Velgsloten zinvol of zinloos ?

Gestart door -D©©©L-, 02-03-2008 01:32:29

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Volvo Felipe

Citaat van: hathu op 02-03-2008 11:10:45
Als ze je velgjes echt willen hebben helpen velgsloten ook niet. De gelegenheidsdieven zal het tegenhouden maar de crimineel die op bestelling werkt haalt je velgen er zonder problemen af. Enig nut heeft dus wel maar 100% zekerheid dat ze er afblijven heb je nooit.


En als ze ze niet gedemonteerd krijgen dan rij je rond met beschadigde velgen....

mehn

Liever beschadigde velgen dan geen velgen...

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Turbo-Geek

De meeste velgen die gestolen worden zijn gelegenheids velgen die ff snel gebruikt worden om een lekke band op te lossen of 2 andere bandjes ivm een APK.
Het gebeurt dus niet vaak dat een complete set (4 velgen) gestolen wordt.
Als dat gebeurt dan gaat het vaak om een serieuze set velgen (lees extreem dure velgen en banden).
-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------

Ronbroek

Zag laatst in Bilthoven nog een 5 serie op blokken staan.

Een klein krikje rechtsvoor en onder de andere 3 hoeken stoeptegels, gelukkig niet op de schijfremmen laten staan.

854 T-5 AT 417. Rondom Koni geel en Intrax rood, Fasttech chip, K&N openluchtfilter

reneetje

Citaat van: Turbo-Geek op 02-03-2008 12:00:52
De meeste velgen die gestolen worden zijn gelegenheids velgen die ff snel gebruikt worden om een lekke band op te lossen of 2 andere bandjes ivm een APK.
Het gebeurt dus niet vaak dat een complete set (4 velgen) gestolen wordt.
Als dat gebeurt dan gaat het vaak om een serieuze set velgen (lees extreem dure velgen en banden).

Titans en volans opgepast dus........... :police:
_________
(_l_|_,\____\,_
{----__---_(olllllllo)
()_)"""""()_)--"--)_)

Emiel

Zit er wel handel in Volvo velgen?


ThomasGLT

Wat kosten die sloten eigenlijk? En zijn ze alleen bij de dealer te krijgen, vanwege de maat?

ThomasGLT

Citaat van: Emiel op 02-03-2008 12:11:15
Zit er wel handel in Volvo velgen?



Niet vergelijkbaar met BMW, VW en Audi natuurlijk, maar tsja, die dure velgen die op de R zitten enzo, die zijn toch vrij zeldzaam = hoge prijs. Vooral ook nog met nieuwe slofjes erom.

Volvo Felipe

Gewoon bij de dealer bestellen:

Hoge uitvoering (zichtbaar) 9166952
Lage uitvoering (bedekt) 9124654

-D©©©L-

Citaat van: Volvo Felipe op 02-03-2008 12:17:38
Gewoon bij de dealer bestellen:

Hoge uitvoering (zichtbaar) 9166952
Lage uitvoering (bedekt) 9124654

Dat vraagt eigenlijk om een foto (of twee)

850 T5 Freak

slotbouten zijn een mooie oplossing natuurlijk om de dief enigzins nog een beetje tegen te houden  :) alleen ik zie vaak op het werk dat de slotbout meer een breekbout is  ;D loskrijgen doe je ze dan echt niet meer  :P die types met dat losse kop gedeelte breekt zo vaak af  :eusa_naughty: als  ze nu eerst eens goede slotbouten maken waarvan de kop niet afbreekt! ps ik gebruik geen luchtsleutel om de slotbout los te halen! en ik heb universele die uit 1 stuk bestaat, veel sterker als origineel vind ik.
Volvo 850 T5-R - Volvo XC90 V8 AWD - Yamaha YZF R6 Replica

rifwachter

het heeft wel zin om ze te plaatsen, het kost in iedergeval meer tijd om ze te "lenen".

iemand die op zoek is naar een bepaalde velg ( bv. mooie volans ;D) die heeft gereedschap om ze er af te halen.       


gr. Renee
Volvo S70 2.5, Volvo 850R, Volvo S60R, Volvo V70 D5, Volvo S60 D5, Volvo C70 D5 en een citroën CX 2500 prestige turbo

VolvoDeMio

Citaat van: pwassink op 02-03-2008 02:16:13

Een gespecialiseerde velgenrover zal je er niet mee tegenhouden, bestaan ook "lopers" voor bij mijn weten.

Maar een "Oeh das gaaf .. gaan we van t weekeinde even ophalen" figuur maak je het er toch een stuk moeilijker mee. + ik denk dat je net iets meer verhaal hebt bij een verzekeraar als ze eronderuitgehaald zijn, en jij hebt " de enige twee"  bijgeleverde sleutels.


mee eens

Aanvulling:
Alles valt of staat bij de door de dieven geschatte waarde en verhandelbaarheid van de velg én band. Dus niet van de inschatting door de eigenaar van de auto....

Emiel

Nooit meer te stelen met deze slotbouten...


T o m

Zinloos volgens mij want velgen worden gewoonweg nauwelijks meer gestolen...... De laaste keer dat ik een verhaal hoorde dat er velgen gejat waren was in 1981  ;)