SRS lampje blijft branden.

Gestart door Ton, 05-10-2003 00:23:17

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Ton

Vanmiddag heb ik bij mijn Volvo 850 uit 1996 een paar lampjes in het dashboard vervangen door de bovenplaat er af te halen op de manier die elders in het forum beschreven staat.
Na alles weer te hebben gemonteerd heb ik de accu kabels weer op de accu gedaan, echter niet strak vast gedraaid. Toen ik de motor starte was er geen enkel probleem, alles deed het zoals het moest werken. Daarna heb ik de motor afgezet, toen ik deze daarna opnieuw starte klonk er soort plof waarna alles uitviel. Omdat ik vermoede dat dit te maken had met de nog steeds los zittende accu kabels heb ik de dan wel weer goed vast gedraaid. Na het opnieuw starten bleef echter het waarschuwings lampje van de "SRS" branden. Ik heb sterk het vermoeden dat elektronica van de srs een tik heeft gehad toen alles uit viel. Weet iemand wat dit kan zijn? Kan het zijn dat er een zekering kapot is of moet de srs gereset worden en zo ja kan ik dit misschien zelf doen?

Reitse

Als het goed is kan je de foutcodes van de SRS uitlezen. Codes zitten verborgen onder B5.

Ton

Er zit idd geen schakelkastje :(. Heb je enig idee of ik hiermee zo bij de dealer (de beemd eindhoven) binnen kan rijden en dat ze het meteen maken/resetten? En wat zou zoiets kosten?

HanH

Het uit laten lezen van de code is inderdaad gratis bij de Beemd Eindhoven, hetzelfde geldt voor het resetten van het service lampje, laat ik daar ook altijd doen.