politie gone mad at me......

Gestart door cas, 20-11-2007 17:47:51

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

cas

te hard rijden, door rood, bellen, asociaal gedrag. OKE! liever niet, maar we krijgen er een prent voor en zo hoort dat volgens de wet.

ik reed paar weken geleden mijn auto total loss, en wel als volgt.

ik kreeg groen, overkant ook. ik ga linksaf en zie verderop een auto aankomen maar geef er geen aandacht aan want hij is nog ver weg, en ik ga linksaf, maar de overkant is in 2en gesplitst, 1 weg voor rechtdoor en 1 voor afbuigend. ik ben al linksaf gegaan en wacht rollend met 5 km per uur op het afbuigende verkeer, maar sta ondertussen wel midden op de weg voor rechtdoor, en de auto in de verte heeft ondertussen gekozen voor rechtdoor, daar waar ik midden op de weg sta.

waarschijnlijk dacht hij dat ik wel zou doorrijden, of hij zag me helemaal niet met lage zon en ik in een zilveren auto.

hij reed vol op mij in, en remde wel 15 meter voor mij, maar nog steeds een enorme ravage. ik 1 meter opgeschoven met mijn zware diesel, blok in auto losgebroken en 10 cm opgeschoven. een remspoor van 15 meter, zijn bumper tegen zijn schutbord. 13 tot 18 meter staat voor een afremming van 50 km. wat dus zou betekenen dat ik eigenlijk alleen een deukje in mijn deur moet hebben. niet een airbag in mijn snufferd en mijn midden spiegel op mijn schoot.

ik kreeg vandaag een transactie voorstel binnen om de staatskas weer eens te spekken voor 181 euro omdat ik een misdrijf ben begaan, door de persoon geen voorrang te geven. op het moment dat ik linksaf sloeg was hij nog niet eens op de weg voor rechtdoor! dit heb ik vermeld in het procesverbaal opmaak. en toch....
dan kan je uren blijven wachten lijkt mij?

ben ik al niet genoeg gestraft met een auto schade van 4000 euro? wil de overheid er ook nog een keer aan verdienen?

de politie kwam natuurlijk NA het ongeval, en zien de situatie op DAT moment, en mij linksafslaand, en hem erin. maar alles ervoor niet.
ze waren er 10 minuten, op mijn vraag om een technisch rapport werd er NEE niet nodig geantwoord. dit bleek later volgens de verkeerspolitie wel nodig. maar zal niet gedaan zijn omdat er een tram door moest en er geen gewonden waren.

ik had een soort van klacht ingediend bij de agenten zelf om alsnog een onderzoek te doen, die brief kwam eerst bij hun chef, ik denk dat ze op het matje geroepen zijn, en mij vervolgens terug pakken op deze wijze....

wordt een week later om 10.30 opgebeld door de politie die er toen bij was, en mij verteld dat ik een strafbaar feit heb begaan en ze mij een procesverbaal zullen toezenden. belachelijk. maar een week of 4 later toch werkelijkheid.

dit kan toch niet? dit bevestigd echt dat ze alleen maar gele papiertjes kunnen uitdelen.

even off topic, ik en mijn vriendin werden in elkaar geslagen, politie erbij, de anderen waren weg....ik zeg ik ga die wijk wel in, dan komen ze vanzelf tevoorschijn en dan pak je ze. neeee zo werkt dat niet.
doe aangifte en de volgende keer bel je weer de politie.

nee de volgende keer zouden ze ons afmaken hadden ze al gezegd. dus daar kom ik niet meer. je hebt er geen ene MOER aan aan dat blauw.

deze week is bij een vluchtpoging na auto inbraken mijn Dodge geramd, schade.... maar er was geen kenteken of iets, dus er werd niet eens een rapport opgemaakt!  pech meneer. helaas.



ik ga maar in beroep, zit niets anders op toch?
hopen dat de rechter iets meer begripvol is.
Soms heb je van die dromen die je wakker houden,  tot je ze uitvoert....

WYD

Weet niet of het een standaard ritueel is of dat het niet is toegestaan, maar na aanrijding wordt bij mijn weten NOOIT een proces verbaal uitgeschreven voor een verkeersovertreding. Het is namelijk zo dat een financiele sanctie er is om je goed te laten weten dat je fout zit/zat. Als er een ongeluk is, mag het duidelijk zijn dat je al goed genoeg geschrokken bent en een sanctie dan ook geen enkele functie meer heeft. Helemaal niet als hij niet op heterdaad is geconstateerd. De aan jou uitgeschreven sanctie mag overigens alleen op heterdaad worden uitgeschreven.
Voor een misdrijf zoals alcohol in het verkeer uiteraard wel!

Je kunt het beste de rekening van het CJIB betalen en in beroep gaan tegen de bekeuring. Vervolgens schrijf je ook je hele verhaal aan de nationale ombudsman, die doen hier zeker wat mee!

Succes met de afhandeling!
Hey rechtuitridder, kun je ook nog 'n beetje sturen!?

Volvo 850 Eindhoven

pfoe hee wat een verhaal, in elkaar geslagen worden, je auto total loss rijden en dan ook nog je dodge geramt word het zit je nie mee kerel

wens je suc6 zou het toch wel proberen aan te vechten al is het maar om iig iets geprobeert te hebben, nee heb je meer kun je krijgen.

en tegenwoordig zeggen ze trouwens wel erg snel dat je word afgemaakt en als we nou een mini meeting organiseren  :angel: bij die kerel voor de deur :angel:
"vuur met vuur bestrijden maar geweld blijft geweld dus uitdagen is ook leuk:P"

verder ben ik het zeker met je eens meer blauw op straat is het motto, nou blijf ik liever van straat. inplaats van dat het je grootste vrienden zouden moeten zijn zijn het onderhand meer vijanden
(al zitten er wel goede tussen uiteraard)

gr :eusa_angel:
Volvo S70R (silver snail) geexporteerd naar Duitsland
hier voor een BMW f650GS 800cc special edition in de plaats gekomen.

Quota

Niet betalen, als je dat doet kun je geen bezwaar meer aantekenen!! (raar maar waar). Eerst bezwaar aantekenen, dan krijg je een berichtje dat je hangende de behandeling van het bezwaar nog niet hoeft te betalen en dat er bij uitspraak eventueel een nieuwe acceptgiro volgt!

cas

was een familie flodder van 7 man die ons te pakken nam, dus moet ff wat meer dan een paar man zijn ;-)  allemaal wonen ze in dat huis... dat wel.

we mochten de hond niet uitlaten op dat plekje, dat zou hun "plekje" zijn.  maarja...wij waren dom, er was een bordje dat zij, honden uitlaatplaats. ( de enige in 2 km omtrek) ik stop de hond nu elke keer in de auto en rij naar het bos.... vind hij niet erg!

maar is dat zo? bekeuring alleen op heterdaad? en niet achteraf? schrikken deed ik echt nog wel vanavond.

ik ga idd niet betalen, maar dan krijg ik eerst nog een tweede brief  na 26 dec en dan een voorkom verzoek, kan ik dit niet versnellen door nu al te schrijven dat ik niet ga betalen en het wil laten voorkomen?

grrrr... dat papiertje met paarsrood kan je dag ZOOOO erg verpesten...
Soms heb je van die dromen die je wakker houden,  tot je ze uitvoert....

mehn

Is gebruikelijk, vraag maar eens aan regiorunner...

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Volvo 850 Eindhoven

#6
CiteerBezwaar
U kunt binnen zes weken na verzenddatum van de acceptgirokaart in bezwaar gaan tegen de boete bij de Officier van Justitie. Hoe dit in zijn werk gaat, staat achter op de beschikking. Het adres van de betreffende officier van justitie staat voor op de beschikking. U kunt daarvoor de 'modelbrief bezwaarschrift officier van justitie' gebruiken die u moet invullen en ondertekenen. Als u een bezwaarschrift heeft ingediend, hoeft u de boete (nog) niet te betalen.

staat niet bij dat wanneer je betaald de mogelijkheid tot beroep vervalt.
(als je niet hoeft te betalen ook niet doen uiteraard scheelt weer gemiep met het terug krijgen er van mocht je winnen)

Citeerik ga idd niet betalen, maar dan krijg ik eerst nog een tweede brief  na 26 dec en dan een voorkom verzoek, kan ik dit niet versnellen door nu al te schrijven dat ik niet ga betalen en het wil laten voorkomen?

zo werkt dat helaas niet meer (wachten tot de 3de brief), dit heb ik ook getracht en ipv een verzoek om voor te komen kreeg ik een brieg van de deurwaarder voor deze boete inclusief incasso kosten :)

Volvo S70R (silver snail) geexporteerd naar Duitsland
hier voor een BMW f650GS 800cc special edition in de plaats gekomen.

de boekhouder

Als je betaalt loop je het risico dat het CJIB dat beschouwt als een accoord met de geboden schikking en ze je bezwaar vervolgens niet in behandeling nemen.
Wie rustig blijft in panieksituaties, is traag van begrip.
(dd.)

Vertigo

Wat een verhaal....

Maar het is een transactievoorstel dat je hebt gekregen. Indien je betaalt ga je er mee akkoord en is de zaak afgehandeld. Als je het daar niet mee eens hebt, dus niet betalen. Met het betalen vervalt dan je recht op beroep.
Deze zaak gewoon voor laten komen.
Dat de politie geen rapport heeft opgemaakt is een kwalijke zaak. Of is er wel een verzekeringsrapportje gemaakt, en is alleen de technische achtergrond (verkeersongevalanalyse) niet onderzocht?
Ik neem aan dat er een europees schadeforumulier is ingevuld. Staat daar op de schets ook de lengte van het remspoor van de tegenpartij? Is de lengte van dit remspoor vermeld tijdens het (ter plekke) opnemen van het PV door de agenten? Zijn er foto's gemaakt?
Aangezien de combinatie van de lengte van het remspoor en de schade aan beide voertuigen erop duidt dat de tegen partij veel te hard heeft gereden, zijn jullie beide aansprakelijk. Zowel voor de verkeersovertredingen als het ongeval.
Ik zou in ieder geval ook geen genoegen nemen met het feit dat de tegenpartij jou volledig aansprakelijk zou stellen. Neem dit ook op met jouw eigen verzekering, want die zijn wel bereid mee te werken als de kans bestaat dat ze niets uit hoeven te keren.

Jullie hebben beide een verkeersovertreding begaan (resp geen voorrang verlenen en veel te hard rijden) en daardoor zijn jullie beide schuldig aan het ongeval.

Een verkeersovertreding die resulteert in een ongeval wordt beschouwd als een misdrijf en zodoende kan daar ook een sanctie voor opgelegd worden. Daar jullie allebei een overtreding hebben begaan die resulteerde in dat misdrijf dient ,in geval van een boete, die ook aan jullie allebei opgelegd te worden of door jullie gedeeld te worden.

Kortom, gewoon niet betalen dat transactievoorstel en de zaak voor laten komen en dan inzetten dat het ongeval niet gebeurd zou zijn indien de ander zich aan de snelheid had gehouden (hij had immers ook nog een reactieseconde die niet te zien is in het remspoor)

Succes ermee.

-D©©©L-

Is het een M of een T die je gekregen hebt ? (staat rechtsboven)
In ieder geval een WOB traject starten en alles wat er bij de politie geregistreerd is boven tafel trekken.

Snellebaksteen

Afgaande op de beschrijving die je van het kruispunt geeft gok ik op de kruising van de Laan van Meerdervoort en de Beeklaan.. Klote punt. Sterkte met de afhandeling.
Nomore Kliko Koereur, Nomore Dark D5 Driver, D6 Hybrid is the future.
Saaie Silver S40 on the Side.

cas

er zijn geen fotos gemaakt door politie, alleen een grofe schatting, ik vroeg er wel ter plekke om maar dat werd dus afgewezen. heb zelf wel fotos de dag erna gemaakt, en ter plaatse heeft zuslief fotos en film opnames gemaakt van spoor met telefoon terwijl politie en autos er bij staan, dus daar is niet over te liegen,

goeie, die reactie seconde! die moet ik er bij zetten....

het heeft een T de brief....

mijn rechtsbijstand is druk bezig en heeft mij de fotos gevraagd en heeft mijn schade al bij tegenpartij gelegd.
ik wordt hier zo geirriteerd van.... getverrrr....

haha!! @baksteen... inderdaaD!!
Soms heb je van die dromen die je wakker houden,  tot je ze uitvoert....

lipton

hey cas, wat jij nu allemaal verteld is voor mij een been there done that.

ik ben al regelmatig in aanvaring gekomen met politie omdat zij niet werken zoals het moet,

heb mijn 1ste wagen pertotal gereden nadat iemand op een expres weg waar 90 mag gereden worden een maneuver deed en eigelijk hij in fout is maar het is niet zo,
ik ben samen met mijn vader 'goed afgeslaan' geweest door allochtonen.
8 tegen ik en mijn vader om precies te zijn, veel politie, allochtonen gevlucht en dan toch gevonden geweest. Vader zijn tanden uit en bril kapot, mijn kleren gescheurd (merkkleren) maar de zaak is geseponeerd geweest. Reden, de jongens vertelde dat wij racisten waren...

al veel problemen gehad met mijn schoonouders, ook al politie voor gehad, en ook behandeld als stront.

poltie had mij ooit eens tegen gehouden en had een zakmes gevonden in mijn zak (verboden wapen in belgie) en dit naar aanleideing van dat gevecht in 2005( allochtonen)
-mijn eerste puntje op strafblad

even later omdat me dit was afgenomen had ik na een bijna carjacking van mijn volvo gle (voor de R) uit duitsland pepperspray gekocht, weer controle en meneer zag dit liggen, opnieuw zwaar opgepakt !!! met handboeien !!!!!!! en weer uitgemaakt van rotte vis, tot zelfs harde en pijnlijke opzettelijke stoten.
Commite P gecontacteerd (verantwoordelijke van de politie die controles uitvoeren op hen) maar hun antwoord: sorry jongeman, zoals jij zijn er velen die zich willen ' wreken' op agenten die hun werk doen !


Ik zeg je dit en dit voor maar amper 20 jaar te zijn, politie is niet rechtvaardig, en de wereld is corrupt.

je bent beter dat je geen risico's of whatever neemt die te maken hebben met eindstation de politie.

En afslaan, goeie raad, politie zal je niet helpen ! zeker niet !
Take justice in to your own hands and make your own safety.

mvg
Gio

-D©©©L-

Dit gaat echt helemaal nergens meer over lipton. Pepperspray en messen op zak, en dan maar roepen dat de wereld corrupt is.

@cas
Natuurlijk is het, gezien je eigen schade, zuur dat je een bekeuring te pakken hebt.
Maar als ik jou verhaal lees vraag ik me af waarom je je wagen dwars op de andere rijbaan hebt laten rollen bij aankomend verkeer. Je zal het niet met opzet gedaan hebben, een erg handige manoeuvre is het niet geweest.

Vraag in ieder geval alle stukken op. Hoe dat moet ? Lees dit eerst maar eens helemaal door.

Gunnar

Hier in belgie is er een heel simpele truuk om te zorgen dat ze alles netjes registreren. Zeggen dat je enorme hoofdpijn en nekpijn hebt. Bij een ongeval met gewonden moeten ze altijd pv opmaken voor het geval er blijvend letsel is.
www.medusa-motorsports.be
winnoc@medusa-motorsports.com
+32488868381