Rumoerige motor en hoog verbruik

Gestart door Dreamer2, 17-11-2003 21:41:23

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Dreamer2

Mijn auto liep de laatste tijd beroerd, het lullige was dat het niet continue zo was maar gewoon op die momenten dat ik het niet kon gebruiken. Omschrijving van alles:
  • slecht optrekken
  • trillen van de motor
  • hoger verbruik dan normaal
Omdat de auto net een grote beurt had gehad, had ik de bougies en aanverwanten van het lijstje oorzaken afgehaald. Maar afgelopen vrijdag is de auto weer door de dealer onderzocht en het bleek dat de bougies, de verdeelkap(?) en een hutsedinges vervangen moesten worden. Gelukkig niet de bougiekabels, die konden nog ff mee.
Het blijkt dat de bougies enzo niet binnen de grote beurt vallen?

afijn, de auto rijd echt weer als een volvo 850, ik heb weer mijn oude grijns op mijn gezicht en ik krijg van de dealer de huurauto niet doorberekent.

Ik vertel dit toch maar even omdat er wellicht meer mensen hetzelfde probleem hebben.

De service die ik tot nu toe van Furness Cars in Zwolle heb gehad vind ik zeer goed. Elke keer luisteren ze geduldig naar mijn hier opgedane wijsheid "ik vermoed dat het het drukgroeplager van de tandriemversnellingsspiraal is..." en gaat vervolgens aan de slag. Ik krijg netjes telefoon over de kosten en of ik door wil gaan met investeren. Aan het einde van de dag staat de 850 keurig gewassen op mij te wachten.
U wordt bedankt, u kunt wel gaan....

2.0keijzer

Over Furness gesproken: over mijn vestiging in Amsterdam niets dan lof. Ze zijn zelfs zo eerlijk dat ze zelf van de rekening schrikken ('tsjonge, mijnheer, 85.- euro voor bougies, da's schrikken'), ik kan altijd direct of binnen een dag terecht en alles wat ze tot nu toe deden deden ze goed en vaak ver binnen de tijd, zelfs tot het terloops repareren van de Cruisecontrol zonder dit te berekenen!

Ander leuk detail is dat ik soms onderdelen haal bij Volvo Niham in Leidschendam. Afhankelijk van de man die helpt, krijg ik ongevraagd 20% korting! Als ik vraag waarom, zeg de heer Oranje:'maar mijnheer, dat zijn toch belachelijke prijzen, vandaar'
Zo, dat moest ik ff kwijt.

AEO

Nou, dat is dan de eerste keer dat ik iets positiefs hoor van Niham (sinds de annexatie weer terug in Den Haag.. ;) )
Zal wel de laatste keer zijn ook.
Ben nog benieuwd hoe lang Niham nog blijft bestaan: ze halen hun verkoopaantallen niet.
Alle paddestoelen zijn eetbaar. Weliswaar zijn er paddestoelen die je maar
een keer kunt eten