Inhouden LPI 2.0 T-5

Gestart door Mouch, 20-02-2008 22:55:52

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Mouch

Goedenavond Heren,

Ik ben nieuw bij dit forum maar lees al een tijdje aandachtig jullie forum. Nou ben ik net terug van het bekijken van een Volvo 850 2.0 T-5 met G3-installatie. Nou viel mij tijdens de testrit het volgende op:

Tijdens het acceleren op LPi was er een wezenlijk verschil tussen benzine en Lpi, zelf zo veel dat deze begon te stotteren boven de 4000 min-1?

Het merk van de installatie heb ik niet kunnen vinden, alleen dat er made in Italy op stond en iets van deg/beg/peg (doorhalen wat niet van toepassing) op de injectoren.

Heeft een van jullie eventuele suggesties over dit probleem?

Sta op het punt om deze auto te kopen, maar twijfel alleen over dit punt.

Bij deze bedankt voor de snelle reactie.

-D©©©L-

Hoe weet je dan dat het LPi is ?

850 T5 Freak

hallo mouch,

is de onderhoudshistorie bekend van de auto? ik zou anders kijken naar de ontsteking. heel vaak zijn de bougies slecht als de auto op gas slecht gaat lopen/inhouden etc. suc6 verder!!!
Volvo 850 T5-R - Volvo XC90 V8 AWD - Yamaha YZF R6 Replica

Mouch

Bedankt voor de snelle reactie! Heel goed dit forum!

Ik denk dat het een LPi-systeem is omdat er op het kenteken G3 staat. Maar nu je het zegt.... er was geen sprake van injectoren maar van een soort slangen welke het inlaatspruitstuk ingingen. Dus hier kan ik mij in vergissen.

Wat ik mij ook net bedenk is dat het gasfilter met de pijl niet richting de injectoren zat. Kan dit ook de oorzaak zijn?

Onderhoudshistorie was weinig van bekend (helaas).

Ik hoor ook wel eens verhalen van een defecte pomp. Kunnen deze symptomen ook hiermee verklaard worden?

thuur

Is het misschien een LSI installatie?


Gr ???

Mouch

Ik was net een beetje aan het bijspijkeren over mijn kennis qua lpg-systemen op dit forum en op het web. Als ik het een beetje goed lees allemaal dan zit er een LSI-systeem van Landi.

Alle hulp is welkom!

thuur

Citaat van: Mouch op 20-02-2008 23:25:34
Ik was net een beetje aan het bijspijkeren over mijn kennis qua lpg-systemen op dit forum en op het web. Als ik het een beetje goed lees allemaal dan zit er een LSI-systeem van Landi.


Ah, de versie die maximaal 170pk kan leveren?


Gr :-\

Ludo

waarom vraag je de verkoper niet gewoon wat voor systeem er in zit. ???

Mouch

De verkoper wist niet welk systeem er in zat.......

Degene alwaar ik de auto van ga kopen, verzekerde mij dat hij wel voorheen gewoon goed op LPG heeft gelopen. Zijn er nog meer mogelijkheden dan een onjuiste installatie?


Ludo

Citaat van: Mouch op 20-02-2008 23:32:14
Degene alwaar ik de auto van ga kopen, verzekerde mij dat hij wel voorheen gewoon goed op LPG heeft gelopen.

dan geeft hij je vast wel een jaar totale garantie.... nadat hij het stotter probleem opgelost heeft.

Mouch

Het probleem zit hem in het feit dat hij de auto nu wil verkopen. Rijd er zelf al 10.000 km zo mee en wou nu een andere auto. Ik denk niet dat ik een overeenkomst kan sluiten alwaar hij het probleem oplost.

Dus moet ik zelf maar aan de slag. De reden waarom ik dit vraag is om mijzelf te behoeden voor overmatige kosten. Ik hoop hier een beetje kennis op te doen, zodat ik kan weten wat ik kan verwachten qua kosten.

Wederom bedankt!

Ludo

tja, na 10.000km al verkopen roept ook vraagtekens op.
en al helemaal als een auto niet naar behoren functioneert.
als ik mag vragen, wat moet de auto kosten?.

Mouch

Natuurlijk mag dat gevraagd worden, ik kan hem kopen voor 3450 euro met een km-stand van 232.000 km.

Ludo

als je weet dat een Landi lpg installatie al om en bij de 2200 euro kost, is dat voor niks.
je zou dus nog wel eens datzelfde bedrag kwijt kunnen zijn voordat je probleemloos kan rijden.  :-X

Mouch

Hmmm.......

Dit klinkt niet hoopvol. Bedankt voor de info. 

Maar zijn er ook concrete oplossingen welke ik zou kunnen proberen alvorens ik zo'n alomvattende oplossing probeer?

Hiermee bedoel ik een aantal onderdelen vervangen/controleren?