T-5R Remklauw achter anders dus €300 + euro???

Gestart door Jort, 11-02-2008 11:47:22

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jort

Hallo allen,

Ik heb een vraag stuk die ik niet duidelijk beantwoord krijg via de zoek functie.

Ik wilde de achter klauwen vervangen, omdat ze zo resoneren en dus ging ik de dealer vragen wat ze mij per stuk gaan kosten.

Nu is het een T-5R en het blijkt gewoon dat deze dingen meer dan 300 euro kosten, omdat ze deze niet ruilen? KLOPT DIT??

Zijn dit echt andere klauwen?
Is reviseren een optie?
Heeft iemand een foto van een T-5R klauw op de auto, zodat ik deze kan vergelijken met de mijne? Ik kan het me haast niet voorstellen.

Ongeloofelijk.

Jort.

-D©©©L-

Klauwen zijn gelijk aan elke andere FWD 850. Welke dealer roept dit ?

Jort

Volvo Leidscherijn. Ik heb daar al veel gekocht, dus ik vind het zo raar dat ze dit beweren?

Ludo

bij scandcar een fabrieks gereviseerde ruil remklauw, 67,5 euro.

Walter

ik heb ooit eens ra vernieuwd, was toen nummer 5003813. LA zou dan 5003814 zijn en die kosten nu 154 eu ruil. Moet volgens mij niet zo'n probleem zijn...

Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

Jort


mehn

Citaat van: Jort op 11-02-2008 13:08:40
Maar, was dit een T-5R

Ja én?
Alle klauwen zijn bij alle 850's hetzelfde.

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Racingbrick

Ik ga binnenkort 2 T-5 achterklauwen halen bij Scandcar...
;D

Als de ene vast zit, zal de ander wel snel komen vrees ik, ze zitten er immers 13 jaar onder...


Manga

Haal ze gewoon op de sloop man, dit is oplichterij.
850R 2.0 DOP

Jort

Bedankt voor de snelle reacties. Ik ga de dealer meteen bellen en 'm op z'n fllikker geven.

TOP.

Ludo

Citaat van: Manga op 11-02-2008 13:36:18
Haal ze gewoon op de sloop man, dit is oplichterij.

nounou, oplichting...
zouden klauwen van op de sloop nog iets doen denk je?.  ::)
de prijs die Jort geeft komt toch ook zowat overeen met van Walter.

M a r c

Sloop heeft weinig zin.... heb je wéér oude remklauwen....

de T-5R heeft dezelfde remklauwen, alleen hebben die een ander onderdeelnr bij Volvo omdat ze in het zwart komen en de andere zijn zilver of geel-gepassifeerd. Dát is het enige verschil; de kleur.
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Manga

Beetje flauw dan dat ze het er niet bijvermelden, die jongen verkopen alleen volvo... en zouden het toch wel kunnen weten.  En 300,- euro verschil...... dat vind ik wel veel.

En klauwen zijn volgens mij niet echt iets was vaak kapot gaat, dus sloop waarom niet? mits in goede staat...
850R 2.0 DOP

M a r c

Slijtdelen en al helemaal remdelen moet je niet op de sloop kopen.... heb je net veel tijd besteedt om alles erop te zetten gaan ze wellicht binnen afzienbare tijd wéer kapot, aan een remklauw kun je niet zien of ie nog lang of kort meegaat. Had laatste een klant met veel motorstoringen; dus had ie er ergens een gebruikte gasklep en een gebruike LMM op laten zetten en nóg steeds storingen. Kwamen we hier tot de ontdekking dat het toch eigenlijk wel de LMM moest zijn.... nieuwe erop en álle storingen weg!  Maar de goede man was nu wel véél meer geld kwijt dan wanneer ie meteen gewoon nieuwe spullen erop had gezet. Als je een storing op wilt lossen nóóit met gebruikte delen werken want dan kun je het nóóit 100% uitsluiten of iets wel of niet de oorzaak was.
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

Jort

Ik ga ook nieuwe kopen. Als de auto nou te koop zou staan zou ik inderdaad een goedkope oplossing zoeken, maar ik wil 'm voorlopig nog houden, dus daarom wil ik nieuw en origineel.

Maar, om er nog even op terug te komen. Volgens de dealer zou de diameter van de zuiger afwijken. Die van de T-5R zou groter zijn...... zucht.

Wat een informatie.