simons, ferrita of TME?

Gestart door nickk., 05-01-2008 23:25:06

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Enno

Citaat van: )()()sT op 10-01-2008 08:40:07
Ach, wij zijn gewoon naturel en hebben geen duwtje in de rug nodig  :eusa_angel: ;D

Nu nog even die Simons onder de GLT "plakken"  :eusa_think: :eusa_whistle:

;D

Een goed ingereden 20V / 10 V is sneller dan menig T5 rijder zou kunnen bedenken.....dat geldt voor veel andere auto's (NA) ook.

Heb ooit een Carisma met 100 PK (1.6-je op LPi gehad). Toen het ding ongeveer 70000 KM gereden had was ie in middels instaat regelmatig 200 op de km-teller te rijden. Moeite had ie er niet mee. In het begin was het een slome auto. Hetzelfde met een Corsaatje 1.5TD. Na een paar lange ritten (800-1000KM), reed dat gekke ding opeens 180. Een paar maanden daarvoor haalde ik met moeite de 165 / uur.

Toen een collega zich kwam voorstellen op mijn toenmalige werkplek kwamen we ingesprek over lease-auto's. Ik vroeg hem welke auto heb je dan? Zijn antwoord was een zwarte Opel corsa......ik vroeg hem...toch niet de NL-ZX-40 ;)..waarop hij JA antwoordde. Daar had ik dus ingereden. Dat heb ik hem ook gezegd. Hij vroeg mij toen uiteindelijk....wat heb je met dat ding gedaan??????

Mijn enige antwoord was, veel gereden. Bij warme motor gewoon lekker doorrijden en dan kun je elke auto wel snel krijgen. Wat voor mitsubishi's geldt...wat voor Opels geldt...geldt ook voor Volvo's. Het verschil met een volvo motor is dat deze gewoon blijft doordraaien ookal staat er inmiddels bijna een half miljoen op......

En ach....een uitlaaat maakt de roffel dan gewoon af.

Gisteren wat filmpjes op You-tube zitten bekijken. Ook 2 filmpjes van de SDM. Maar dan vallen me 2  dingen op :

1. Wat klinken NA motoren toch mooi zuiver. Bedacht me toen ook opeens, een aston martin waar ik laatst achter zat ? zit daar dan een Turbo op? Volgens mij niet. Het geluid deed denken aan de roffel die een GLT met sportuitlaat voort brengt ;).

2. Ach ....die topsnelheid van een GLT....220 op het tellertje is toch hard zat? Diverse filmpjes gezien met topsnelheden op de teller tussen de 240 & de 260. Harder dan hard hoeft niet. Mijn vakantie in Tjechie duitsland was voldoende om te begrijpen dat een GLT eigenlijk prima voldoet......en Ja......de uitlaat maakt van de auto dan iets speciaals. Dat mis ik nu eigenlijk nog best wel op de 850 GLT. De speciale diepe klanken die de V70 voort kan brengen kan de 850 (nog) niet aan tippen. Of ik de geluiden van enkele T5-jes kan waarderen, (zeker als je op YOU-tube filmpjes gaat beluistere) weet ik nog niet zo een twee drie.....eigenlijk vind ik het niet bij het volvo karakter passen..........maar das dan mijn eigen mening.

nickk.

Oke, ff terug van weggeweest :D.
Er zitten hier veel mensen met een ferrita, een paar met een simons, en ondertussen een enkeling met een TME(dacht ik).
Zouden mensen niet filmpjes op soudnopnames kunnen posten van het geluid? Hierdoor krijg je wel een duidelijk beeld van wat voor geluid, welke auto(turbo/nonturbo) voortbrengt.
:D

Volvo Felipe


schutten

JT 3 inch met een demper. Niet echt fraai voor dagelijks gebruik.Veel herrie in de auto ook dus :-\ .
Alleen een binnenboord filmpje  ::)  http://nl.youtube.com/watch?v=ZBIBIevCmi8

DOGBOX

zaterdag 19e naar E.T om een ferrita te laten monteren op mijn 2.5 20v..
ik ben benieuwd :eusa_dance:

marcelV70R

ik ga 9feb. naar Marc om er een originele dubbele uitlaat onder te bakken
gaat mij niet om het geluid, maar puur voor de looks!!

nickk.

Zeau, lang geleden dat ik hier gereageerd heb; ik heb verschillende geluidjes gehoord, maar vind tot nu toe een katloze std. pijp het mooist(en die van volvo felipe, maar daar heb ik eventjes geen geld voor).

Nu was ik hier bij Brezan, maar ze zeiden dat er geen katvervanger geleverd kan worden voor een 20V.. Is dat zo? Zijn er hier mensen die hiervoor een mooie oplossing bedacht hebben? :eusa_shifty:

Eugene

Een flex, een buis en een lasapparaat...

If it's not blown, it sucks...

nickk.

Citaat van: Eugene op 12-03-2008 22:38:30
Een flex, een buis en een lasapparaat...

Klinkt niet lastig ;D Alleen, dat betekent wel dat ik voor elke APK even mn pijp er vanonder moet halen en de kat er tussen moet proppen?

Enno

Citaat van: nickk. op 12-03-2008 22:39:59
Citaat van: Eugene op 12-03-2008 22:38:30
Een flex, een buis en een lasapparaat...

Klinkt niet lastig ;D Alleen, dat betekent wel dat ik voor elke APK even mn pijp er vanonder moet halen en de kat er tussen moet proppen?

helemaal waar tenzij je op LPG rijdt....dan schijnt dat weer niet nodig te zijn...

scania164

Heb ook een ferrita onder mijn 10 klepper,kan geen turbo aan tippen aan dat geluid :evil: :evil: :evil:

nickk.

#71
Oke, ik heb een 2ehands kat gevonden die ik er voor de APK tussen zet; 100euri's is toch niet teveel?
Nu wil ik het eigenlijk wel zelf doen, een buis erdoorheen lassen, maar wat moet ik daarvoor hebben; dus bijv. welke bouten gaan er vaak verrot als je de boel loshaalt, welke diameter pijp moet er doorheen en moet ik er een niieuwe pakking opzetten(tussen de kat en het spruitstuk)?

Moet trouwens heel de uitlaat eraf, of kan ik alleen de kat er ook vantussen halen?

alvast bedankt! ;D

nickk.

iemand die deze nub kan helpen? :-[

thuur

Je hebt dit Board al op je gemak doorgebladerd en de zoekfunctie gebruikt?
(voor optimale resultaten zie de Sticky in Off Topic/Algemeen)


Gr ???

nickk.

Ja, en ik snap ongv. wel hoe en wat, maar wat voor diameter pijp er doorheen moet; gewoon normale formaat uitlaatpijp?