schudden van het blok tijdens het optrekken en langzaam in de eerste versnelling rijden. Geconstateerd werd dat het blok danste in het bovenste motorrubber en de twee rubbers van de stabilisatorstangen waren op. Ik heb deze laten vervangen door originele Volvo exemplaren en tevens het luchtfilter laten vervangen door een exemplaar van K&N.

Nou weet ik dat er genoeg over gezegd en gesproken is over het wel of niet gebruiken van VOLVo rubbers of exemplaren van Powerflex, maar ik wil het hebben over de gemaakte kosten.

Voor deze reparatie was ik kwijt 344 euro. Tell me, is het aan de hoge kant of kan het nog gekker?

Na de reparatie lijkt het alsof ik in een nieuwe auto rijd....

Johann

Voor de stabi rubbers moet het subframe omlaag, dit kost enige tijd.


Marc 0101.001

En zo'n originele motorsteunrubber doen ze er met de pers in waardoor eerst de complete steun gedemonteerd moet worden.... Zo'n Powerflex kun je monteren met de steun gewoon aan de motor, duurt ca. 15 minuten.

Reitse

#3
Is vast een heel duur stukje ijzer/metaal ludo ;)

Jerry, hoeveel km heeft je roffel staan?

Italien Red

De prijs van de bovenste trillingsdemper is ±12.50 euro.
Heb hem zelf laatst vervangen met behulp van een draadstang en wat ander voorgevormd ijzer, zonder het ijzerwerk te demonteren. Klusje van een half uurtje.

N.B: ik heb nog een powerflex trillingsdemper voor die steun in de aanbieding. Vond hem toch nog wat teveel geluid doorgeven.

ed

Kun je eens uitleggen hoe je dat gedaan hebt? Volgens mij moet je heel hard persen om dat rubber ertussen te krijgen toch?
850 2.5 10V => V70R => S60 D5 => V70n 2.4D nu: V70nn D5 en 850 2.5 20V silversand. Het gaat er dus weer op vooruit de laatste tijd!

Jerry

Citaat van: Reitse op 29-09-2003 20:51:04
Is vast een heel duur stukje ijzer/metaal ludo ;)

Jerry, hoeveel km heeft je roffel staan?


Reitse, ik heb nu 203.000 op de teller staan.....

Freulig

Voor het bovenste rubber was ik indertijd 40 euro kwijt, met plaatsen bij dealer.

auto had toen 230.000 km er op.