9 maart Toertocht Volvo850/Saab9000

Gestart door ervani, 05-12-2007 06:46:04

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Starbuck

Citaat van: Methode op 10-03-2008 11:32:27
Citaat van: FGG op 10-03-2008 11:03:01
Citaat van: Methode op 10-03-2008 10:59:34
Maar .. gezien bovenstaande dienen wij toch minimaal tweede te zijn!

:eusa_naughty:

Misschien kan ik het op deze manier duidelijker brengen

http://www.onzin.com/video/crazy_frog_-_we_are_the_champions.html



Kijk dat die grote witte (The Great White, krijg je er gratis bij) van je de verkeerde afslag heeft genomen is nu wel duidelijk

Zeg, je kan toch tegen je verlies niet? Het is maar een spel hoor ???

Methode

Eighthundredandfiftyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

zum Schluß das übliche Tralala

FGG

Citaat van: Ben op 10-03-2008 08:32:02
En niemand echt verdwaald  :eusa_clap:

Nou, Marcel was op 't randje. ::)

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

¤Gea¤

Gea geniet van de overwinning en kijkt hoe er gevochten wordt om de tweede en derde plaats ;D  :eusa_whistle:


Methode

Eighthundredandfiftyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

zum Schluß das übliche Tralala

RRRRR_Ramon

Ik werd vanmorgen door Gea per SMS op de hoogte gesteld van de overwinning ;D

Misschien hadden we wat "thuisvoordeel" maar dat kan ook tegenwerken uiteraard doordat je wat minder scherp bent. Het is overigens wel leuk om in je eigen regio rond te karren, je ziet dingen die je normaal niet opvallen of waar je totaal niet op let.

De GeoCache was me nog nooit opgevallen, het ding staat er al meer dan een jaar(?) en ik kom er toch met tussenpozen soms 10 keer per week langs. Die Keverdijk kan ik wel dromen, ieder hobbeltje, ieder richeltje ken ik daar. Misschien dat ik daarom wel te snel rijdt daar en dat het daardoor nooit opgevallen is. Ik zal vanaf nu altijd even naar de plek kijken waar het kistje staat.

Dat onze kilometerstand wat hoger uitgevallen is heb ik bij het startpunt al aangegeven. De computer van de V70 staat volgens mij ingesteld op het gebruik van 55 serie banden en ik heb op dit moment 50 serie banden.

En uiteraard heeft dit ook meegespeeld ;D :

Citaat van: Ben op 10-03-2008 08:32:02
De rust van het rijden in zo'n diesel zal zeker tot dit resultaat hebben bijgedragen. :eusa_whistle:

Jij moet weten hoe dat voelt Ben! (Ben de "forumbaas" dan want de andere Ben wil het vast niet weten  ::) )

Bedankt voor de felicitaties, we hebben een leuke dag gehad. Eric nogmaals bedankt voor de organisatie!  :laugh:
🇸🇪 Volvo FMX 6x6 460 Lastbil 🇸🇪
🇸🇪 Volvo V70 T4 AT Ocean Race Herrgårdsvagn 🇸🇪