te veel?

Gestart door Gijs850, 13-10-2007 20:42:19

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Frenz

Citaat van: The Saint op 14-10-2007 08:27:07
Die velgen die je hebt laten opknappen leveren je echt geen honderden euro's meer op.

Uuuhh, kweenie, ruilen tegen bijbetaling voor 4 maal cetus in goede staat, niet perfect, maar met banden met goed profiel van het brijante merk CEAT?

Joe meek spesjal praais? ;D

Maar serieus, wat wil je er dan bijhebben?

MenzoChantal

Nette auto, ziet er goed verzorgd uit. Alleen weet uit ervaring dat een kale auto (lees: weinig opties) tegenwoordig het langst blijft staan in de rij. Wij zijn op zoek naar een goede 850 Estate.. We zoeken deze met de opties ECC, cruise controle, ECC en trekhaak, LPG (G3) of diesel (G3 is geen vereiste maar puur een rekensommetje). Wij verwachten deze in de prijsrange 3750-5000 (afhankelijk van km-stand en staat van onderhoud) En gezien de vraagprijzen op internet zal dat zeker gaan lukken. Alleen zoals al eerder vermeld zijn de sedans een stuk minder gewild en dat zie je duidelijk in de prijzen. Ik was van de week bij een sedan van 1995 met lpg etc..en kwam uit op 2600.. Maar wilde toch een Estate..
Ja eindelijk een 850...een T5 nog wel!

Gijs850

dankje maar ik verkoop ze met velgen en al.  Maarehhh mijn auto is toch niet kaal uitgevoerd???? ECC, LMV, CV, Leer, koplampwissers, trekhaak, Volvo radio, electrische antenne. Eigenlijk alleen geen cruise control en geen stoelverwarming. Ik dacht juist dat heel veel opties veel sneller afschreven.

FGG

Pluspunt: het is een plaatje om te zien
Minpunt: het is een sedan. €.4250,- vind ik meer een prijs voor een Estate. Voor dat geld zit ik toch meer aan een T-5 te denken.

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

Gijs850

daarom vraag ik ook 3.450 inmiddels -;)

Misha

#20
Citaat van: MenzoChantal op 15-10-2007 16:50:42
...Maar wilde toch een Estate..

Een Estate, da's toch een Sedan met zo'n lelijke achteropbouw waarbij je comfort en rust inlevert voor die 2 dagen per jaar dat je misschien de ruimte nodig had kunnen hebben ? En waar je 1500 euro meer voor betaalt omdat de vorm anders is ?
:eusa_whistle:
Citaat van: ClaudiaMisha snapt het. :azn:
Citaat van: Marc O. op 16-08-2013 20:42:45Ja, zie je wel, Misha snapt het

Gijs850


Marc O.

Citaat van: Misha op 15-10-2007 20:52:05
Citaat van: MenzoChantal op 15-10-2007 16:50:42
...Maar wilde toch een Estate..

Een Estate, da's toch een Sedan met zo'n lelijke achteropbouw waarbij je comfort en rust inlevert voor die 2 dagen per jaar dat je misschien de ruimte nodig had kunnen hebben ?
:eusa_whistle:

2 dagen? Speciaal dáárvoor sleur ik het hele jaar van die mooie strandstoeltjes en andere zooi mee zodat ik mezelf kan wijsmaken dat ik toch echt de juiste x70 heb gekocht ;D
...The Nile isn't just a river in Africa...

moderators

mag het een beetje ontopic svp?
Deelnemen aan dit forum? Hou je dan aan de forumregels
Wil je je niet aan de forumregels houden? Blijf dan weg van dit forum

Frenz

Citaat van: Gijs850 op 15-10-2007 20:26:05
dankje maar ik verkoop ze met velgen en al......

Jammer, maar ik snap 't wel

Citaat van: Gijs850 op 15-10-2007 20:26:05
........................... Ik dacht juist dat heel veel opties veel sneller afschreven.

Klopt, alleen gaat dat op voor nieuwe auto's t.o.v. van meer basic uitvoeringen, gebruikt is het eerder andersom, zeker bij auto's uit een "hoger" segment. Probeer maar eens een handgeschakelde jaguar te verkopen. De truk is om de meest courante opties te hebben, airco, electr. ramen, cruise cotrol, dat werk